Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: Szukam sprawdzonego warsztatu samochodowego

Witam Szukam sprawdzonego warsztatu samochodowego gdzie dobrze i bez problemu wymienia rozrzad , pompe wodną , termostat itp. w Audi A4.

. (213.136.224..) 23:38 14.05.2009
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Mnie polecił sprzedawca części warsztat auto mustang. Ponoć spacjalizują się w niemieckich autach. Byłem mercedesem, auto naprawiłem i nic nie mogę zarzucić.

klient
(83.9.0..)
00:27
17.05.2009
2

Równiez polecam Auto Mustang.warsztat ich miesci sie yetaz na ul.bydgoskiej,za stacja ,,orlen'pierwsza w prawo.wymienialem u niego drażki,rozrusznik,rozrzad itd.i jestem zadowolony.cenowo tez bardzo dobrze.

michal
(88.156.156..)
20:28
02.07.2009
3

oby nie na strachocin!!!!!!!!!!!

andrzej
(81.190.37..)
14:58
04.07.2009
4

a powiedz mi dlaczego nie Strachocin? ja wlasnie oddałem autko do Servisu Boscha(ElF)i czekam na odbior auta.moze cos poradzicie?

kasi
(88.156.156..)
20:18
17.07.2009
5

na strachocin byle nie do wacka tam koło rzeki ma drogo jak juz cos polecam w koszewie

ruda
(213.136.234..)
09:44
20.07.2009
6

ruda pitolisz, ja tam jestem zadowolony i ceny jak w innych warsztatach. Za darmo nawet w pierdziel nie chcą dawać.

rafał
(83.21.128..)
11:27
20.07.2009
7

napewno nie tam na rondzie kolo tesco!!!!

a
(213.155.189..)
09:27
21.07.2009
8

ja polecam na celanej

artur
(81.190.38..)
12:35
04.11.2010
9

michal a ile za taką przyjemnosc mniej wiecej zaplaciles, jesli to nie tajemnica? Bo ja szukam mechanika co naprawi mi ogrzewanie itp.

Asia
(88.156.157..)
20:43
01.12.2010
10

Tyle ludzi, tyle opini. Na popiela Pan Staniszewski wymienia rozrządy (reszte to nie wiem). Facet jest uczciwy.Trzeba czekać w kolejce

szymon
(83.12.47..)
07:51
02.12.2010
11

W strachocinie polecam Auto ELF, solidnie i fachowo, cenowo też nie najgorzej. ja naprawiam u nich audi A4 i nie narzekam.

mix
(46.134.32..)
00:15
26.12.2010
12

Nie znam elfa, choć wiem gdzie jest, polecam dalej jadąc w Świętym jest warsztat niejakiego Pana Miazka. Tylko nie pomylić z tym w garażu obok sklepu!Polecam tam naprawiamy swoje niektóre fury, gość odpowiada za robotę, choć trzeba się umawiać, bo co nie dziwne klientów ma. Choć nie wiem jak z audi bo były rózne wersje a4 z tego co wiem. Przykładowo mamy jednego mechaniora w wawie to facet jest super dokładny i ma ogromną wiedzę a np któryś modeli transitów i od któregoś roku audi się nie podejmuje w żadnym wypadku. Albo jeden warsztat specjalizuje się w zawieszeniach, inny w remontach silników, a inny tylko blacharka lakiernictwo. Musisz obadać, najlepiej zrób usterkę, lub daj do zrobienia o której wiesz i sam jesteś w stanie zrobić, jak facet uczciwie zdiagnozuje co jest uszkodzone i odpowiednią cenę zapoda i solidnie to wykona wtedy daj mu wóz do serwisowania, bo dobry mechanior jest jak lekarz rodzinny...np jeden z mechaników ( nie powiem który bo to zaraz będzie afera) w Stargardzie okradł nam wóz wymieniając części. Akurat znam temat, więc pozaznaczałem specjalnym flamastrem uv te elementy z prostej przyczyny. Koleś najpierw postawił diagnozę, ja sie nie odzywałem, następnie pojechałem na inny warsztat do stałego mechaniora tam zaznaczyliśmy te części, które były rzekomo spsute ( zdiagnozował nowe!!! jeszcze ciepłe śrubki hehe!). zajechaliśmy spoko- powymieniane kolo zadowolony. Wysiadła ekipka z drugiego wozu i pytamy się gdzie są te zużyte. Facet mówi że akurat był złomiarz i to oddał. Ponieważ wcześniej mu nie mówiliśmy o tym by stare oddawał. Ok, ale zauważyłem na jego stole jeden element akurat ten najdroższy. Biorę detektor naświetlam dosłownie mu sprawę, facet spuścił łeb cos mi tam zaczął gadać o długach o kłopotach itp. Kolej rzeczy była taka że musiał zapłacić za serwis tego samochodu ( a to drogi serwis), plus za stracony czas, dogadaliśmy sie już kopać leżącego nie chciałem. Obeszło się też bez sądów i niepotrzebnych protokołów. A szkoda bo kreował mu się kontrakt na serwisownie na prawde sporej floty...także opinia opiniami, każdy może jakąś wyrazić. Tylko nie każdy zdaje sobie sprawę że taki złodziej może narazić Ciebie, Twoją rodzinę nawet na smierć. Dlatego wszelkimi możliwymi sposobami sprawdzajcie sami, doedukujcie się w kwestii własnego auta, co go może boleć, jak trzeba nawet zapłaćcie za ekspertyzę innego mechaniora, u którego robicie tylko ekspertyzy, nie musicie u niego robić, to też musi byc zaufany facet, to są spore nieraz koszty, sprawa bezpieczeństwa i spokoju na drodze i to nie żarty. Np jeden mój kolega wpadł na drzewo, bo uczniak mu koła nie dokręcił, a już nikt nie sprawdza takich rzeczy bo głupio, ufał warsztatowi, wązka droga, szybki wózek,sporo drzew w skrajni,wybicie sterowności, ułamki sekund, finał jest taki że po 3 latach cięzkiej rehabilitacji cudem wstał z wózka bo że kasa była to i zagraniczne kliniki mu pomogły...

Czub
(83.20.4..)
08:04
26.12.2010
13

Jeszcze coś opowiedzieć muszę, bo to temat rzeka. Mechanicy- uważajcie kto do Was podjeżdża, bo pozory mogą Was chapnąć za sprawiedliwość...traktujcie każdego tak jakbyście sami chcieli być traktowani. Uczciwość popłaca,solidność tym bardziej, owszem mozna się nachapać szybką kasiora, tylko co potem? obojętnie jakie miasto, każde ma ścianę i dany status w społeczeństwach, lepiej być potrzeganym za nieco skromniejsze, choc nie widoczne życie, niż za cwaniaka złodzieja, który pocztą pantoflową klienta nie znajdzie, chyba że drugiego takiego samego jak on. Bywa że z jakiś względów zdarzają się ludzie siejący plotki, "montujący wstrzyki", ale po weryfikacji wiadomo kto jest kto. Aby nie być gołosłownym poprę przykładem na to jak pozory mogą zmylić. Otóż mam kolezankę, (nie jedną, ale ta jest specyficzna) filigranowa blondyneczka, taka niunia że może gej by orientacje odwrócił. Wygląda cały czas tak samo, macie takie kolezanki, które się z jakiś powodów nie starzeją? To właśnie jedna z nich...ma w tej chwili koło 30 lat, jest ode mnie starsza, ale wygląda jak dziewczę z liceum, i z przodu i z tyłu nie tam żadne muzeum, niunia ehhhhhhhh.... Podjechała do jednego mechaniora, tu w Zachodniopomorskim. Facet jej na poczekaniu wymyślił koszty robocizny koło 1500 pln. Furka typowo damska, dobrze utrzymana niczym jej właścicielka. Prawdziwa usterka zapiewała na kwotę maksymalnie z kupieniem tej części -200-300pln. Facet liczył na szybką kasę, "głupia blondynka" z daleka, więc zapłaci, dodatkowo skusił ją szybką robocizną, pójdzie na miasto do pizzeri za 3 godziny wróci po furkę. Ale nie przewidział jednego...laska zna temat bardziej niż nie jeden wytrawny mechanior, pół jej rodziny to mechanicy ( w jej mieście) hurtownia motoryzacyjna z mężem i niunia jeszcze Pani inspektor, nawet brała udział w egzaminowaniu młodocianych samochodziarzy w tak zwanym cechu rzemiosł różnych...w swoim oczywiście mieście...Wyobrażacie sobie minę tego nieszczęśnika? Ha!!! Także mechanicy! Strzeżcie sie pozornie wyglądających nie znających sie na niczym ludzi...Poza tym lepiej mieć zaufanie u sporej rzeszy klientów niż wyjść na idiotę, bo każda prawda jak gówno wcześniej czy później wyłazi niczym zestresowany kret, który trafił na głęboko wbity słup...tak samo ci co obsmarowywują (dotyczy to wszelkich branż) ze znanych tylko sobie powodów uczciwych ludzi. Jest jedno prawo natury, nie ubłagalnie sprawdzające sie zawsze. Kto daje ten bierze, kto bierze musi dać, dostaniesz to co dasz, zostanie Ci oddane co do garstki popiołu, nie spodziewasz się w jaki sposób i kiedy.

Czub
(83.20.4..)
08:33
26.12.2010
14

w koszewie robi sam Paszynski a sekretarki czyszcza

ajk
(89.229.108..)
09:46
30.12.2010
15

polecam strachocin dobrze naprawia i zawsze doradza...najgorzej i najdrozej auto sieradzan odkad tam nie jezdze nie psuje mi sie samochod :)

przemo
(193.106.155..)
12:57
30.12.2010
16

aby nie mustang za lachowiczem. Tak wymienili mi sworzeń w mercedesie 124, że po 3 dniach położyło mi się koło !!! NIE POLECAM.!!!

boss
(89.229.102..)
15:22
04.01.2011
17

A ja nie polecam za to warsztatu przy ulicy warszawskiej w stargardzie. Robiłem tam samochód, przód zawieszenia dokładnie, pojechałem na stacje diagnostyczną(nie robilem przeglądu, po prostu chciałem żeby dobrze mi zawieszenie z przodu sprawdzili na trzepakach itd), gość mówi co trzeba po wymieniać, jade na ten warsztat niby wymienili, zapłaciłem. Jade więc na stacje diagnostyczną i sprawdza gość a tam gumy na wahaczach rzeczywiście zmienione ale na UŻYWANE a nie jak zapłacilem za NOWE. Co najgorsze podmienili też kolektor siły hamowania (po chamsku), bo przykręcili jeszcze podmieniony kolektor nowymi błyszczącymi śróbkami że jak wszedliśmy z tym gościem co robi przeglądy na kanał od razu się to rzuciło w oczy, co najlepsze po 3dniach padły mi przez ten kolektor hamulce! Zapowietrzyl się układ i pedał wpadł w podłoge więc na prawdę nie polecam! Albo inna ciekawa sytuacja też z tamtego warsztatu! Robiłem tam wymiane drążków kierowniczych, i po wymianie przyjezdzam odebrać samochód i musze trzymać kierownice w prawo żeby samochód jechał prosto (nie ustawili zbieżności). Wracam więc do nich pytam co jest pięć, a oni "no to nie wiem Pan że po wymianie tego trzeba ustawić zbieżność?" Musiałem jechać na inny warsztat żeby ją ustawili, bo oni twierdzili że się tym nie zajmują mimo że na ich wizytówkach widnieje napis "naprawy......laserowe ustawianie zbieżności..." normlanie śmiech na sami. Ten stary niski taki co na niego szeryf wołają to wygląda na najbardziej zaufanego z nich wszystkich ale tak na prawdę on jest największy cwaniak więc ten warsztat na prawdę polecam omijać szerokim łukiem.

sss
(89.229.96..)
20:40
30.01.2011
18

nie polecam warsztatu w stargardzie na łakowej!!naciągają i partaczą sprwy!!są chyba najdrożsi!!

klient
(213.136.225..)
09:32
15.02.2011
19

Akurat nie jedno auto dałem na Łąkową. Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Od 0% do 100%, jakość usług 100%, cena 60%. Ale wydają książkę serwisową i dają na wszystko gwarancję. Od 10lat nie miałem z nimi problemu. Nie powiem że stawiam tylko u nich. Ale jest to warsztat z pochwałą!

HALO
(81.190.34..)
23:59
19.02.2011
20

tylko pucek na rzeźni! tanio i solidnie

amisz
(88.156.155..)
21:40
25.04.2011
21

Waniaka nikt nie poleca ? Rozumiem że drogo, ale nigdy mi żadnego auta nie spierniczył, ani nie słyszałem żeby to komuś zrobił

hemi5.7
(83.9.112..)
10:52
26.04.2011
22

Bardzo dobrze robią chłopaczki na gdyńskiej na bazie PKSu, tanio i dobrze...

jesion
(87.205.53..)
16:23
05.05.2011
23

Waniaka ja moge polecic- drogi ale solidny. Poza ttym dobrze tez robia na gdynskiej, nie znam nazwy zakladu, ale to jest na petli kolo sklepu agromy. Duzo nie zdzieraja, a robia naprawde dobrze. Wszyscy mowili ze w moim aucie jest nie do zrobienia pewna rzecz, a oni zrobili i jezdze juz rok mimo iz mialo byc autko nie do uzytku:))

As
(95.51.202..)
13:12
12.05.2011
24

A napewno nie polecam w Świetym k/Strachocina:/ Tam swoj zaklad maja niejaki Rafał i Andrzej. Nie znam sie kompletnie na samochodach wiec zdalam sie na nich. Cały czas psul mi sie samochod i jak do nich jechalam to brali do naprawy twierdzac ze to ciagle cos innego mi sie psuje. W przeciagu roku skasowali mnie prawie 3 tys za naprawy. Po czym dalam gdzie indziej i okazalo sie ze to jest jedna rzecz do wymiany i naprawy- koszt 1000zł♠. A tamci nic nie zrobili, ciagle niby naprawiali to sami i brali kase:/ tacy z nich mechanicy:/ A najgorsze ze nawet mi do glowy nie przyszlo zeby brac od nich rachunki / faktury i nawet nie moglam im udowodnic ze tyle zaplacilam zeby sie sądzic:/ mądry polak po szkodzie;/

As
(95.51.202..)
13:43
12.05.2011
25

Witam mam problem ze wspomaganiem w pasku b5, byłem u Waniaka ale nie chce się podjąć naprawy, jaki inny warsztat polecicie

pasek
(87.96.105..)
20:23
21.05.2011
26

Zarowo

ppp
(81.190.33..)
20:05
08.06.2011
27

Ja moge polecic prawdziwego fachowca. Warsztat przy "Logumie" w Pyrzycach, obok stacji Dall. Jezdze tam juz kilka lat i nigdy sie nie zawiodłem. Mechanik Janek czyni cuda, a przy tym maja rabaty na części wiec potem nie boli przy rozliczeniu. Najpierw dokładnie sprawdza auto i szczerze mówi co jest do zrobienia i a z czym można poczekać. Naprawdę polecam.

#
(89.229.111..)
12:20
04.07.2011
28

ja naprawiam w kobylance w boschu mają dobrą kawę i znają sie na autach , nie naciągają

citroen c5
(83.25.162..)
22:50
24.07.2011
29

najlepszym warsztatem samochodowym jak dla mnie jest zdecydownie DOR-CAR na ulicy Zwyciezcow 1,pojechalem do chlopakow,super ekipa,bylem w wielu "renomowanych" warsztatach w Stargardzie i okolicy,ale tylko naciagali mnie na kase,a w dor-carze najpierw dobrze zdiagnozowali a potem robili,wszystko po wczesniejszej konsultacji,jestem zadowolony,moje problemy z autkiem zostaly rozwiazane,dzieki panowie!!

koniu
(89.229.108..)
23:56
29.01.2012
30

z warsztatów gdzie byłem obsłużony dobrze i za przyzwoitą cenę to warsztat u Damiana Miazka w Świętym, mechanik na Kossaka-spec od francuzów, i u pana Bronka w Witkowie. Solidnie i dość tanio. Co do Sieradzana, raz byłem, fakt że naprawili auto że zarzucić nic nie można, ale cena...masakra.

ddd
(88.156.150..)
10:13
30.01.2012
31

nie polecam dor-car

bienio
(89.228.247..)
23:37
10.02.2012
32

Hmm ja byłem w kilku warsztatach w stargardzie, ale od kilku lat jeżdżę już tylko do AutoElf'a w Strachocinie. Nie mylić z Automakiem również w Strachocinie (co ciekawe właściciele obu warsztatów mają takie samo nazwisko, więc łatwo jest pomylić), automak to porażka, zresztą widać bo stercie gratów przed warsztatem... Do autoelfa jedzie się ze stargardu mijając stację Szejk i skręca się w lewo. Wracając do tematu - do AutoElfa przekonałem się gdy zrobili rozrząd w moim Chryslerze. Większość Stargardzkich "mechaników" nie chciała się podjąć, wymyślała ceny z kosmosu, a jeden który się podjął zniszczył mi koło pasowe i tak po prostu oddał mi niezrobione auto, przetrzymując uprzednio tydzień.. W autoelfie zrobili w miarę przystępnej cenie, profesjonalnie, z gwarancją, no i terminowo. Raz po tym jeszcze raz połasiłem się aby zaoszczędzić raptem 100zł i oddałem auto na zrobienie wahaczy do warsztatu premio przy ul. Bema. Nie wyrobili się z czasem, a wahacze po 2 miesiącach zaczęły skrzypieć, stukać !!! W rezultacie wszystkie elementy wahaczy po 3 miesiącach były do wymiany !!! Chociaż kupiłem oryginalne części! I straciłem 2 razy chcąc zaoszczędzić 100zł... Od tej pory TYLKO AutoElf. Nigdy się nie zawiodłem, a ceny wbrew pozorom nie są tragiczne.

Adam
(83.168.111..)
11:41
05.03.2012
33

też szukam sprawdzonego i warsztatu

Esei
(94.23.58..)
06:04
23.03.2012
34

potwierdzam Janek z tego zakładu koło Dalla konkretny na temat cena w miare (wymieniał mi silnik w nissanie P12)natomiast panów z autoromana w stargardzie koło ronda z Tesco absolutnie nie polecam mojego busa już 2 miesiące robią i do tej pory dupa

adam
(83.21.214..)
22:13
01.04.2012
35

Ja ostatnio naprawiałam Audi A6.Polecam warsztat na Kossaka 35.Naprawdę są dobrzy.

Marta
(79.186.3..)
16:41
02.04.2012
36

co do warsztatow to nie polecam warsztatu na ul. Łąkowej, tak jak ktos wyzej napisal, naciagacze i tyle. jeden mechanik stwierdzil kiedys u mnie pekniety kolektor wydechowy i robota z czesciami wyszlaby jakies ok450zl. auto zostawic do wieczora i bedzie cacy. a 5 minut wczesniej mowil ze kolektor ciezko bedzie znalezc.. pojechalem do znajomego na kanal i okazalo sie ze zlacze elastyczne tylko pekniete.. wymienilem ze znajomym (koszt 45zl czesc) i po krzyku.. auta nie bylo slychac.. druga usterka cos pukalo mi jak jechalem po dziurach, dodam swiezo po wymianie kompletnego zawieszenia z przodu, szpece na lakowej stwierdzili ze przekladnia kierownicza, mieli uzywana za 250zl i robota 250. pojechalem do Pana Bronka w Witkowie i okayalo sie ye katalizator stukal o podloge bo rura spadla z wieszakawiec krotko mowiac, na lakowej naciagacze i partacze bez dwoch zdan, wiec co do polecenia warsztatu to polecam w witkowie u Pana Bronka wlasnie.. trzeba sie umawiac z nim na termin naprawy, ale warto.. solidny warsztat i w miare tani :)

asd
(83.168.96..)
23:17
18.05.2012
37

Nie polecam P. Bronka z Witkowa zdecydowanie NIE. Już wyjaśniam: Jeżdżę VW T4 Multivan (z 1993r), miałam do wymiany pasek klinowy ,pojechałam do P. Bronka z zapytaniem ile taka usługa i ile czasu zajmie -cytuje P. Bronka"Zdejmij Pani sobie pasek i idź do sklepu kup pasek i przyjdź i wtedy zobaczymy na kiedy to będzie gotowe" Pytanie "Ile taka usługa?" Odp. "No, to się zobaczy ,ale tak 80 zł bez paska." Po takim Traktowaniu w Witkowie objeździłam cały Stargard, aby wymienić zwykły pasek klinowy, Dopiero uzyskałam pomoc w warsztacie AUTO-ROMAN na Nasiennej bez paska pojechałam. Załatwili pasek i go wymienili za całość zapłaciłam 60 zł, taka usługa trwała ok 2 godz. Z czystym sumieniem polecam ten warsztat, już teraz wiem i korzystam z jego usług (wymiana termostatu ,a za nie długo i planowanie głowicy i wymiana rozrządu). Koszty w tym warsztacie nie są może i Bardzo tanie ,ale tańsze niż w nie których, za to miła i fachowa obsługa. Tego zaś nie mogę powiedzieć o P. Bronku z Witkowa potraktował klienta jak zbędny przedmiot i chciał sporo kasy za usługę.

Sylwia
(193.106.155..)
12:35
13.07.2012
38

DOR-CAR naprawde dobry warsztat i nie naciagaja, nie polecam w zarowie za straza, paproki

admin
(83.21.219..)
14:34
22.09.2012
39

Nigdy nie uwierzę w to co pisze Sylwia.Od lat korzystam z usług warsztatu w Witkowie i zawsze spotykam się z miłą i fachową obsługą!Z czystym sumieniem polecam ten warsztat!!!

ola
(77.255.23..)
22:00
05.10.2012
40

a ja polecilbym warsztat na gdynskiej bardzo dobrze i fachowo naprawiaja niby specjalizuja sie w bmw ale robia chyba wszystkie marki naprawialem u nich alfe romeo i bez problemow warsztat nazywa sie monster garage naprawde polecam gdynska kolo pentli za sklepem obok firmy schopa i brandex

bartek
(83.168.96..)
19:27
11.10.2012
41

Ja byłam ostatnio w nowym warsztacie Auto Rondo przy Rondzie 15 Południk. Wprawdzie wymieniałam tylko opony ale goście sprawiają wrażenie kompetentnych. Jak będzie dalej zobaczymy :)

Ania
(95.40.101..)
09:33
20.11.2012
42

Dziś byłam na PKS-ie,ul.Gadańska ,zadowolona 100%.Polecam,bez kolejek :)

Zoska
(91.238.173..)
23:05
21.11.2012
43

a auto rondo nowy warsztat?

MISIEK
(194.39.141..)
13:41
01.12.2012
44

Witam polecam Auto rondo nowy warsztat w Stargardzie sam byłem tam z moją audi A8 z 2010 i obsługa bardzo dobra mają specjalistów którzy pracowali w Audi ASO warsztat w pełni wyposażony

Wojtek
(79.186.122..)
21:13
04.12.2012
45

Witam. Nie polecam i przestrzegam z korzystania z usług pana Bronka z Witkowa. Udałam się do niego celem wymiany amortyzatorów. pan Bronek oświadczył, że najlepsze są amortyzatory monroe, a cena jednego wynosi 200 zł. W sumie zapłaciłam z robocizną 500zł. Po kilku tygodniach dowiedziałam się od innego mechanika, że amortyzatory monroe, które mi założył pan Bronek z Witkowa są jednymi z najgorszych amortyzatorów i koszt jednego wynosi 100zł. Więc oszukał mnie na 200zł. Widzi, że ktoś się nie zna na samochodach to korzysta z okazji i naciąga ludzi. Dla mnie jest oszustem i nikomu go nie polecam.

klientka
(178.183.172..)
20:59
29.12.2012
46

W stargardzie nie ma żadnego godnego polecenia warsztatu. Nie będę opisywał nic bo to dziecinada. Najbliżej jest na płoni w Szczecinie An-Mar. Jeżdżę tam średnio co 3 miesiące na przeglądy i mogę polecić.

Damian
(88.156.148..)
10:40
02.01.2013
47

Znam temat aut i wiem oco chodzi ,bo tez siedze w tym juz troche,tzn naprawiam,a dokładniej naprawiałem w róznych warsztatach w stargardzie i stwierdzam jedno!!!Moze nie byłem we wszystkich warsztatach i nie moge złego słowa powiedziec na mechaników u których nie korzystałem z usług,choć jest w stargardzie kilku partaczy i oszustów.Dla mnie Pan Krzysztof Sawicki na ul warszawskiej to jest gość.Ten facet ma jaja!!!Zajebisty mechanior!

rafi
(89.229.98..)
16:30
08.01.2013
48

A co sądzicie o warsztacie na ul. Prusa koło przedszkola? Czy ktoś tam był i czy warto tam pojechać.

Waldek
(81.190.38..)
19:32
10.01.2013
49

nie polecam mechanika z Dolic,ten to dopiero ma talent krojenia Auto-Krzych Dargacz gwiazda ''Usterki''

Baku
(188.47.162..)
19:33
10.01.2013
50

pytanie dot. ul. Prusa w Stargardzie

Waldek
(81.190.38..)
19:38
10.01.2013
51

Warsztaty są różne lepsze i gorsze. Tak samo i mechanicy. Często jest tak że w jednym warsztacie najlepsza jest wulkanizacja, w innym geometria a jeszcze w innym mechanika. W mechanice też, może być że jedni specjalizują się w drobnicy (klocki, łączniki) a inni np. non stop tłuką wymiany rozrządu bo to potrafią najlepiej i sa do tego np. gruntownie przygotowani poprzez kompleksowe wyposażenie w blokady rozrządu. Bo czasy znakowania kredą odchodzą do historii wraz z najlepszymi starymi mechanikami. Dziś tak naprawdę większość to wymieniacze bez zmysłu mechanika. A tu potrzebne sa profesjonalne narzędzia. Na te jednak większość warsztatów skąpi grosza bo ważniejsze są super fury lub inne luxusy dla właścicieli. Idealny jest warsztat, który ma i dobre narzędzia/maszyny i doświadczonych ludzi. Trudno jednak coraz bardziej o takie punkty. Pozostaje życzyć sobie by udało się nam trafić na taki profesjonalny warsztat a nie jakąś norę, która zatrzymała się w latach 70 czy 80 zeszłego stulecia ;)

Bawarczyk
(37.47.80..)
11:15
25.01.2013
52

Powiem tak korzystam z usług warsztatu Dor Car i jestem zadowolony ekipa dobra uczciwa i znają się na tym co robią i nie drogo . a jak ktoś szuka naprawy za psie pieniądze to niech poszuka pseudo mechaników na wiochach

Łukasz W
(88.156.154..)
18:59
25.01.2013
53

:D Łukasz W, nie zachwalaj tak...bo naprawdę nie ma czego tam wychwalać:D

123
(79.184.184..)
21:08
25.01.2013
54

Witam. Trafiłem do małego warsztatu przy ul. Rzemieślniczej 7 ci mechanicy jest tam dwóch znają się na rzeczy i mają profesjonalny sposób podejścia do samochodów i ich właścicieli ,w szczecinie w ASO i większości warsztatów w Stargardzie kazali mi kupić turbinę i za jej wymianę kazali sobie słono płacić, a na Rzemieślniczej chłopaki naprawili moje auto za trzydzieści zł w dziesięć minut , odwiedziłem ten warsztat kilka razy i już nigdzie do innego nie pojadę,ale ciężko u nich z terminami bo nie biorą aut aby czekały w kolejce tylko przyjmują jak są wolni, części też mają w bardzo dobrych cenach (oryginalne i zamienniki )bardzo polecam ten mały ale profesjonalny warsztat niech tacy jak sieradzan, Merlin,roman i inni uczą się od nich.

peugeot407
(88.156.148..)
13:45
06.02.2013
55

Witam serdecznie zgadzam sie z bawarczykiem w jednym warsztacie jest lepsza wulkanizacja a w drugim mechanika ale czasem w mechanice duzo zalezy od szczescia zmyslu a takze sprzetu jak juz wspominal.Naprawde do wartosciowanym warszatatem jest auto rondo nikt nie ma w stargardzie a moze nawet w szczecinie naprzyklad takiej maszyny do sciagania opon a o wulkanizatorach nie wspomne pewnie nie wiece ale w stargardzie macie mistrzów polski w wymianie opon na czas firmy inter cars i choc slawna wulkanizacja z warszawskiej chwali sie tym tytulem to nie wspomniala ze juz tych ludzi ktorzy ten tytul wywalczyli juz dawno tam nie ma. Przeszli oni do auto rondo z normalnych powodow godnej placy i pracy w normalnych warunkach a nie pod chmurka bez umow na czarno.

wsciekly
(83.21.196..)
21:44
16.02.2013
56

ale wybrzydzacie.mi nie pasują stargardzkie mechaniki.swoje sprzęty naprawiam sam,a jak cos kiedys spier>>>>> to bede miał zal tylko i wyłącznie do siebie.pozdro.

nn
(109.243.145..)
10:47
19.02.2013
57

Odwiedziłem ten warsztacik przy Rzemieślniczej 7 co tu przeczytałem o nich to prawda w pełni profesjonalni mechanicy tam pracują można jeszcze dobrze i tanio naprawić auto, a nie tylko wymieniać części dobre na nowe wada jedna że z terminami tam ciężko, ale wiem że moje auto nie stoi i czeka tylko jak go zostawiłem to jest robione. BARDZO POLECAM

zadowolony
(164.127.64..)
16:15
27.02.2013
58

A co z warsztatem na ul.Prusa czy ktoś tam naprawiał auto proszę o opinie

Darek
(217.231.117..)
20:17
24.03.2013
59

ceny w 'auto rondo' jak w ASO

janek
(88.156.156..)
13:01
25.03.2013
60

Robiłem tam (Auto Rondo) ostatnio rozrząd (350 zł) i wymieniałem opony (56 zł)w moim A3. I powiem szczerze, Janku zapewniam Cię, że nie udałby się tego zrobić w tej cenie w ASO. Ale jeśli znasz takie ASO jakiejkolwiek marki z takimi cenami to chętnie je poznam. Np w Mercedesie wymiana opon zaczyna się od 100 zł netto.

RS
(95.178.37..)
21:27
30.03.2013
61

I co nikt nie słyszał o warsztacie na ul.Prusa

Darek
(217.231.117..)
00:05
06.04.2013
62

Brak klientów ?

hehe
(88.156.147..)
00:59
06.04.2013
63

kurde ucieszyłem się z tematu "sprawdzony warsztat" ale im dale zacząłem czytać , tym bardziej zbliżam się do stwierdzenia że oprócz paru dosłownie paru - czytelnych wypowiedzi reszta to , albo durne małolaty i inne *** robią sobie jaja. Czy myślicie (nie nie myślicie!!)jeden z drugim że robocizna jest za 1 zeta.Potraficie tylko opluwać jak pies ogrodnika , co niektórym powinno się ogolić to miejsce bo tego nie mają i do przedszkola.Temat się fajnie zapowiadał a tak przez dupków zszedł na psy.

inny
(88.156.157..)
10:02
06.04.2013
64

Bo chłopaki na Prusa nie mają czasu siedzieć na necie i wychwalać swój warsztat, tylko robią swoje, bardzo solidnie i fachowo. Polecam

merc124
(83.12.229..)
11:16
06.04.2013
65

marc, a ty jestes chlopakiem z prusa? hehe.

ale jaja
(88.156.147..)
12:00
06.04.2013
66

Co do warsztatu, zwłaszcza przy wymianie rozrządu, wybierajcie ten warsztat, który potem daje gwarancję. Osobiście polecam Auto Sieradzan, sam ostatnio tam serwisuje auto, moich kilku znajomych również i są zadowoleni. Potrafią znaleźć usterki, których nie mógł znaleźć ASO. Ostatnio wymiana rozrządu w Citroenie C5 razem z ich częściami, robocizną plus wymian uszczelek pod pokrywą zaworów, wymian łapy silnika - oryginalne części koszt 1100 zł. Gwarancja 60000 km lub trzy lata pod warunkiem co rocznej kontroli lub kontroli co 20000 km. W ASO cena za sam rozrząd około 1500 zł.

ktoś
(89.229.102..)
22:00
06.04.2013
67

Najlepiej robić u dealera lub w ASO

zini
(88.156.147..)
00:12
07.04.2013
68

A ty ale jaja nie jesteś też hehe ?

won
(164.126.107..)
10:34
07.04.2013
69

Nareszcie jakiś sensowny wątek ktoś podrzucił. mam problem z silnikiem, czasami jest tak, że pracuje na 3 cylindry. Samochód oddałem do warsztatu na Bema, podłączyli komputer który pokazywał wszystkie parametry w normie, po 3 dniach odebrałem samochód bo powiedzieli, że nie wiedzą co jest - dobre w tym tylko to, że nie wzięli pieniędzy. Pojechałem więc do auto-Sieradzan, robili 2 dni - diadnoza: nagar na zaworach - zapłaciłem 420 zł ale powiedzieli, żeby usunąć usterkę trzeba rozebrać silnik - koszt coś koło 2 tys. Zastanawiam się, czy decydować się na taką drogą naprawę, bo może to być również jakiś pierdół, np: jakiś czyjnik, czy coś innego ale nie za 2 tys. Czytam te wątki i dużo dobrego piszecie o Dor Car - może tam się udać?

ja
(81.190.39..)
11:28
07.04.2013
70

"Ja" spróbuj do chłopaków na ceglanej, maja dobry sprzet.

daro
(88.156.152..)
20:54
09.04.2013
71

Polecam z czystym sumieniem "auto merlin " na ul. Gdyńskiej,a w nie jednym warsztacie byłam. Od 5 lat korzystam tylko z ich usług.

Miśka
(81.190.39..)
21:41
09.04.2013
72

Do "ja" proponowałbym się spytać u Auto Sieradza, co będzie w przypadku, gdy się o każe, że po naprawie problem dalej występuje. Jeżeli nie dadzą gwarancji, że problem zostanie wyeliminowany, to osobiście przy tych kosztach bym szukał kogoś, kto za gwarantuje, że problem zostanie wyeliminowany.

ktoś
(89.229.102..)
22:37
09.04.2013
73

sieradzan - nie polecam. przeciągają w nieskończoność, jakość marna

kaka
(89.229.104..)
00:50
10.04.2013
74

Auto sieradzan,odradzam,umywaja rece jak nie wiedza w czym jest problem,zniesmaczony

klient
(81.190.39..)
01:21
14.05.2013
75

Do "ja" pojechałem do do car i ustalili usterke,jestem zadowolony,w sumie pierdola też miałem problem z silnikiem

(81.190.39..)
01:25
14.05.2013
76

Tylko nie z forum

:)
(88.156.147..)
08:34
14.05.2013
77

next na struga słoneczne, pracuja tez w niedzielę

no
(89.228.10..)
13:36
14.05.2013
78

A co powiecie o fachowcach obecnie w auto roman na nasiennej?

gaga
(37.47.251..)
16:31
14.05.2013
79

A co możecie powiedzieć o warsztacie Merlin Auto na Gdyńskiej?

Olo
(79.184.211..)
16:13
05.08.2013
80

czy ktoś zna warsztat AUTOROBOT na Granicznej 4

ewik
(77.252.231..)
12:05
06.08.2013
81

NAJLEPSZY TO BEMA ELETRYK OD ALTERNATORÓW ODKRĘCENIE 4 ŚRÓB 2 WKRETÓW I ŚCIĄFGNIĘCIE KOŁA WOLNOBIERZNEGO 60 ZŁOTY ROBOTA 10 MINUT Z ZEGARKIEM NA RĘKU A ODPOWIEDŹ CZEMU TAK DROGO ,,BO MUSZĘ OPŁACIĆ POMIESZCZENIE ,, TO ZNACZY NIE WAŻNY KLIJENT I ROBOTA TYLKO KASA STRASZNIE POLECAM TYLKO TAM ZOSTANIESZ OSKUBANY I PATRZYSZ NA TO

WANDZIAK
(88.156.145..)
15:09
06.08.2013
82

Ja serwsuję swoje auto w Merlin Auto już od dwóch lat i sobie chwalę, rok temu zakładałem tam instalację gazową i też bez problemów, także szczerze mogę polecić. Jedynym minusem są kolejki, trzeba się zapisać i poczekać, ale to też świadczy o tym że mają klijentów.

#
(81.190.34..)
20:13
06.08.2013
83

Na Prusa odradzam. Naciągacze. Ceny z kosmosu. Pan K***już nie wie ile skasować. Jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi. W serwisie autoryzowanym mają o połowę taniej. Sprawdziłem osobiście.

Gość
(77.254.181..)
18:21
12.08.2013
84

A co powiecie o Sara Auto z Żarowa? Ja byłem ze dwa razy. Gość wydaje się profesjonalistą.Zrobił co do niego należało. Czy drogo, czy tanio, nie wiem, nie porównywałm ile by ta sama usługa kosztowała gdzie indziej. Prawda jest taka, że każdy mechanik na swoje wyjdzie.

Piter
(88.156.159..)
21:01
12.08.2013
85

Dobry warsztat gosc ma pojecie

Byly
(109.70.6..)
22:14
17.11.2013
86

Najlepszy mechanik to p.Krzysiek. Młody chłopak, ambitny...Jeśli podejmie się naprawy to z pewnością zrobi to sumiennie, rzetelnie. Robotę wycenia niżej niż gdzie indziej i umawia się na godzinę na podstawienie samochodu. Można obserwować jego pracę dla pewności, ale to zbędne. Do niego można jak w dym...

Waldi
(88.156.156..)
09:46
20.11.2013
87

Zgadzam się że p.Krzysiek to dobry mechanik, ale ceny to ma z kosmosu. Polecam p.Bronka fachowo i taniej.

a30s
(89.229.96..)
10:49
20.11.2013
88

Żarowo-AUTO SARA,jestem klientem od kilku lat,chlopak pracuje jako mechanik kilkanascie lat,moim zdaniem profesjonalista

klient
(31.174.194..)
12:16
20.11.2013
89

Właścicielami samochodu jesteśmy od niedawna i jak dotąd większych napraw nie mieliśmy tylko przegląd, wymiana felgi, wulkanizacja itp. Przez przypadek trafiliśmy na warsztat w Płoni. Wklejam linki, jeden do strony warsztatu, drugi do forum z opiniami. Warto tam zajrzeć. http://www.anmar-szczecin.pl/ http://dobrymechanik.net/mechanicy/szczecin/anmar-centrum-diagnostyki-i-mechaniki-samochodowej.html

Joanna
(89.229.96..)
12:24
27.12.2013
90

Ad 17. sss, normalnie jak byś opisywał moją sytuację. Też odradzam Warszawską !!!

Życzliwa
(95.40.210..)
18:26
27.12.2013
91

A kto z was chciałby zrobić eksperyment związany z tym wynalazkiem: http://www.info.stargard.pl/forum/index.php?A=4&nr_tematu=17388&komentarz=0&nazwa_dzialu_przekazana= ?Zmniejsza zużycie paliwa tylko chyba trochę to przecenili.

Znany i
(89.229.99..)
20:59
27.12.2013
92

tylko nie AUTO SIERADZAN bo tak jak juz ktoś napisał przeciągają w nieskończonośc , wciąż domawiają kolejne części , obiecują że już w tym tyg auto będzie zrobione i tak minęło mi 2,5 mies, kasują jak za zboże

mili
(88.156.154..)
22:08
19.01.2014
93

Do AUTO SIERADZAN oddałem auto prolem z elektryką,a co sie okazało do padł immobilajzer jego usunięcie (nie naprawę) zapłaciłem 550zł. cztery lata temu. Zgadza się z mili z tym co napisał/a potrzebow2ałem auta i zadzwoniłem do nich i powiedzieli,że wysłali część do naprawy do warszawy nie polecam ich.

romek
(193.106.155..)
11:20
20.01.2014
94

http://www.facebook.com/aknppoland

aknp
(88.156.159..)
15:46
20.01.2014
95

Ostatnio byłem w warsztacie samochodowym na ulicy Szczecińskiej,naprzeciw Biedronki.Niedość ,że żle mi zdiagnozowali usterkę w aucie,to jeszcze zapłaciłem jak za zboże. Nie polecam . Marian.

(89.229.104..)
14:41
17.03.2014
96

witam czy moglby mi ktos polecic dobrego elektryka samochodowego

ala
(91.226.236..)
15:15
17.03.2014
97

p.Zółwiński,ul,Graniczna,bd elektryk

(89.229.100..)
21:43
17.03.2014
98

polecam serwis na Limanowskiego pana Piotra Wawrzyniaka, robiłem tam dwa auta niedrogo i fachowo polecam

ds
(79.186.110..)
08:33
18.03.2014
99

A do diesel - jaki mechanik jest dobry - bmw

gagatek...
(89.229.96..)
17:49
16.06.2014
100

auto naprawa na sadowej pierwszy wjazd za mostkiem, robiłem a6 mają pojecie

rasa
(46.77.124..)
18:27
16.06.2014
101

BEMA OMIJAJCIE JAK NAJDALEJ SZCZECVIŃASKIE BYDGOSKIE WANIAKÓW OMIJAC JAK NAJDALEJ RESZTA TO TRZEBA STAĆ I PATRZEĆ NA RĘCE A I TAK PALIWO SPUSZCZĄ ZAMIENIA ALTERNATOR PODMIENIĄ POPIELNICZKĘ USZKODZA OSŁONE PRZEGUBY ŻEBYŚ WRÓCIŁ A JESZCZE ZA TO ZAPŁACISZ JAK ZA ZBOŻE PO PRZERÓBCWE NA MĄKĘ MAM PROPOZYCJE ADAM SŁODOWY ,,ZRÓB TO SAM ,,,

ADAM SŁOD
(88.156.152..)
18:41
16.06.2014
102

Na 100%nie polecam następujących warsztatów:Strachocin przy rzece Auto-Mak,kiedyś miał dobrego mechanika i lakiernika którzy rzucili u niego robotę bo kazał im robić nieistniejące usterki(naciągacz),Kossaka 35 Łukasz Dobrzański tam można oddać jedynie stare modele samochodów do najwyżej 2000 roku i pod żadnym pozorem nie dawać samochodów z silnikami diesla na wymianę rozrządu bo partaczą robotę i po niedługim czasie urywają się roli prowadzące,paski,pękają śruby przy napinaczach i silnik nadaje się do kapitalnego remontu lub do wymiany.Jest kilka dobrych warsztatów w których można dobrze i za rozsądną cenę naprawić samochód:Motoland ul.Kwiatowa,U Bronka Witkowo,Cieślewicz na Gdyńskiej.Dokonywałem tam napraw swoich samochodów i nigdy nie miałem zastrzeżeń co do wykonanej naprawy.

kuki
(81.190.34..)
19:26
16.06.2014
103

WANIAK - omijac z daleka . potrafia naprawiac stare fiaty 125p i polonezy . reszty nie potrafia!!!!

bolek
(37.30.1..)
19:34
16.06.2014
104

u bronka nie polecam. samych mlodych uczniow ma i ucza sie na twoim aucie!!!!

bolek
(37.30.1..)
19:37
16.06.2014
105

Jeśli chodzi o AUto RONDO w stargardzie to *** i naciągacze, zdecydowanie nie polecam!!!!

stargard82
(91.204.153..)
13:56
02.07.2014
106

Unikaj Auto-Rondo wszystko pięknie, dopóki nie nawali to co naprawili. Czekam tylko na wygraną w sądzie i wówczas ukarze się artykuł w gazecie o ich praktykach.

Paweł
(212.160.172..)
19:58
02.07.2014
107

W Stargardzie nie ma dobrego warsztatu.....

Kleos
(94.40.24..)
06:58
03.07.2014
108

Szanowni Państwo szukacie dobrego Warsztatu samochodowego, polecam 100% sprawności w naprawach, pierwszy to mało znany warsztat na ul. Rzeżniczej w środku byłej Rzeżni w jeżdzając na w prost do końca, wykonują wszelkie naprawy i ogumienie. Daję przykład miałem problem z układem kierowniczym a spomaganiem, objeżdziłem prawie wszystkie warsztaty, każdy chciał mnie skasować i na ciągnąć aby wymienić, m in kolumnę kierowniczą - maglownicę, oraz pompę spomagania i wiele innych części, a ul. Rzeżniczej mechanicy w pięć minut szbko zdiagnozowali ustęrkę i została podjęta decyzja naprawiamy, koszt naprawy wyniósł sto parę złotych razem z częściami, to jest znajomość i wiedza fachowca, aby takich mechaników było w Stargardzie wiele i dotego okres oczekiwania jeden dzień. Drugi Warsztat elektryczny to na na ul. Broniewskiego za mostem na Warszawskiej dosłownie za CPN jadąc w kierunku Witkowa, jest tam elektryk super Pan Krzysztof, również w diagnozowanie nastąpiło w dziesięć minut, nie pracował układ podnoszenia szybu w Fordzie, w ciągou chwili elektryk podjął decyzję i naprawiamy praca trwało około pół godziny i wszystko sprawne koszt 60 zł z częściami, a dotego jest naprawdę dobry fachowiec, takich mecaników w Stargardzie nam potrzeba i te Warsztaty polecam każdemu, bo są dobrymi znawcami i szybko naprawiają i tanio.

papcio
(62.152.149..)
12:12
03.07.2014
109

Zgadzam się z przedmówcą

kierowca
(89.229.98..)
22:12
04.07.2014
110

ODRADZAM FURMAŃCZYKÓW Z ŁĄKOWEJ! TO ZŁODZIEJE I PARTACZE. OSKUBALI MNIE Z KASY CAŁKOWICIE A AUTO NIE ZROBIONE TAK JAK TRZEBA I DALEJ TRZEBA ŁADOWAĆ KASĘ. OKAZAŁO SIĘ ŻE ŹLE ZDIAGNOZOWAŁ I ZROBIŁ WIELE RZECZY NIEPOTRZEBNYCH ZA KTÓRE SKASOWAŁ WIĘCEJ NIŻ W SALONIE RENAULT. A TAK NAPRAWDĘ TRZEBA BYŁO NAPRAWIĆ WTRYSKI. AUTO STAŁO 2 MIESIĄCE! LUDZIE OMIJAJCIE ICH Z DALEKA!

oszukany
(31.61.138..)
19:54
09.07.2014
111

Osobiście polecam Auto Sieradzana. Wymieniałem rozrząd cena przystępna i gwarancja na usługę. Robiłem elektrykę w Citroenie C5 - problemy z zawieszeniem - usterka usunięta za 400 zł (serwis autoryzowany około 2000 zł). Ostatnio serwisując u nich Peugeota 406 - panowie uszkodzili mi tylną lampę. Osobiście bym tego nie zauważył - przy odbiorze sami mi o tym powiedzieli. Oczywiście lampa wymieniona na ich koszt na nową - bez żadnego upominania się. Dodatkowo usługa serwisowa, na którą oddałem auto (około 150 zł wraz z częściami) w ramach przeprosin gratis - to również ich propozycja. Polecam w 100%. Jestem mechanikiem i sam mógłbym robić wiele rzeczy, ale czasami wolę oddać auto w sprawdzone ręce, zwłaszcza C5.

krzysiek
(89.229.97..)
21:15
09.07.2014
112

Omijajcie AUTO-SIERZDZAN, partacze jakich mało, na początku bardzo mili i kulturalni, ale jak poszlo cos nie tak to umuwają ręcę i dopiero pokazują swoje prawdziwe "JA", Prostaki i chamy ...!!!

ja
(89.229.98..)
09:12
12.07.2014
113

Szukam dobrego warsztatu aby odpowietrzyć układ hamulcowy z ABS w Passat B6

Cyna
(81.190.39..)
08:52
22.07.2014
114

a gdzie dobrze napełnic i sprawdzic klimatyzację? dajcie jakies namiary i aby ceny były rozsądne

jacek
(37.31.220..)
17:10
22.07.2014
115

Jacku na warszawskiej w PIT STOPIE. Nie dość że tanio to i solidnie

Patryk
(88.156.151..)
07:43
23.07.2014
116

tylko Strachocin CAR-MOD Solidnie

ja
(89.229.104..)
20:23
23.07.2014
117

Jestem zadowolony z warsztatu Auto Rondo dokonałem odpowietrzenia układu hamulcowego w Passacie B6 cena też dostępna z wymianą płynu hamulcowego. Mogę spokojnie polecić ten warsztat.

Cyna
(81.190.39..)
23:03
23.07.2014
118

Nissan Almera 1,5 90 KM 2002 rok, bierze olej, za 10 000 km wymiana oleju(co tu wymieniac jak trzeba ciagle dolewac) nigdzie nie wycieka, prawdopodobnie jest spalany, była robiona próba olejowa, pomiar cisnienia na garach i wszystko ok, pomocy, komu oddac japończyka? czy ktos miał podobny problem w benzyniaku?

NA
(78.30.114..)
11:40
07.08.2014
119

na PIT-STOPIE? a tam się ktoś zna na mechanice?

znana
(213.136.234..)
13:01
07.08.2014
120

na klimie też nie

znana
(213.136.234..)
13:02
07.08.2014
121

zdecydowanie Merlin na Gdyńskiej

ja
(81.190.39..)
19:56
07.08.2014
122

człowieku RATUJ SAMOCHÓD I NEI ODDAWAJ BEZ NADZORY DO JAKIEGOKOLWIEK WARSZTATU NP ,,,,,,,,,,,,,,,,,WANIAK,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, JAK IE ORŻNIE CIE CENĄ TO ORŻNIE NA CZĘSCI MIAŁEM TAKI PRZYPADEK NIE DAWNO OPIS : CZĘSCI KOSZTOWAŁY MNIE 599 ZŁOTYCH BYŁEM PRZY WYMIANIE I MNIE ORŻNELI MIAŁAEM SWOJE CZĘSCI PODCZAS WYMIANY STWIERDZONO ŻE TRZEBA ZAŁOŻYC INNĄ CZĘŚC TRZEBA JECHAC I JA ZAMIENIC POJECHAŁ WŁASCICIEL ALE ZAMIAST PRZYWIEŚĆ CZĘŚC TEJ SAMEJ FIRMY W TEJ SAMEJ CENIE PRZYWIÓZŁ O POŁOWĘ TAŃSZE JAKIEŚ ZAMIENNIKI I ODDAŁ MI ZA JEDNĄ CZĘŚC RÓŻNICE ALE O DRUGIEJ RÓŻNICY JUŻ ZAPOMNIAŁ KOSZT NAPARAWY 150 ZŁOTYCH 2O ZŁ ZA FATYGE GRATIS I RÓŻNICA W CENIE ZNACZY 78 ZŁOTYCH DODATKOWEO DLA NIEGO WIEĆ POLICZYMY NAPARAWA 1 GODZINA 150 + 78 + 20 = 248 ZŁOTYCH ZA WYMIANE TEGO CO MOGŁEM ŚMIAŁO ZROBIC NA PAKRKINGU JAK BYM NIE PILNOWAŁ NAPRAWA BYŁA BY ZA 300 I CZĘSI PODRUBY ZA GROSZE KTÓRE PEWNIE ZA RTOK BYM ZNOWU WYMIENIAŁ ALE TO SZCZEGÓŁ TAK ROBIĄ POLEN WARSZATEN STOISZ PRZY NIM A ON CIE RŻNIE PO KATOLICKU NA CAŁA TACCĘ

ratunku
(88.156.152..)
17:12
08.08.2014
123

Jeśli chodzi o solidność to polecam chłopaków z warsztatu na sadowej na klimie teź się znają konkretni goście

łysy
(195.191.162..)
18:35
08.08.2014
124

A co sądziecie o serwisach na Rzeźniczej ?

rise
(81.190.39..)
20:14
08.08.2014
125

AUTO-RONDO Stargard odradzam naciągacze i z*** i to nie tylko moja opinia także znajomych którzy mieli okazje się przekonać o solidności tej firmy w wyłudzaniu pieniędzy od nieświadomych klientów. Pozdro

Kamil
(91.204.153..)
16:45
20.08.2014
126

cyt. "AUTO-RONDO Stargard odradzam naciągacze i ***" i jeszcze nie pozwalają na obecność (nawet chwilową) przy naprawie własnego auta, wyganiając wszystkich do poczekalni- pewnie mają coś do ukrycia

janek
(88.156.154..)
17:13
20.08.2014
127

Dokładnie nie pozwalają na obecność przy naprawie.

viks
(62.199.150..)
19:49
29.09.2014
128

AUTO RONDO - W sumie decyzja w sądzie już zapadła o nakazie zwrotu kosztów za nienależyte wykonanie usługi, chyba że będą się odwoływać. Zaholowałem auto we wrześniu do warsztatu o 8 rano, zostawiłem i poszedłem do pracy. Po 11 dzwonią, że jest do odbioru - diagnoza elektryczna pompa paliwa do wymiany. W grudniu w Koszalinie (wyjazd służbowy) auto po godzinie 15 nie odpala. Kilka telefonów i udało się znaleźć serwis, który zgodził się pomóc. Diagnoza elektryczna pompa paliwa nie działa - holowanie do serwisu. W skład kosztów wchodziło holowanie i wymiana pompy. Na drugi dzień od wizyty w Koszalinie pojechałem do Auto Rondo z obiekcjami - stwierdzili, że to wina pompy i napisali rzekomo reklamacje do producenta i wysłali niesprawną pompę. Tutaj zaczyna się komedia Barei - wszystko w salonie (1 tydzień - nie mają informacji, 2 tydzień - pompa nie działa, 3 tydzień - że jeszcze nie mają informacji, 4 tydzień telefon -pompa działa i ma się dobrze, że niepotrzebnie wymieniałem). Reklamacja powinna być uwzględniona w ciągu 2 tygodni. Pod koniec stycznia napisałem pisemną reklamację z żądaniem wglądu do opinii producenta. Nie dostałem odpowiedzi czekałem 3 tygodnie od momentu dostarczenia listu do adresata czyli do AUTO RONDO. Następnie wizyta u Pani Rzecznik Konsumenta, też nie odpowiedzieli na pismo Pani Rzecznik Praw Konsumenta. Sprawę skierowałem do sądu z fakturami, opinią z serwisu w Koszalinie, zdjęciami pompy po jej wymontowaniu - jak napisałem w pierwszym zdaniu sprawa jest wygrana, chyba że się odwołają i będą przeciągali ten cyrk. Najlepsze na koniec auto kupiłem w sierpniu i korzystałem kilka razy jak mi się wówczas wydawało z fachowego serwisu, czyli od sierpnia do grudnia. Przykłady ich kompetencji, które wyszły podczas zmiany serwisu: - pompa paliwa to raz, niezaślepiony komputer samochodu (zaślepka leżała pod siedzeniem pasażera), - przy wymianie cewki zapłonowej nie przykręcili jednej śruby (jednej z dwóch). Najgorsze, że zaraz po zakupie samochodu wymieniłem u nich rozrząd - mam nadzieje, że chociaż tego nie sp....

Paweł K.
(176.221.120..)
23:26
29.09.2014
129

Jakoś mnie ta ostatnia historyjka nie dziwi.

Znany i
(89.229.97..)
19:03
01.10.2014
130

Patryk jak w pit stopie robicie klime tak jak felgi to lepiej zamknijcie ta bude brudu http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=202527

prawda
(176.221.120..)
19:48
12.10.2014
131

Witam forumowiczów i proszę o rade, chciałabym zamontować hak w golfie holowniczy, pytanie gdzie polecacie?

zielona
(188.47.133..)
17:38
14.10.2014
132

Zielona ,nie wiem gdzie Ty chcesz, ale ja polecam zamontować z tyłu. Chyba że chcesz na tym haku pchać, nie ciągnąć,a warsztat obojętnie jaki. Każdy spartoli robotę, bo golf nie traktor i nie jest przystosowany konstrukcyjnie do ciągnięcia czegokolwiek, więc i hak zamontują źle, bo nie ma do czego.

mały
(88.156.154..)
14:03
28.10.2014
133

nie znajdziesz :(

ABAZ
(88.156.154..)
08:46
29.10.2014
134

Ktoś naprawia w DAW Auto na Rzeźniczej ? Opinie ?

rise
(194.156.44..)
09:47
25.11.2014
135

Tak ja naprawiam i nic wam do tego ***

doda
(95.90.202..)
21:23
07.12.2014
136

Ludzie obudzcie sie wreszcie szukajcie promocji w autoryzowanych serwisach place mniej niz w tych smiesznych warsztatach gdzie do auta wlazi uj.....ny mechanik itd.W serwisie kawka zabezpieczone wnetrze sporzadzone ogledziny przed naprawa itd same plusy a kasa ta sama lub minimalnie wieksza ale orginalne czesci nie chinczyki.Chcecie oszczędności to musicie miec tzn. Zenka co robi sam w garazu:)

yggdry
(94.254.129..)
09:17
08.12.2014
137

Polecam AUTO RONDO.W listopadzie wymienialiśmy tam rozrząd...wczesniej wiele innych rzeczy...Naprawdę solidnie robia na czas nie naciagają...i nie drogo.Bardzo miła obsługa

gość
(89.229.98..)
19:33
08.12.2014
138

Tylko nie Auto Roman lub Ratrans bo oszukują i naciągają, czekam na ekspertyze rzeczoznawcy sądowego i oddaje ich do sądu a potem to jeszcze nagłośnie.Uważam ,że dochodzenie sprawiedliwiści w sądzie jest bardzo uzasadnione a potem jeszcze nagłośnienie sprawy oraz upublicznienie wyroku i ekspertyzy rzeczoznawny zrobi odpowiednią reklamą naciągaczom.No i będzie przestrogą dla innych.Ludzie dają sobie spokuj bo to troche zachodu i nerwów i ekspertyza ok.1000zł ale warto.

buk
(5.174.5..)
06:14
29.01.2015
139

Auto sieradzan stanowczo odradzam

(81.190.39..)
12:34
29.01.2015
140

ja oddaję samochód do premio na bema albo do auto rondo i zawsze spoko, kontaktują sie z klientem, cenowo tez ok. Moim zdaniem najgorsze są te garażowe warsztaty z bałaganem wokoło, wymieniałem kiedyś w takim hamulce, które potem sam musiałem na nowo zrobić.

zButa
(89.229.102..)
15:57
29.01.2015
141

Tylko na Sadową

kunde
(88.156.157..)
16:45
29.01.2015
142

Nie polecam, omijajcie z daleka zakładu wielobranżowego na Prusa Żółtowski, łapią sie wszystkiego i wszystko umieją naprawić wymontują cos z samochodu i na bok przecież sie naprawia. od gazu najgorszego w ZST po cienkiego elektryka po opony i 1001 drobiazgów.

Janek
(88.156.149..)
11:44
28.02.2015
143

Na Prusa oszuści i złodzieje za części kasują podwójnie przylutują dwa kabelki i 200zł nie polecam jak nie chcecie być oszukani to omijajcie ten warsztat

Paweł
(95.90.201..)
23:10
01.03.2015
144

AUTO SARA Krzysztof Miś Żarowo...Nie polecam tego mechanika. Moja opinia jest formą przestrogi i trochę zemsty. Przede wszystkim nie wolno mu ufać jeżeli chodzi o zakóp części do wymiany. Na własną renkę znalazłem o wiele tańsze części używane i zamienniki. Zaproponowano mi tam używaną część której cena wynosiła trzykrotność zamiennika ze średniej półki. Więc zdrowo chciał mnie orżnąć. Ostatecznie część wg. pana mechanika dała się naprawić...ale już nie działa, wytrzymało prawie rok. To samo się tyczy mniejszych napraw, będę musiał poprawiać po nim bardziej uciążliwe usterki. NIE POLECAM Mój znajomy oddał tam auto na coroczne wymiany plus naprawa poważniejszej usterki. Oczywiście cene wywindowały ceny za części, a usterka nie została naprawiona za pierwszym razem. Na szczęście zostało to naprawione w ramach reklamacji...tyle że z wielkim fochem. W jego imieniu NIE POLECAM

Stargard
(193.111.141..)
19:15
05.03.2015
145

Polecam zakład AUTO-TOP na Granicznej Wykonują tam naprawy blach - lakiernicze , naprawy silników,hamulce zawieszenia,układ jezdny, oleje,klimę,diagnostykę komputerową, i wiele innych napraw. ceny średnie, naprawy wykonane solidnie i terminowe. korzystam z Ich usług od 4 lat jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania Prawie zawsze mam po naprawie samochód odkurzony i wymyty, POLECAM tych mechaników zwłaszcza Pana Mariusza.

Apacz
(37.248.254..)
23:53
07.03.2015
146

Ja zwykle korzystam z serwisu w Euro Car w Gdyni i zawsze szybko mi wszystko naprawiają. Robię tam tez przeglądy, a nawet jakieś poprawki lakiernicze zlecam w razie potrzeby. Nie trzeba długo czekać na naprawę.

Sajmon13
(185.46.170..)
07:47
09.03.2015
147

Polecam - Tokarek Bydgoska za komornikiem!

ok
(89.228.10..)
08:18
09.03.2015
148

A czy ktos zna mechenika na Ignacego łukaszewicza 2 ? Dałem tam auto i słyszałem różne opinie ma...

pele
(89.229.101..)
00:18
29.05.2015
149

to oddaj do AutoElfbosch w Strachocinie, czy jakoś tak. Co prawda nie wezmą dwóch piw za naprawę, ale skasują odpowiednio do usterki, ale masz dużą szansę, że twój Golf 3 tdi po 600 tys. przebiegu w gazie będzie jeszcze wyrywał laski na wiejskich baletach.

_________
(89.229.96..)
04:38
29.05.2015
150

Omijajcie te tutaj z forum, same reklamy.

hehe
(88.156.157..)
09:21
29.05.2015
151

martynika
(88.199.33..)
10:18
29.05.2015
152

A ja moje auta zawożę do Szczecina do SEKULI na Łukasińskiego. Nie narzekam

123
(95.48.163..)
13:00
29.05.2015
153

proszę więcej info o PREMIO na Bema5 byłem raz ale tylko olej wymieniłem a jak mechanika????????????

vivaro
(188.47.161..)
13:32
22.06.2015
154

Vivaro ja też byłem raz i chcieli mnie naciąć na regenerację alternatora. Objaw miałem taki, że mi się światła mijania mocniej świeciły przy dodawaniu gazu. Poinformowałem ich, że chcę wymienić regulator napięcia od alternatora - a oni swoje, że konieczna regeneracja alternatora. Pojechałem do warsztatu obok (jest ich na Bema kilka) i po wymianie regulatora wszystko wróciło do normy. Koszt z częścią 4 x mniejszy od zaproponowanej regeneracji...

Paweł
(212.160.172..)
14:06
22.06.2015
155

może więcej opinii o premio na bema ?????????

vivaro
(188.47.139..)
09:32
23.06.2015
156

Ja polecam auto sieradzan. Ceny przystępne, dla stałych klientów dają zniżki. Zawsze znajda usterke i naprawią. Polecam- Stała klientka :)

klientka
(46.112.186..)
14:03
01.07.2015
157

Auto sara zarowo zdecydowanie odradzam zepsuli skrzynie, to samo na Łącznej. Warsztat PKS zajezdnia odradza wymiana paska rozrzadu dojechalem do Zamku w Szczecinie i spadl bo byl 1 cm za dlugi Dorcar i Auto oscar w miarę ok ale nie wszystko zawsze zdiagnozuja. Waniak wymiana Oleju, filtrow ok , wiecej nie wiem, ale drogo. Pozdrawiam

Beton3980
(88.156.149..)
14:37
07.11.2015
158

Piszą ci u których nie ma klientów:)

bareja
(88.156.157..)
14:55
07.11.2015
159

Kobylanka na Szkolnej

KP
(5.135.66..)
21:11
18.11.2015
160

Korzystał ktoś może z tego warsztatu przy Podleśnej http://www.moto-uslugi.com/warsztat/stargard-szczecinski/auto-sieradzan-andrzej-sieradzan jakieś opinie? ewentualnie możecie dać namiary na wmiarę tani warsztat specjalizujący się w naprawie skrzyń?

emil.wrzos
(83.24.202..)
16:28
17.02.2016
161

Skrzynią to na zlom

Fachman
(46.112.246..)
17:27
17.02.2016
162

a czy ktoś był w Witkowie proszę o opinie mam forda mk3

marcin
(93.105.177..)
11:48
06.03.2016
163

ford gówno wort

przysłowie
(88.156.157..)
11:58
06.03.2016
164

SZWECJA NORWEGIA DANIA NIEMCY HOLANDIA TAM WYJECHALI ZA CHLEBEM POLSCY SPECE OD MOTORYZACJI CI CO ZOSTALI TO ODPAD I ODRZUT ZE SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH I TZW CWANIAKÓW OD PODRABIANIA I OPRZERABIANIA NUMERÓW I TABLICZEK ZNAMIONOWYCH 2O LETNICH ZŁOMÓW

RADAdziada
(93.105.42..)
13:04
06.03.2016
165

Ja polecam AutoSieradzan. Fachowo mila obsluga. Naprawialem chevroleta. Polecam...

miron
(81.190.34..)
23:21
15.03.2016
166

fachowo ale drogo:)

hehe
(88.156.157..)
14:14
16.03.2016
167

przynajmniej dobrze robia auta

klient
(79.190.10..)
15:09
16.03.2016
168

a ja od lat jezdze do Waniaka i z poprzednim Colcikiek z 2000 i teraz z jazzem z 2011...co prawda nie mialem nigdy awarii ale coroczne przeglady na wiosne typu filtry, rozrzad (w Colcie) plyny itd zawsze szybka autko czyste i cenowo nikt tez sie nie wydurnial...zawsze dzwonili jak trzeba bylo cos dodatkowo zrobic to sugerowali i wyjasniali...uczciwie i bez sciemy...nigdzie indziec nie jezdzilem to ciezko powiedziec...ale skoro nigdy nie bylo problemow z autempo wizycie u Waniaka to chyba swiadczy o ich solidnosci

ja
(82.214.225..)
18:49
17.03.2016
169

waniak a jakich on ma mechaników?? widziałem samych łebków po 18 lat co sa swiezo po technikum samoochodowym czyli nic nie umieja no niestety takie sa fakty, kiedys mial mechanikow moze

adas
(77.115.113..)
14:18
18.03.2016
170

A ja NIE POLECAM Waniaka. Moze kiedys byl dobry ale teraz... oddalem auto na zmiane rozrzadu. Po wymianie bylo minimalnie slabsze. Pojechalem zeby sprawdzili mowia ze wszystko ok super... po 2 tygodniach sprawdzilem sam. Okazalo sie ze pasek zalozony zostal odwrotnie a nie strzalkami do przodu, zostal zbyt mocno naciagniety i przestawiony o 1 zabek.

Niezadowol
(94.254.129..)
09:12
19.03.2016
171

NORWEGIA IRLANDIA HOLANDIA CHINY NIEMCY TYLKO NIE TU TAM SĄ POSCY FACHOWCY OD MOTORYZACJI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA POLECAM OGLADAĆ POLSKICH FACHOWCÓW W PROGRAMIE ,,,BĘDZIE PAN ZA DO WO LYYYYY,,,, TVN TURBO

SILNIK@
(178.235.40..)
18:15
19.03.2016
172

A poleciłbym MOTOLAND SYLWIA na Kwiatowej nie dziwi mnie brak opinii bo naprawy są wykonywane profesjonalnie.POLECAM

skipper61
(178.235.41..)
07:33
20.03.2016
173

a prorpo waniaka to porówuje go do kamińskiego z ELWY ten też brał ze szkół ucznów i traktował jak pracowników wymagał karvił i gonił zniknął jak taki jeden co to DAŁ NAM DEMONKRANCJE WOLNOŚC I 100 MILIONÓW NA POCZET ODDANIA WSZYSTKIEGO BAndzie sukienkach

won WON
(178.235.40..)
18:15
20.03.2016
174

Polecam warsztat samochodowy na ul.ceglanej14.Dobry i uczciwy mechanik pan Tomasz

Ja
(5.172.252..)
06:13
31.03.2016
175

Możecie mi kogoś polecić Stargard lub okolice - Wymiana - regeneracja wtryskiwacza z wyciągnięciem ( dobrze i solidnie nie musi być najtaniej ( optymalnie ) silnik 2.0dci 2008r. 90km , trafic, vivaro, primaster. - jakieś opinie może o jtdiesel.pl Reymonta 65 73-110 Stargard

trafic
(91.204.152..)
09:34
05.04.2016
176

Wszystkie zostały sprawdzone :-)

(81.190.35..)
13:05
05.04.2016
177

Polecam w Morzyczynie warsztat przed Orlenem. Sprawnie i nie tak drogo.

mondeo
(88.156.155..)
14:14
06.04.2016
178

Ma ktos moze jakies doswiadczenie z warsztatem monster na terenie starego POMu?

bmw
(80.62.116..)
15:48
21.04.2016
179

Podpinam się do pytania bmw. Jakieś opinie dotyczące MONSTERA? Wydają się być drodzy... Robił ktoś tam jakieś BMW?

grr
(176.221.106..)
12:58
15.07.2016
180

Polecam w 200% warsztat na Rzeźniczej,bodajże Auto Naprawa. Fachowa naprawa,czas i przede wszystkim uczciwość- pokazują co wymienili, doradzą w kwestii części czy to oryginalnych, czy dobrych zamienników.Serwisowałem u nich już 3 samochody rożnych marek.

oscar
(94.254.225..)
13:10
26.07.2016
181

Widzę że w Stargardzie nie ma porządnego warsztatu,każdy narzeka i promuje byle co.Ja już kilka samochodów miałem od 10 lat zawsze naprawiałem u Waniaka i nigdy nie odjechałem z kwitkiem.Zakład porządny płacący podatki Vat i uznający reklamacje.Polecam,stary kierowca.

stary
(81.190.37..)
18:39
26.07.2016
182

na Szczecińskiej przed kia motors

JA
(79.184.234..)
21:47
26.07.2016
183

Ja mojego staruszka wożę na graniczną. Może ktoś podzieli się doświadczeniem? Bo nigdy do innego warsztatu nie jeździłem, nie mam porównania. Myślę ze tam gdzie jeżdzę jest trochę drogo, ale wiem, że zrobiome mam jak trza. Tylko po prostu mam wrazenie ze te ceny troche czasami z kosmosu.

Nurt
(37.47.145..)
13:48
27.07.2016
184

nie polecam warsztatu na bema na przeciwko wasbruka szkoda że rzadko jest właściciel pan Kukułka z pełnym szacunkiem bo ci jego pracownicy biorą kasę i udają że to jest zrobione-proponowałbym trzymać ich krócej

janek
(37.47.136..)
20:07
27.07.2016
185

Polecam eryk car w lipniku.przeniósł się ze zwycięzców.

anonim55
(37.248.155..)
20:47
27.07.2016
186

niezadowol
(94.42.184..)
10:05
09.08.2016
187

Auto klinika straszna lipa robia tylko oby szybko nie polecam

mefi
(94.254.177..)
23:03
22.08.2016
188

Mefa może więcej szczegółów tej lipy?? Ja tam naprawiam dwa auta od ponad roku i odpukać wszystko jest dobrze. W moim przekonaniu akurat szybkość naprawy, o ile jest zrobione dobrze to akurat duży plus, a nie minus. Gdybyś mógł udzielić więcej informacji i podzielić się swoimi spostrzeżeniami będę wdzięczny, może to ja czegoś nie dostrzegam odnośnie napraw.

Paweł
(212.160.172..)
08:20
23.08.2016
189

auto Dawid morzyca gosć kompletnie ciemny

extreeme
(5.172.234..)
11:17
10.12.2016
190

polecam warsztat Cieślewicza na ul.Granicznej przede wszystkim uczciwy, jak coś wymienia to pokazuje starą część. tłumaczy co zrobił, solidny i rzetelny. Naprawiam auta u niego juz 10 lat.

zadowolony
(83.21.72..)
17:09
10.12.2016
191

Brak klientow?

hehe
(94.254.131..)
19:53
10.12.2016
192

Gruby Serwis na Bema na przeciwko stacji paliw solidnie nie drogo

gruch
(94.254.128..)
22:25
10.12.2016
193

Bez porblemu powinien tobie pomóc warsztat w Koszalinie (autocentrumjacex.pl). Ja za każdym razem, jak mam jakieś obawy co do sprawności mojego auta nie czekam długo tylko od razu do nich zajeżdżam. Zawsze wszystko dokręcone, bez zarzutu. Dobre centy i nie potrzeba długo czekać. Polecam

Flocopl
(212.244.185..)
14:15
16.01.2017
194

Od jakiegoś czasu jeżdżę na Łąkową do auto serwisu JSM. Bramę wcześniej jest 2 braci nie wiem jak naprawiają, ale Pana Jacka szczerze i czystym sumieniem polecam.

zadowolony
(81.219.201..)
09:06
03.03.2017
195

Witam gdzie w Stargardzie jest dobry elektromechanik? potrzebuje podlaczyc modul haka holowniczego w audi a6 c6. HAK jest wypinany Generalnie chodzi mi o wpiecie się modułem do elektryki w aucie.

Yogi
(5.174.131..)
21:41
19.03.2017
196

Polecam warsztat AutoRondo, fachowo, szybko i niedrogo.

miro
(89.229.109..)
11:00
20.03.2017
197

Dzwoniłem tam dzisiaj i nie bawia sie w cos takiego.

Yogi
(46.76.27..)
12:59
20.03.2017
198

Gruby Serwis na Bema 5 - rzetelnie i nie drogo!!!

sprawdzony
(83.12.47..)
14:28
20.03.2017
199

ok dzw rozmawialem ,cena spoko . Pozdrawiam.

Yogi
(46.76.27..)
15:06
20.03.2017
200

Na Prusa też jest dobry.

anonim55
(37.248.154..)
18:24
20.03.2017
201

Polecam auto naprawa pana Arka Dudka na rzezniczej (teren speed hol) pełen profesjonalizm , dokładność i fachowe sprawdzenie , zrobienie i pojęcie na temat samochodu . Byłem 2 razy i bede ciagle wracać rownież znajomym poleciłem i są bardzo zadowoleni.

Rafal
(94.254.130..)
20:14
20.03.2017
202

Jest jakis warsztat co robia bmw ??

Kk
(83.8.169..)
18:12
20.04.2017
203

Pan Dmowski na rejmonta uczciwie i szybko

No name
(185.13.106..)
14:34
21.04.2017
204

Warsztat przy Rondzie - polecam, fachowo i terminowo.

spec
(89.229.109..)
15:17
21.04.2017
205

[url=http://100mgcheapest-price-viagra.com/]100mgcheapest-price-viagra.com.ankor[/url] tadalafil-buy-5mg.com.ankor http://20mgprednisone-order.com/

avooogepaxdo
(91.200.12..)
16:11
24.04.2017
206

A miał ktos do czynienia z warsztatem monster bmw na gdynskiej ??

kk
(79.186.52..)
16:59
07.05.2017
207

Auto Naprawa Gruby Serwis Grzegorz Babirecki Najlepszy serwis aut w Stargardzie. Oddaję tam swoje auta od jakiegoś czasu i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze jest dużo klientów tzn. że dobrze robią.

Halina
(83.20.204..)
23:26
09.05.2017
208

Do 197 w Auto Rondo niczym się nie zajmują,za każdym razem mówią tego nie robimy.Albo dużo klientów,pojedzie się to ludzi i aut brak.Zero profesjonalizmu.

anonim88
(188.146.14..)
12:26
10.05.2017
209

Świetne jest tu www.autocentrumjacex.pl przewertuj sobie stronę, tam znajdziesz wszelkie informacje jaki będą tobie niezbędne. Moja cała rodzina tam jeździ, jeszcze nikt nigdy nie wyjechał stamtąd niezadowolony:)

bokbok
(212.244.185..)
13:39
18.05.2017
Dodawanie opinii:
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2017   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl