Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: wróżenie

szukam wróżki która dobrze wróży proszę o jakieś namiary.Dzięki

renia (88.156.151..) 17:13 11.06.2009
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

słuchaj po starówce albo po andersa chodzi sobie wróżka mi powróżyła i powiem ze wszystko się zgadzało ona jest taka niska w długiej spódnicy chodzi i ma okulary

ruda
(213.136.234..)
14:07
21.07.2009
2

a mi w parku koło pizzeriii sorento...wzystko prawda...mówiła mi co było i wszystko prada a co bedzie to nie wiem i miała tez okulary,może ta sama...powiedział mi że iałam ojca i matkę i rodzeństwo i że będę miała gdzie mieszkać...naprawdę ...jest dobra:)

1.......
(83.13.154..)
22:19
22.07.2009
3

a ile bierze za wrózenie też tak jak cyganki co wyciągają !!

lola
(88.156.146..)
15:58
29.07.2009
4

Mi cyganicha powrozyla za dyche, i to ta sama o ktorej piszecie.

onna
(80.48.241..)
16:43
22.08.2009
5

jezt facet co wrurzy dobrze wie o czlowieku wszyztko az sie balam jak mi opowiadal

Lena
(89.228.245..)
08:26
05.09.2009
6

Może dla kogoś z Was będzie miało znaczenie to co wam napisze . Czy zdajecie sobie sprawę z tego , czym jest wróżenie i jak poważne konsekwencje mogą przynieść takie zabawy ? Wróżby wywodzą się z czasów starożytnych i zawsze miały ścisły związek ze złymi mocami . Tak jest do tej pory . Przecież nikt kto wierzy w Boga , z pytaniem o swoją przyszłość nie zwróci się np . do księdza,żeby powróżył mu z fusów ?!. Wszystkie Kościoły chrześcijańskie zabraniają wróżyć , bo tak nakazał Bóg w Biblii . To nie są tylko niewinne zabawy ,to tak , jakbyście dawały przystęp do siebie złym mocom . Jeżeli mi nie wierzycie ,zapytajcie swojego księdza . Rozważcie to dobrze i potraktujcie sprawę poważnie .

Mila
(88.156.152..)
22:43
13.10.2009
7

Ciemnogród przemówił...

ona
(94.254.226..)
22:39
14.10.2009
8

Mila, skarbie słodkie, a co, jak nie wierzymy w Boga;> ? możemy wtedy wróżyć?

Milanka
(95.40.167..)
13:45
19.10.2009
9

renia,bardzo dobrą wróżką jest Pani Elżbieta Tołoczko przyjmuje w Szczecinie na słonecznym,koszt seansu to 100zł.Ja już ze 3 lata do niej jeżdżę i wszystkosię sprawdza!*

uwierz
(78.159.94..)
17:55
20.10.2009
10

Tylko nie Elizabeth ze Słonecznego! Oszustka i naciągaczka, jakich mało! Seans trwał 10 minut więcej i kazała mi dopłacić 20zł! A wróżba - g... prawda. To samo mogłam sobie z fusów powróżyć.

tylko nie
(94.254.238..)
18:42
20.10.2009
11

a nie prawda,mi osobiście wróżyła,seans trwał 40minut,przepowiednia z tarota na cały rok,który już zleciał-trafnie odczytany z tarota.Teraz znów się wybieram do Elizabeth.Siostrze postawiłam wizytę na urodzinki u Elizabeth i również była zadowolona.Każde dodatkowe pytanie kosztowało ją 10zł.Moje zdanie o Elizabeth-jest dobra.

uwierz
(78.159.94..)
10:27
01.11.2009
12

Od kilkunastu lat w naszym kraju wzrasta popularność wróżenia podczas spotkań andrzejkowych. Zabawy andrzejkowe z wróżbami organizowane są z wielkim rozmachem w szkołach. Niektóre placówki oświatowe zapraszają nawet do udziału w organizowanych przez siebie imprezach profesjonalne wróżki. Popularność tych zabaw jest tak duża, że warto przypomnieć nauczanie Kościoła na ten temat. Katechizmem Kościoła Katolickiego wyraźnie uczy, że korzystanie z wróżb jest niedopuszczalne [2115n]. Różne formy wróżbiarstwa są przejawem chęci panowania nad czasem i historią, są zwykłym zabobonem, niweczącym zdrowy zmysł religii objawionej, która upatruje w Bogu jedynego Pana losów i znawcę przyszłości. Katechizm Kościoła Katolickiego ma swoje głębokie oparcie w Biblii. Bóg zaś na kartach tego natchnionego przez siebie Pisma wielokrotnie przestrzegał swój naród: „Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rad, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan” (Kpł 19, 31) „Jam jest ten, który niweczy znaki wróżów i wykazuje głupotę wieszczków...” (Iz 44,25). „Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza” (Pwt 18, 10 - 12) Na ten temat obszernie wypowiedział się również znany polski demonolog o. Aleksander Posadzki SJ (Nasz Dziennik 29-30.11.03r., s.18). Wróżbiarstwo nie może być przepowiadaniem przyszłości, ponieważ przywłaszcza sobie wiedzę, która jest znana tylko Bogu. Jest to grzech idolatrii, czyli bałwochwalstwa - najcięższy z możliwych. Objawienie przyszłości przez Boga w charyzmacie proroctwa nie ma nigdy charakteru szczegółowych instrukcji w zamkniętym scenariuszu wydarzeń. Ma dwie podstawowe zasady powiązane ściśle ze sobą. Po pierwsze, Boże objawienie przyszłości będzie ogólne, a po drugie - warunkowe, tzn. zależne od ciągle otwartych decyzji Boga i człowieka. Ojcowie Kościoła i Magisterium są zgodni w kwestii wróżbiarstwa. Już św. Hieronim potępia tych, którzy wierzą w przeznaczenie, a św. Augustyn wielokrotnie przestrzegał przed magią, zabobonami, wróżbiarstwem, astrologią. Św. Tomasz stwierdza, że „wszelkie wróżenie posługuje się jakąś radą i mocą szatańską do poznania przyszłych wydarzeń. Niekiedy wróżbici wzywają tej pomocy wyraźnie, niekiedy zaś demony w sposób ukryty wpływają na poznanie rzeczy przyszłych...”. Spośród wielu rodzajów wróżbiarstwa św. Tomasz wymienia m.in. przepowiadanie zdarzeń przyszłych przy pomocy kształtów i znaków w rzeczach nieożywionych czy też oglądanie kształtów roztopionego ołowiu wlanego do wody. Z teologicznego punktu widzenia, który potwierdza doświadczenie duszpasterzy i egzorcystów, wróżbiarstwo (w tym także astrologia) może mieć charakter grzeszny i demoniczny, będąc jedną z metod oszustwa w życiu duchowym człowieka. O powadze tego problemu świadczą istniejące od dłuższego czasu szkoły przygotowujące w sposób „naukowy” do praktykowania magii, wróżbiarstwa itp., czy chociażby relacja telewizyjna z dn. 30.11.03 r., kiedy to w wieczornych „Wiadomościach” TVP 1 mogliśmy bez „przymrużenia oka” zobaczyć i usłyszeć wizjonerkę i wróżki wypowiadające się na temat przyszłości polskiej polityki i sportu. Jeżeli chcemy widzieć we wróżbach „andrzejkowych” formę zabawy, musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że zabawa jest bardzo ważnym środkiem dydaktycznym stosowanym w nauczaniu. Tak więc, osoby odpowiedzialne za wychowanie młodego pokolenia winne zastanowić się, jakie konsekwencje w kształtowaniu wartości i postaw dzieci i młodzieży mogą pociągnąć za sobą dotychczasowe zwyczaje „andrzejkowe”. Czasy zmieniły się i to, co kiedyś było śmieszne, traktowane jest poważnie. Różne formy wróżbiarstwa na czele z astrologią stały się rynkiem usług. Niepokojące podobieństwo praktykowanych w dotychczasowej formie zabaw andrzejkowych do prawdziwego wróżbiarstwa przypomina o ostrzeżeniu św. Pawła: „Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła” (1 Tes 5, 22). Dlatego należałoby szukać innych form zabawy dla uczczenia św. Andrzeja Apostoła.

Mila
(88.156.152..)
00:55
12.11.2009
13

Witam Milu!!! To powiedz mi co mnie teraz czeka-przez całe lata szkolnictwa organizowali Nam Andrzejki i przy tym wróżby itp.Moje dziecko jest teraz w zerówce. Jesteśmy katolikami i chodzimy do kościoła i jakoś to np "lanie wosku " w Andrzejki nie wydaje mi się jakimś naprawdę oooogromnym grzechem...A jeżeli uważasz innaczej to co mam więc teraz zrobić ? W dzień zabawy andrzejkowej mam nie puszczać dziecka do szkoły i w tym samym dniu iść do spowiedzi i wyspowiadać się , że np od pooonad 20 lat "lałam wosk" na Andrzejki???Przesadzasz ciupkę...Ale pozdrawiam szczerze.

ASIK
(77.242.225..)
23:25
16.11.2009
14

Witaj ASIK . Cieszę się ,że poruszyło Cię to co przytoczyłam .Co z tym zrobisz , to sprawa Twojego sumienia . Kościół Katolicki jasno ( aczkolwiek niechętnie ) wypowiada się na ten temat . Specjalnie przytoczyłam te argumenty ,chociaż osobiście wolałabym użyć tych zawartych w Biblii . Pomyślałam jednak ,że te słowa lepiej będą pasowały na to forum .Mam dwoje dzieci i postanowiłam w tym roku zapytać nauczycieli religii moich dzieci , co o tym myślą i dlaczego nigdy do tej pory nie słyszałam z Ich ust stanowczego sprzeciwu . Dla mnie po tym co znalazłam w Biblii na ten temat sprawa jest oczywista .Nigdy więcej moje dzieci nie wezmą udziału w tych ; zabawach ;. Po prostu się boję . Pozdrawiam .

Mila
(88.156.152..)
19:13
17.11.2009
15

wróżba Elizabeth przepowiedziała iz w tym roku zajdę jeszcze w ciążę,traktowałam to z przymrużeniem oka,ale co dziś się cieszę że jestem w ciąży!!!!

uwierz
(78.159.94..)
30.12.2009
16

Nie musisz już tak reklamować tej kobiety. Chodź sobie do niej, a innym pozostaw wybór. Ja się na niej przejechałam, ale nie narzucam swojego zdania innym. To co ktoś napisał, że jest naciągaczką i oszustką,to prawda, a do tego bardzo wredną kobietą nastawioną na duży zarobek. Poobwieszana złotem, przez 20 minut mojego seansu siedziała w kuchni. A później kazała dopłacać. Mogłabym więcej, ale poprzestanę na tym. Tyle.

suzi
(89.108.250..)
19:05
31.12.2009
17

suzi,bzdury opowiadasz!Może nie chciała Tobie wróżyć ,bo wiedziała co z Ciebie.....i co Cię czeka.Ja jej nie reklamuje tylko pisze o swoich spotkaniach z tą wróżką.Fakt tania nie jest.

ona
(77.242.225..)
21:16
22.01.2010
18

kiedys bylam u wrozki na woj.polskiego, i na bydgoskiej ale do konca prawdy nie mowily.. znam za to dobre ze szczecina, alfreda i mira, i w choszcznie bylam u wrozki heleny. i te 3 sie sprawdzaja az mialam ciry na plecach jak mi mowily. te dwie ze szczecina maja cennik ta z choszczna to ile dasz i ta z choszczna to taka troche tajemnicza jak dla mnie , dlugo bladzilismy zanim znalezlismy jej dom bo mieszka w lesie , az mialysmy pietra. i taki dziwny klimat panuje tam u niej ale prawde mowi. slyszalam tez o jakims facecie od nas ze stargardu gdzies ponoc na mickiewicza ale nie wiem dokladnie nie bylam tam jeszcze

kacha
(89.228.246..)
09:51
08.03.2010
19

Lena, moze Ty mowisz o tym samym czlowieku co mysle. Tylko ze on nie kazdemu chce wrozyc, swietnie posluguje sie Tarotem, ma ich tam chyba kilka i jeszcze w dodatku potrafi kilka dziwnych rzeczy, pewnie nie chcialby zebym go reklamowala ale mi pomogl w pewnej kwestii bardzo mocno, z reszta nie tylko mi, nawet kasy nie wzial odemnie, ponoc nie jest stad . Nie chce mowic gdzie dokladnie powiem tylko ze spotkalam Go w Strachocinie w pewnym miejscu jak bylam tam w sprawie pracy. Powiedz tylko czy o Niego chodzi? Pewnie dla zabobonych katolikow czy jehowych to jest diabel wcielony ale mozna sie przestraszyc jak ktos jest religijny

Karolina
(83.27.155..)
16:47
24.03.2010
20

Dajcie prosze namiary jakies na tego tarociste! Ma ktos moze namiary na tarociste co mieszka w tym wieżowcu kolo ryneczku na reja(chyba to ta ulica..) ??

Ktosik_
(89.229.108..)
14:42
26.04.2010
21

kacha,a masz moze namiar do tej wrozki z Choszczna,mieszkam w poblizu i chetnie bym sie wybrala do niej skoro jest dobra i nie droga.Ta cyganka o ktorej pisalyscie wyzej tez mi wrozyla i musze powiedziec ,ze cos w niej bylo tylko ,ze chciala papierkowe a ja zbyt wiele nie dalam wiec duzo nie powiedziala,ale to co zdazyla bylo prawda

Marta
(83.21.193..)
19:55
27.04.2010
22

Precz z pogaństwem

Józek
(87.96.98..)
21:31
27.04.2010
23

Jozio czy to ty?z ff?wylogowalam sie z tamtad.Chyba spotykamy sie ponownie.pozdr.

katrin6
(91.94.96..)
22:04
27.04.2010
24

Tak to prawda po starówce chodzi taka pani w okularkach, czarne włosy, niska... Wróży z kart mi i koleżance powróżyła za 10 zl ale mowi ze ogolnie bierze wiecej i chodzi po roznych firmach. :) Kobieta zna sie na rzeczy ... To co mi powiedziala do tej pory sie sprawdza. To samo co moim kolezanka. :)

Dżi
(88.156.156..)
00:52
18.09.2010
25

To cyganka P.Teresa!warto jej wysłuchać bo udziela dobre rady i sprawdza się to co wróży nawet najmniejsza pierdołka.

sekrecik
(89.229.97..)
19:45
25.09.2010
26

jeśli ktoś ma nr telefonu do pana Senmastora to bardzo proszę o podanie w książce telefonicznej jest nieaktualny proszę naopisać na mieila bardzo dziękuję osia19@o2.pl

kasia
(213.136.234..)
14:04
27.09.2010
27

prosze o kontakt do pana ktory wrozy ze stargardu, pilnie tego potrzebuje! edziar@wp.pl

edaaaaa
(84.205.21..)
18:15
03.10.2010
28

dajcie namiary na tą Helene z Choszczna na olusa14@o2.pl pliss . ;* ;)

Olkaaa
(83.12.177..)
22:44
11.01.2011
29

Prosze o namiary trgo Pana ze stargardu na priv lisica666@gazeta.pl Proszę...

lisica
(83.21.34..)
21:10
20.07.2011
30

a to ci niespodzianka trzeba szklaną kule odkurzyć z kufra wytargać napar zagotować chętnych uszczęśliwić widze że niezły interes można by na tym zrobić szczęśliwą przyszłość spragnionym przepowiedzieć to co chcą usłyszeć na ucho szepnąć po pleckach poklepać i powtórną wizytę umówić poczekaj lisico niebawem działalnosć otworze w me progi cie zaprosze i prośby twe spełnie

wiedzma
(188.40.154..)
21:57
20.07.2011
31

Elizabeth ze slonecznego jest naciągaczką nie sprawdzilo mi sie Mira jest njlepsza

(89.228.243..)
15:48
17.08.2011
32

ja mam namiary do Pana Senatora jak by ktoś chcial to oprosze o kontakt na gg11685498

kasia
(213.136.234..)
11:33
23.08.2011
33

kacha czy mogla bys podac numery tel.do miry i alfreda mozesz wyslac mi na E-maila bulgari@interia.pl bede bardzo wdzieczna.

Mirella
(217.228.211..)
04:10
24.10.2011
34

Jestem na zakręcie. Czy mógłby ktoś dać mi namiar na Mirę? cejank@wp.pl

andrzej
(89.78.44..)
14:16
01.11.2011
35

czy ma ktoś namiary na wróżke Mire , bardzo mi na tym zależy aniuta11@wp.pl

aniuta
(79.175.202..)
22:14
17.01.2012
36

Czy ktoś zna numer do wróżbity ze Stargardu Szcz - Waldemara S***? Byłabym bardzow dzieczna

Marta W
(178.235.103..)
21:22
23.05.2012
37

tel do S*** stacj.(91) 5776952, kom 501 494 358, ul. *** Stargard

prawda
(46.112.135..)
22:08
10.06.2012
38

Bardzo proszę o namiary do tego pana z Stargardu, lub na tą cygankę irenka838@interia.pl

ircia
(83.12.40..)
13:27
12.12.2012
39

Co do Elizabeth to słaba wróżka z niej, nie polecam, dlatego też potrzebuje kogoś naprawdę godnego uwagi. POZDRAWIAM

ircia
(83.12.40..)
13:30
12.12.2012
40

nigdy nie korzystałam z takich usłóg ale bardzo bym chciała pójść do p. S*** mam jednak pewne opory przed pósciem do domu do obcego faceta sama, chcilabym się umowić z komś kto będzie szedł, we dwoje zawsze raźniej, dajcie zać czy kto się wybiera

a
(89.229.97..)
10:52
13.12.2012
41

Polecam Ela M***,allegro

taa
(91.238.173..)
11:46
13.12.2012
42

Przestrzegam przed takowymi seansami.Byłam u Pana Senatora. Wspaniały facet. Cała przeszłość którą mi opowiedzial ścieła mnie z nóg. Znał szczegóły takie że myslałam że tam padnę! jednak o przyszłości powiedział mi złe rzeczy, że mąż zginie w wypadku samochodowym, tata umrze tak, mama siak. Minęły dwa lata a ja boję się każdego dnia. Nie wiem jak to odkręcić. Żałuję że byłam.

ell
(81.190.35..)
17:16
14.01.2013
43

przestań bredzić ell,wróżbita takich rzeczy nie mówi,nie jest wyrocznią,on tylko może przetrzeć i dać domyślenia.Jak masz słabą psychikę to po co szłaś do senatora,teraz koszmary miewasz.Pozdrawiam

taa
(91.238.173..)
21:12
15.01.2013
44

pierdu popierdu! u senatora byłam niemal 15 lat temu co mi wtedy powiedział już piszę:że będę miała 3 dzieci, że będę na wysokim stanowisku, że będę miała 2 mężów w tym 1 umrze i usłyszałam też mniej istotne rzeczy. Dziś jestem na bezrobociu mimo ukończonych studiów itd. dobiegam czterdziestki a dzieci mieć nie mogę, męża jak nie miałam tak nie mam i zastanawiam się kiedy to wszystko się sprawdzi? Wniosek: nie wierzę w bzdury!!! ale wierzę, że "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz" sami jesteśmy kowalami swego losu a taki senator i inni to .... to ich praca! w ten sposób zarabiają kasę,Pozdr!

mimi
(109.243.183..)
18:49
16.01.2013
45

Wrozki,wrozbici,astrolodzy.zwolennicy kosciola i wyznania,no i ta reszte, witam was serdecznie.Moim skromnym zdaniem wolnego czlowieka, dojrzalego w wyborach uwazam ze kazdy indywidulanie decyduje o tym:co,gdzie,kiedy,z kim za co i w jakiej wierze,korzysta z zycia doczesnego,naturalnie przestrzegajac 10 madrych Przykazan bozych.Ja przezylam tak ponad pol wieku.Znajomy ksiadz wyrazil sie kedys"Ciebie Pan stworzyl na wzor Syna ....." Dzieki powiedzialam,i malo nie "wyskoczylam z siebie".Moze ktos uwaza ze to zaszczyt,ale ja TAK NIE UWAZAM,bo nie urodzilam sie po to aby cierpiec za innych.Moja dobroc,uczciwosc nie wyszla mi na DOBRE.Jestem ciezko chora,a nie musialo tak byc.Od jakiegos czasu fascynuje sie tym jak wrozki,astrologia itd..potrafi opisac czlowieka,"zajrzec w Cale zycie".Moze i kiedys Ktos albo JAKAS SILA" potrafila "wszystko dokladnie "POUSTALAC""POUKLADAC"i my wspolczesnie zastanawiamy sie "JAK TO MOZLIWE".?.Jedni uwazaja ze to tylko BOG ma taka SILE,inni ze to mozna obliczyc(mocno rozwinieta astrologia),Sila kart itd..Niesamowite!Niestety naukowca na calym swiecie nie zalezy na rozpracowaniu tego fenomenu,bo kto im to zleci no i zaplaci.Wiec pozwalam sobie dopisac niech kazdy wiezy w co chce jak mu to pomaga,nawet w allaha,i niech nikt nikomu nie wytyka ze bezbozny,bo to grzech zmuszac kogos do uwierzenia w to czego nie mozna udowodnic.Wyczytalam ze kosciol zabrania wrozenia,astrologii itd..Odnosze wrazenie ze to konkurencja dla kosciola,tak to odbieram.Ja chodze od jakiegos czasu na karty i Astrologie,Znam moje przeznaczenie,odczytano mi co bylo,jest i bedzie.Jak juz wspomialam fascynuje sie tym "fenomenem" odwiedzilam kilka renomowanych wrozek w kraju i zagranica.KAZDA Z NICH MOWILA O TYCH SAMYCH WYDARZENIACH w moim osobistym zyciu.Naleze do osob ktore nie boja sie wiedziec z wyprzedzeniem,kiedy wiem przyjmuje to innaczej,lzej.Moj los ma sie odmienic,i tak juz sie dzieje...powoli staje na nogi(szkoda ze tak pozno)ale lepiej niz wcale.Wiem ze bede bardzo szczesliwa,wszystko juz na to wskazuje.Dochodze do wniosku,ze kiedy nieswiadomie zylam wedlug 10 przykazan(tez nie chodzilam do wrozek)przezylam PIEKLO w zyciu.Teraz chodze,i wydaje mi sie ze PANU BOGU wcale to nie przeszkadza,wrecz przeciwnie chce mnie jeszcze jak dlugo pozyje wynagrodzic za doznane krzywdy.Moi drodzy to wszystko co opisalam i napisalam to jest tylko i wylacznie moje SUBIEKTYWNE spojrzenie.Z poszanowaniem

Alicja
(95.118.1..)
23:37
11.02.2013
46

Pani Elżbieta o której była mowa w paru postach jest bardzo niesympatyczną osobą. Jest zwykłą naciągaczką. Szkoda pieniędzy. Ja nie neguje bo może i są jakieś osoby uzdolnione w tej kwestii ale na pewno nie ona. Pozdrawiam

rozczaro..
(83.238.212..)
12:00
24.06.2013
47

Ludzie co wy wyrabiacie, czy naprawdę wolicie wierzyć wróżbom niż Bogu ? Myślicie ,że to taka bezkarna zabawa ? Bardzo się mylicie. Najpierw tak jak ell będziecie budzić się ze strachem każdego dnia a później przyjdzie się wam z tego wytłumaczyć przed Bogiem. Nikt nie zazna spokoju po kontakcie z wróżbitami , oni nie czerpią wiadomości z Biblii .Źródłem ich wiedzy jest szatan .To co nie pochodzi od Boga pochodzi właśnie od niego. Proszę , aby Ci z Was którzy wierzą w Boga zastanowili się trochę, poradzili któregoś z duchowych przewodników. To nie są żarty, ściągacie przekleństwo nie tylko na siebie , ale również na swoje domy, dzieci. Życzę Wam rozwagi i odwagi do tego by szukać odpowiedzi na Wasze pytania u Boga. Patrząc na to co dzieje się teraz na świecie , jestem przerażona . Kto wie jak długo będzie istniał jeszcze ten świat ?

Ala
(88.156.153..)
24.06.2013
48

Ala...zgadzam się z Tobą ..ten świat jest zupełnie popaprany...Ja też jestem przerażona ,co będzie dalej kto to WIE!!!

...
(89.229.102..)
13:10
25.06.2013
49

W zupełności zgadzam się z Ala. Byłam pochłonięta tym wszystkim, książkami na ten temat, wizytami u wróżki...nieszczeście jakie na siebie sciągnęłam było niewyobrażalne. Ale uświadomienie sobie błędu to był dopiero początek...najgorsze zaczęło się dziać kiedy chciałam z tym skończyć. Teraz będę wszystkich przed tym przestrzegać bo zło pochodzące od wróżek itp przeżyłam na własnej skórze. To nie są takie niewinne żarty jak się wielu wydaje.

Ostrożnie
(83.3.70..)
09:00
26.06.2013
50

znacie Lerke?

juhas
(177.99.167..)
14:22
26.06.2013
51

50...nie ,a kto to jest.

(81.190.32..)
16:52
28.06.2013
52

prosze was o podanie mi namiarow na pania, helene z choszczna, lub jakas wruzke z choszczna.luizabuziaczek123@wp.pl

didi
(217.212.230..)
07:58
22.07.2013
53

Ludzie skończcie z wróżkami i innymi znachorami, co za ciemnogród.

/././
(81.190.38..)
17:52
26.07.2013
54

na placu fachowca stoi koles bez okularów powróżył mi z ręki bez kart nie chciał nic przepowiedział wszystko utrate pracy i odejscie psa wszystko sie sprawdzilo nie wspomne o kocie poszli razem tez to przepowiedzial ten koles jest najlepszy za darmo i na miejscu

Stachu
(88.156.146..)
16:59
27.07.2013
55

Witam, ja polecam serdecznie Wróżkę Wangę ze Stargardu (godzinny seans 80 zł), poleciła mi ją koleżanka i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona, wróżka z 30 letnim doświadczeniem, widac, że jest to jej prawdziwa pasja no i cen nie ma z kosmosu. Wypróbuje jeszcze morze tą z Choszczna ale generalnie chyba zostanę przy Wandze ;) Jeśli ktoś by był zainteresowany to podaje nr 508 740 085

magdalena
(46.204.48..)
15:18
19.08.2013
56

Komu wywróżyć kiedy kopyta wyciągnie?

Znany i
(89.229.96..)
22:16
04.10.2013
57

nie wiem kto wierzy w wrozby ja na pewno nie

ono
(88.156.150..)
21:22
11.11.2013
58

Nie ważne czy ktoś wierzy.Moje wróżby zawsze się spełniają.

Znany i
(89.229.104..)
21:45
11.11.2013
59

Nie polecam wrozki Elizabet ze slonecznego z powodu extremalnie wysokich oplat,byc moze jest dobrym czlowiekiem dla bliskich i swoich ale dla klientow bije chlodem i bezwzglednoscia.Zaznaczalam ze mam trudna sytuacje finansowa,kiedy mialam kase to mialam,nieinteresowalo ja to ,czas lecial polowe gadala o swoich sprawach na koncu policzyla 300zl.Dostalam takiego kopa w dupe brzydko mowiac ze odechcialo mi sie tych wszystkich naciagaczy i skonczylam z tym.Wiec moze i chyba pomogla szokiem termicznym. Wiec kochani bierzcie sie w garsc nie chodzcie po wrozkach,latami tak sie szwedalam. Niedosc ze was wyskubia to jeszcze przekaza wam poczucie ze jestescie glupi i naiwni a wasze dzialania nie sa do konca wlasciwe... Tak po zatym kto przychodzi do wrozki?/Ludzie ktorzy potrzebuja wsparcia,pomocy,to cos w rodzaju pasychoterapi i wiekszosc klientow ma problemy finansowe, wrozbici na tym zeruja,patrza na zegarek i ciachaja bo to ich energia i czas..to niech ida do spycharek na godziny pracowac..a nie przedstawiaja sie jako uduchowieni doradcy i kasuja bez skropulow. A najgorsze jest kiedy to jest wrozka ktora dobrze postawi karty skasuje 30,lub 50 zl i za kilka mcy podwyzsza do stowy poniewaz twierdzi ze klientki sie smieja ze tak daje sie wykorzystywac...wiec poniekad ludzie tez winni tego calego dziadostwa..brak zrozumienia,pycha,zachlannosc i komercja i tyle..nastaje swiat cybergow.

kika
(80.94.25..)
18:02
10.12.2013
60

Nie kumam.Przecież wróżki są od wróżenia a nie pocieszania.Jak stwierdzi że jutro zaaplikują wam kęsim to nie powinno być pretensji jak się sprawdzi.

Znany i
(81.190.33..)
18:37
10.12.2013
61

Ja bym chciała żeby ktos odrąbał Ci głowe..............

maja
(82.160.33..)
19:46
10.12.2013
62

To lepiej zmień chcenie bo sama będziesz musiała się liczyć z tym że będziesz miała odrąbaną.I niekoniecznie przeze mnie bo może być że np. przez żydków. Do tego nie ma to nic do wróżenia.

Znany i
(81.190.33..)
20:18
10.12.2013
63

MIłego wieczoru Znany i

maja
(82.160.33..)
20:45
10.12.2013
64

Jakoś się o to nie starasz.

Znany i
(81.190.33..)
21:17
10.12.2013
65

Już gra wstepna za nami......już będe miła dla Ciebie... obiecuje.....

maja
(82.160.33..)
21:44
10.12.2013
66

nie zgodzę się, ze wrózki dzialają z mocy szatana. Mira ze szczecina kiedys mi powiedziała, że będzie pewne wydarzenie zdarzy się tylko jeśli bóg tego zechce, dała też rady zwiazane z wodą święconą. nikt kogo moce pochodzą od szatana nie przyznawałby racji bogu i wierzył w potywną moc wody święconej

poiuyg
(188.47.166..)
13:58
14.02.2014
67

Wróżenie nie ma nic do diabłów czy bogów.

Znany i
(89.229.96..)
21:07
14.02.2014
68

(83.8.2..)
21:37
14.02.2014
69

Kochani byłem u dziewczyny w Warszawie , ona mówi ile będzie się miało dzieci zgodnie z kolejnością wszystko sie sprawdzilo!!!!!!, zanim mi powrózyła dałem jej najpierw zdjęcie ciotki , żeby powiedziała ile ciocia ma dzieci,powiedziała ze ciocia ma dwie córki i syna , ale drugą córką pochowa lub już pochowała.Szok !!!!!!!!! faktycznie jedna córka zmarła dwa lata temu na zawał.Kontakt do tej dziewczyny namiary podaje mail wrozenie.karty@wp.pl , ze zdjęcia też wrózy nie trzeba jechać do Warszawy , brała 50 zł od osoby i od zdjęcia teraz nie wiem.Pozdro k.l

kamil
(89.79.181..)
11:45
26.03.2014
70

polecam dobrego lekarza....

`
(83.20.6..)
12:01
26.03.2014
71

**** kamil to raczej opis czarownicy a nie wróżki.

Znany i
(89.229.97..)
21:04
27.04.2014
72

Drodzy, od 15 lat chodze do Elizabeth na Slonecznym. Bylam kiedys u roznych wrozek, i choc na poczatku jak kazdy, troche sceptycznie tak juz po pierwszej wizycie wiedzialam, ze bede wracac do Pani Eli. Po czesci z prostego powodu, wizyta nie jest tylko technicznym stawianiem kart, ale zawsze wsparte analiza obecnej sytuacji i co najwazniejsze, zawsze gdy jestem w rozsypce emocjonalnej otrzymuje niesamowite wsparcie. Niejednokrotnie porady Pani Eli ratowaly mi zycie. Wchodzilam jako wrak , a wychodzilam z naladowanymi bateriami, gotowa do dzialania. To nie jest tylko wrozka, ale niesamowicie ciepla, bardzo kompetentna i wrazliwa na drugiego czlowieka osoba. Wszystko zalezy od tego czego sie oczekuje. Jesli chodzi o koszta, to nie roznia sie w mojej opinii od innych, adekwatnie do jakosci uslugi i czasu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za znalezienie wlasnej Elizabeth :)

Szczesliwa
(192.100.130..)
11:19
12.05.2014
73

Witam. Chcę zająć stanowisko na temat wróżki Elizabeth. Byłam na niejednej wizycie u Pani Eli. To nie tylko wartościowa kobieta, która wspiera w trudnych życiowych chwilach. Jej wróżby spełniają się, jednakże musimy pamiętać, że nasz los zależy przede wszystkim od nas samych. Przeczytałam jedną wypowiedź internautki, że to naciągaczka. Absolutnie się z tym nie zgadzam!!!!

Małgorzata
(46.112.95..)
08:27
14.05.2014
74

W uzupełnieniu do mojej opinii na temat wróżki Elizabeth chcę dodać, że jej wróżba sprawdza się, bo realizuję moje plany tak jak ona mi radziła i nie postępuję wbrew jej wskazówką. Wiem i szanuję to, że każdy może wyrazić swoją opinię. Cieszy mnie fakt, że znajdują się tu również pozytywne wypowiedzi na jej temat. Ja, polecam spotkanie z wróżką Elizabeth, bo to ona dodała mi siły i energii do działania kiedy znajdowałam się w beznadziejnej dla mnie sytuacji. Teraz wiem, że ta siła jest we mnie i ze mną pozostanie.

Małgorzata
(46.112.95..)
08:53
14.05.2014
75

"Jej wróżby spełniają się, jednakże musimy pamiętać, że nasz los zależy przede wszystkim od nas samych. " Bredzisz i sama sobie zaprzeczasz!

Znany i
(81.190.39..)
09:27
14.05.2014
76

witam was dajcie mi namiary na wrozke z Choszczna bardzo mi zależy mój mail dj_noren@onet.pl

norbert
(81.190.178..)
10:14
27.05.2014
77

Witam.byłam u Pana Senatora,wróża ze Stargardu parę dmi temu.Zastanawiałam się nad tym pójściem ok 2 lat ponieważ nie byłam pewna czy chcę wiedzieć co mnie czeka.Byłam pewna że powie mi prawdę ponieważ ludzie z mojego otoczenia byli u Niego i przepowiedział im prawdę.Był ogólnie chwalony.No i zdecydowałam się w końcu ,umówiłam się na wizytę i przezyłam wielkie rozczarowanie ,ponieważ powtarzał wszytko to co mu powiedziałam ,nie wiedział oy bedziesz bogata mnie nic,sama świadomie go naprowadziłam i opowiedziałam mu co nie co o mnie,np. że mam złego brata,że zyję z mężczyzną ,opowiedziałam mu o moich rodzicach .nie powiedział mi nic. dał tylko dobre rady typu "musisz wyjechac za granice i wtedy bedziesz bogata" czuję się oszukana i rozczarowana.a cała przyjemnośc kosztowała mnie 140 zł ;c

Senat
(93.154.136..)
20:58
17.06.2014
78

Kochanie ja Tobie powroze za jedna nalewke

smakosz
(37.152.19..)
12:45
28.06.2014
79

bardzo prosze o namiary do wrozki Elizabeth

Ewa
(81.190.34..)
21:05
12.03.2015
80

Ponowie pytanie ..prosze o namiar do wroźki Elizabeth?

anula
(88.156.140..)
13:28
21.04.2015
81

Nie jestem Elizacośtam ale też wróżę.CHętnie sprawdzę datę śmierci.

Znany i
(89.229.100..)
22:50
21.04.2015
82

http://panoramafirm.pl/zachodniopomorskie,,szczecin,%C5%82ubinowa,11_34/wrozka_elizabeth_elzbieta_toloczko-abiych_zz.html

Mamuśka
(91.241.25..)
21:48
27.04.2015
83

lub http://www.toloczek.republika.pl/

Mamuśka
(91.241.25..)
21:49
27.04.2015
84

Witam was , czy może kos coś słyszał na temat wróżki Kaski z Choszczna ? Ślad po niej zaginął była taka niesamowita Wrozka ... Szukam jej juz 12 lat !

Ania
(84.107.39..)
11:37
19.01.2016
85

Ania (swoją drogą, bardzo ładne imię )ale proponuje Ci poradnię psychologiczną, a nie głupotami się zajmujesz. Ps. (za dużo wolnego czasu, a za mało obowiązków masz )

aantek
(88.156.147..)
12:18
19.01.2016
86

Jestem wróżem, kasuję tylko 50 zł, mogę wróżyć z ręki, kart, kuli, z czego chcecie i co chcecie. Chętni są?

vonTusk
(91.204.152..)
12:40
19.01.2016
87

A musicie sobie wróżyć, przecież życie z niespodziankami jest o wiele ciekawsze niż to co wiemy, że ma się wydarzyć.

realistka
(176.221.125..)
16:44
19.01.2016
88

wrozka ELIZABETH bylam u niej zadalam proste pytanie na ktore uslyszalam odpowiedz zrobie jak uwazam na litosc boska czegos wiecej oczekiwalam. w jednym rozkladzie uslyszalam ze bede dlugo zyla i jestem w rocznym zwiazku w drugim zas ze ulegne smiertelnemu wypadkowi i jestem od roku sama.pani ELIZABETH mozna pogratulowac nie zna sie na tym co robi a jedynie recytuje interpretacje z wyuczonej ksiazki a kolejne 10 doplaty to przygotowanie obiadu niestety do tego niedoplacilam nie polecam znam wiele negatywnych opini o tej wrozce.

papesse@o2
(188.146.10..)
16:52
28.02.2016
89

Najleprze wrozki to te bez kursow i dyplomow one poprostu znaja sie na tym co robia i nie robia tego dla kasy.Jadwiga z pogodna 101% niemozliwe sie sprawdza Halinka z łuczniczej czy ktos u nich byl sama tez wroze od 30 lat. polecam tez cyganke z gorzowa Lodzia niesamowita kobieta tyle ze kosztuje ale warto.

papesse@o2
(188.146.10..)
17:17
28.02.2016
90

Tzw katedra i obecna wrozka w sukni z wasami znany jako pracownik stoczni szczecin a pozniej seminarista i klecha obecnie on wrozy ze caly stargard chUCZY od tych wrozb

tym
(93.105.236..)
21:08
28.02.2016
91

Wizyta jedyne 50 zł, wróżby spełniają się w 99%. Mogę wróżyć z czego i chcesz i co chcesz. Słynny mag XXI wieku maestro von Tusk zaprasza.

vonTusk
(88.156.144..)
07:02
29.02.2016
92

kim są te dwie (halinka i jadwiga) ze szczecina? można jakoś zdobyć na nie namiar?

ona11
(95.160.152..)
21:46
08.05.2016
93

Proponuję wziąć sprawy w swoje ręce, a nie szukać ratunku u wróżek. Do roboty trzeba się brać, bez względu na to, czy ktoś jest wierzący w Boga czy ateistą. Ludzie uciekają do wróżek, bo są słabi. Bywa...

Cirilla
(95.160.152..)
22:03
08.05.2016
94

wróże z fusów: z sypanych, z ekspresowj, z torebki

figo fago
(88.156.145..)
22:34
08.05.2016
95

Powtarzam : Jestem wróżem, kasuję tylko 50 zł, mogę wróżyć z ręki, kart, kuli, z czego chcecie i co chcecie. Chętni są?

vonTusk
(88.156.144..)
08:51
09.05.2016
96

Bedzie zielona wyspa czy kolonia watykanska:)??

kot
(88.156.145..)
11:11
09.05.2016
97

Jeszcze w tym roku w europie wybuchnie wojna.III wojna światowa już się zaczeła.

Jackowski
(188.146.6..)
11:28
09.05.2016
98

W Szwecji wojna jest prawdopodobna.Trzeba myśleć co zrobić aby nie wkręcił rząd nas w wojnę z Rosja.

Znany i
(89.228.246..)
23:11
14.05.2016
99

a proszę podaj mi numer telefonu lub gdzie znaleść tą cygankĘ Lodzie

asia
(5.172.235..)
19:25
15.06.2016
100

Czesi sie nie angażują, ani nikt więcej. Tylko polacy podburzani przez innych jak ukarina:) w imie czego????

,,
(88.156.145..)
21:06
15.06.2016
101

Ja byłam kiedyś w Szczecinie u wróżki na Szwedzkiej, ale nie mam nr tel, jest ponoć w Szczecinie jeszcze lepsza wrózka tylko musiałabym się dowiedzieć numer tel

jaceka
(178.235.42..)
00:06
16.06.2016
102

[b]Byłam u tamtych wróżek i to zwykle oszustki[/b] Gorąco polecam napisać do tej Pani: https://www.facebook.com/szczecinwrozka/ Ona przyjmuję w Szczecinie (jest to jedna najlepszych wróżek w Polsce) Ale wróży tez na facebooku i ja z tego skorzystałam. Wszystko się spełniło - okazało się ze mój partner mnie zdradza tak mi powiedziała. dopiero po 6 miesiącach prawda wyszła na jaw. Ale ja juz była gotowa i szybko sobie z tym poradziłam. Polecam serdecznie

anna
(89.65.115..)
13:44
05.09.2016
103

Moja wróżka podaje numery w totka

bas
(88.156.145..)
14:55
05.09.2016
104

Jest jeden Bog JEZUS CHRYSTUS SYN ZBAWICIEL ,Tego sie trzymajcie ,Jest takie cos jak trwoga to do BOGA,

Jozek
(83.21.39..)
09:53
06.09.2016
105

ja byłam u pana Senatora i to co powiedział kompletnie się nie sprawdziło, podczas wróżenia potrafi ci naubliżać, nie liczy się ze słowami kompletnie.Osobiście odradzam.

Renia
(109.192.75..)
21:18
06.10.2016
106

proszę o namiar do wróżki Heleny z Choszczna dziękuje serdecznie Mój e-mail: ocelot007@o2.pl

Ania
(79.186.196..)
23:47
18.12.2016
107

Polecam Ci napisz do "Wróżbita Bogumił" na www.wrozbitabogumil.com W mojej opinii jest najlepszy w Polsce.. To co mi przewidział w tamtym roku i mojej koleżance miesiąc temu.. Jeśli chcesz to Ci opiszę w szczegółach.. Totalnie wszystko się sprawdziło !

Zuzanna
(195.158.88..)
09:18
23.12.2016
108

Wrurze z fusow kawy 90% skutecznosc

wrurzka pe
(94.254.131..)
09:39
23.12.2016
109

mojej mamie wrozka przepowiedziala sliczną córke a urodzila mnie brzydala miala tez byc bogata a tu bida az piszczy miala byc piekna willa a mieszkam na dzialce mialam byc zdrowa jak ryba a choruje od urodzenia i mikolaj mial przynies mi wór kasiory ale tu jestem dobrej mysli moze to bedzie w tym roku i wygrana na loterii mama nie doslyszala na jakiej wiec gram gdzie sie da

Stefciu
(95.160.152..)
18:55
23.12.2016
110

Stefciu wygrywasz internetu! Skisłam heh

calineczka
(94.40.17..)
08:58
19.06.2017
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia: