Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: OKNA MAREK WAGNER - REKLAMACJE CZYLI PIERDOŁY.

Chciałbym wszystkich którzy, się zastanawiają nad zakupem okien w tej firmie PRZESTRZEC !!! Opiszę swoją historię : * dnia 20.01.2010 złożyłem zamówienie na okna w kolorze złoty dąb, klamki miały być w kolorze złotym z zamkami. *15.02.2010 został wykonany montaż, w trakcie którego okazało się iż nie ma jednej klamki do drzwi tarasowych. No cóż takie rzeczy się zdarzają ustaliliśmy iż domówią tą klamkę i zadzwonią do mnie. No niestety do dnia 25.03.2010 brak odzewu, ( wiadomo pieniądze za okna już są, więc klient niech spada) w każdym razie pojechałem do firmy Pana Marka Wagnera klamka czekała nikt nie zadzwonił itd. Ale niestety klamka była w innym kolorze inny profil i bez zamka. Pan który pisał zamówienie spytał co on ma zrobić??? Wyjaśniłem jakie rozwiązania wchodzą w grę czyli wymiana na kolor taki sam jak pozostałe (profil i zamek mogą sobie darować) ,lub wymiana wszystkich klamek w tym samym kolorze. * Pan był średnio zainteresowany załatwieniem sprawy, więc spisaliśmy reklamację dnia 25.03.2010 do dnia dzisiejszego 08.04.2010 brak było odzewu mimo ustawowych 14 dni na ustosunkowanie się do reklamacji ( czyli reklamacja jest zasadna itd.) Dzisiaj podjechałem spytać się co z moją klamką i otrzymałem następną w innym kolorze. Oczywiście nie chciałem jej Pan Marek Wagner stwierdził iż to tylko klamka a drugi sprzedawca stwierdził iż to są pierdoły i on nie ma czasu zajmować się pierdołami. * Reasumując odradzam wszystkich do zakupu okien w firmie P. Marka Wagnera na ul. Podleśnej, jeżeli nie zależy Wam na klamkach tego samego koloru a wręcz odwrotnie Chcielibyście mieć klamki do okien w różnych kolorach ( taka niespodzianka kolory ustalą wam sprzedawcy) to jest idealne miejsce. Pomijam CHAMSKIE I BEZCZELNE zachowanie jednego ze sprzedawców, rodem z filmów P. Bareii. * Sprawa na pewno oprze się o Rzecznika Praw Konsumenta i Sąd. Pozdrawiam Andrej Szczepanik P.S. Brawo Panowie podobno jest kryzys a z takim podejściem do klienta, niedługo już nie będziecie musieli o niego walczyć.

ANDRZEJ S. (83.25.153..) 22:22 08.04.2010
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Witam Szukam również prawnika, który zająłby się tą sprawą. Między umową a wykonaniem jest jeszcze sporo rozbieżności. Więc jeżeli ktoś ma ochotę ? Czekam na kontakt. A.S.

ANDRZEJ S.
(83.11.141..)
22:10
09.04.2010
2

No niestety miałem to samo zamontowali mi okna i jak deszcz padał to wpadał mi do domu. reklamacje itp. syf kiła itp. odradzam ta firma jest jak TIP w pewnej sieci.

felek
(83.11.123..)
22:48
16.04.2010
3

a ja moge go polecic zero problemow ceny dobre szybko robia no i jaki syf moga zostawic po montazu okien?to nie tynkarze:)

kisiel
(83.168.111..)
15:26
14.06.2010
4

Nie polecam , jesli chcesz być ignorowany (olewany), prawie zamieszkać na podleśnej , stracić pieniadze i zdrowie to owszem kup okna z montażem u Wegnerów. Odradzam tych Panów.To co opisuje Pan Andrzej to popierdółka w porównaniu z tym czego ja doświadczyłem .

Krzysiek
(79.186.189..)
07:18
18.06.2010
5

Zaczynam budowę we wrześniu.Po waszych wpisach Okien tam już nie kupię-słyszałem że Muszyńscy mają dobre okna.Powiedz Andrzeju na co uważać przy budowie?Jak z ekipą od budowy bo ja jeszcze nie wybrałem.Z każdej strony słyszę że ekipa musi być dobra na stan surowy bo póżniej problemy z tynkami itd.tylko że cięzko taką znalezć.Chciałbym uniknąć podobnych problemów od początku.

seba
(79.186.191..)
20:34
21.06.2010
6

temat rzeka - ja bazowałem na firmie Szuberta.

ANDRZEJ S.
(83.27.154..)
21:51
30.06.2010
7

mam tel.firmy Szubert polecił mi znajomy.Warto?

seba
(83.9.1..)
22:54
01.07.2010
8

Na pewno, solidnie, bez złodziejstwa i pijaństwa. Ja jestem zadowolony, jedyne co teraz bym zmienił to więcej czasu bym poświęcił na porównanie i negocjowanie cen materiałów.

ANDRZEJ S.
(83.8.245..)
21:02
02.07.2010
9

Właśnie wiele firm budowlanych narzuca branie materiałów od konkretnych hurtowni, bo poprostu mają z tego działę a inwestorom wmawiają że jest taniej, zapewniam was że tak nie jest. Jedyny komfort to taki że się nie załatwia tego osobiście. Ale płacisz około 30% więcej. Coś za coś;)

inwestor
(78.159.93..)
17:35
15.07.2010
10

Po co wam w ogóle okna, jest tak ciepło że wstawiajcie tylko kraty przed złodziejami i moskitiery przed komarzyskami, ponoć się lato zwiesiło, bo system padł na górze i ma potrwać około roku, już zaczynają kwitnąc pomarańczę i fuspimunby na chodnikach w Polsce.

Czub
(178.42.144..)
19:05
15.07.2010
11

ja z tą firmą miałam kłopoty juz 7 lat temu! nie te okna, nie te wymiary, nie takie rolety! koszty były duże bo w domku jednorodzinnym i przyznaje głupota moja bo zapłaciłam w chwili zamówienia!

alicja
(193.106.155..)
18:43
27.11.2010
12

generalnie potwierdzam, iż w firmie Pana Wegnera dalej nie jest dobrze, nie polecam

olka
(194.187.115..)
16:24
07.08.2012
13

Andrzej S. ma rację. Budowa domu i wybór wykonawcy to temat rzeka. Przykład z mojego podwórka. Szwagier próbował budować tanio. Sam kupował materiały, latał po hurtowniach, załatwiał dostawy od bloczków po poziomicę dla "fachowców". Na mury kto inny, na dach kto inny, na tynki jeszce inny wykonawca.Miało być tanio. Budowaliśmy dwa identyczne domy. Nie mam tyle czasu co szwagier więc podpisałem umowę z jedną z firm stargardzkich (nie wymienię którą, żeby nie było, że jakaś samoreklama jakiejś firmy tutaj). Faktycznie na starcie jak porównywaliśmy moją umowę z na całość z materiałami wykonawcy to było w porównaniu z szacunkami szwagra ,drożej o 30 tys. (budowa dotyczyła 2 takich samych domów 220 m2). Ja miałem umowę, tzw harmonogram rzeczowo-finansowy. Płaciłem tylko wtedy gdy zakończono prace zgodnie z harmonogramem. Mam gwarancję na 5 lat - na PIŚMIE !!!. Budowy zaczęliśmy razem. Podsumowanie. Moja trwała 6 m-cy do stanu tzw deweloperskiego. Firma zrobiła wszystko: mury, dach, przyłącza, inst el i wod-kan, tynki, ocieplenie (bez wykończenia wnętrz). Ja już mieszkam :-). Szwagier - NIE :-(. Do dnia dzisiejszego budowa kosztowała go już 33 tys !!!!! drożej niż mnie. Płacił "fachowcom" co tydzień. Po wprowadzeniu był problem u mnie z ciepłą wodą. Firma pojawiła się błyskawicznie tego samego dnia. Szwagier ma przeciek z dachu przy kominie od wiosny. Nie może się doprosić do dzisiaj usunięcia usterki. Reasumując: Na własnym przykładzie zdecydowanie nie polecam podejmowania się budowy we współpracy z róznymi fachowcami, firemkami i małymi rzemieślnikami. Chocby dlatego, że nie będzie ich stać na ponoszenie kosztów usuwania usterek. Zapewniam wszystkich którzy czytają ten tekst, że usterki u każdego wystąpią różne , ale na 100% wystąpią. Z rodzinnego doświadczenia polecam zdecydowanie rozwiązanie w postaci kompleksowej umowy z poważną firmą bo wbrew pozorom wychodzi taniej. No i bez problemów i angażowania czasu. Na koniec podpowiedź dla zainteresowanych. Ciekawi kto robił? Nie napiszę, ale mogę napisać czyje oferty rozpatrywałem. Zakład Budowlany Dziemidowicz na ul. Podleśnej, Firma Sanit na Bema, Zakład Budowlany Mociak na Podleśnej, Zakład Budowlany Gołębiowski Z Pyrzyc. No i tak na marginesie. Przy rozpatrywaniu ofert uważnie czytać, pytać i jeszcze raz pytać. Nie dać się oczarowac pierwszą ofertą z najniższą ceną bo diabeł tkwi w szczegółach.

budowałem
(79.184.65..)
18:23
13.08.2012
14

Drodzy Forumowicie,tez mielismy problem z ta firma, niestety szkoda nerwow,stresu. Poszukalismy bardzo dobrej firmy z bardzo dobrymi okami klasy A a nie jakis badziewem. Firma Fenestra na Mickiewicza obok cukierni Terenia sprzedaje okna firmy Vetrex.Panowie bardzo rzetelni,doradza, z cena nie wysylaja klienta do domu zeby sie zastanowil czy cena tak naprawde mu pasuje ale z calym pakietem informacji.mamy juz okna 2lata, nic nie wieje, nic sie nie pasuje. zreszta na internecie przeczytajcie o vece z Vetrexu. Polecam

Zbyszek
(79.184.198..)
09:46
13.04.2013
15

Brak klientów!??!

a kuku
(88.156.147..)
10:20
13.04.2013
16

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!! CHCIAŁABYM WYPOWIEDZIEC SIE NA TEMAT FIRMY PANA WEGNERA W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM,A Z TEGO CO WIDZĘ TO NIE JESTEM JEDYNA!!! SZEFOSTWO BESZCZELNOŚĆ I BRAK KULTURY!! NIE POLECAM NIKOMU!! BUDOWALIŚMU DOM Z MARKIEM SZUBERTEM, POLECAM WSZYSTKIM ZERO PROBLEMÓW, TYKLO Z PANEM WEGNEREM BYŁY JEDYNE PODCZAS CAŁEJ BUDOWY! ZAMAWIALIŚMY OKNA WYBIEGAJĄCE POZA NORMY TECHNOLOGICZNE I PROSZĘ JAKIE CWANIACTWO, OKAZUJE SIĘ ŻE WŁAŚNIE TAKIE OKNA NIE PODLEGAJĄ GWARANCJI PRZEZ PRODUCENTA, GWARANCJI UDZIELA PAN WEGNER TYLKO NA DWA LATA!! CO TOJEST DWA LATA? PRZEZ DWA LATA ZAZWYCZAJ NIC SIE NIE DZIEJE,SPRZEDAWCA NIE POINFORMOWAŁ MNIE O FAKCIE ŻE TOWAR NIE PODLEGA GWARANCJI OD PRODUCENTA A CHCĄC ZAROBIĆ ZROBIŁ OKNA MIMO RYZYKA. ZAMÓWIENIE PRZECIEŻ OPIEWAŁO NA SPORĄ KWOTĘ. TERAZ MUSIMY RADZIC SOBIE SAMI ALE MY SOBIE PORADZIMY! ALE OPINIE O TAK BEZNADZIEJNEJ FIRMIE BĘDĘ UMIESZCZAC GDZIE TYLKO SIĘ DA!!! NIE KUPUJCIE TAM NIC NIE WARTO!!! KRĘTACZE!!!

OSZUKANY
(145.237.253..)
11:32
13.05.2013
17

a ja kupowałem i Pana Wegnera i okna w tym nietypowe bo ponad 2 metrowe, parapety zewnętrzne jak i wewnętrzne oraz bramę garażową na pilota i zero problemów, materiały na czas, zamontowane dobrze, nawet rabat dostałem.

inwestor
(81.190.36..)
21:04
13.05.2013
18

Ja oglądałem w Stargardzie okna Vetrex i w Morzyczynie Framex .Framex wyszedł taniej o prawie 2 tysiące . Opinie na forum są dwuznaczne jak i o jednej tak i o drugiej firmie . Czy jest Ktoś co może powiedzieć obiektywnie co lepiej kupić bo jakość jak dla mnie porównywalna a niższa cena kusi . In jeszcze jedno co sądzić o jeszcze tańszych oknach firmy Drutex ? Też 5 komorowe z trzema szybami .

Maks
(79.186.122..)
22:30
09.02.2014
19

Okna drutexu są najtańsze w kraju, do duża fabryka więc dyktują ceny.

uto
(193.106.155..)
23:34
09.02.2014
20

ja również nie polecam pana Marka Wegnera, okna tak wstawione, że cały czas wieje, zimą lód w domu.

monika
(91.204.154..)
21:29
07.05.2014
21

Widziałem, że naprzeciwko Urzędu Miasta na Czarnieckiego otwiera się firma z oknami .

gosc
(80.55.186..)
12:37
19.10.2016
22

Stanpol dobrze wstawia okna,ceny też przystępne

Ja
(79.184.186..)
16:35
19.10.2016
23

Potwierdzam wszystkie opinie oprócz Kisiela(chyba nie tę firmę opisuje,pomylił z inną,albo ktoś z biura się podszywa),do d...y firma jak i fachowcy,przez okna wieje,wypaczają się,ale dla nich to są pierdołki,a jak już ktoś się zjawi to wtedy kiedy nie wieje.

Maniu
(37.47.170..)
09:49
15.01.2017
24

Obecnie okna z Drutexu to pierwsza liga nie uwierzę ,że przez nie wieje bo mam okna zakupione kilka lat temu i jest ok wiadomo okna kiedyś robione z granulatu (butelki pet)a obecne jeszcze lepsze nowe mieszanki,większy wybór, itp.A co fabryka sprzedaje Wagnerowi inne okna jak innym firmą :)bezsensu myślenie.A to ,że okna się wypaczają wpływa wiele czynników jak np.wnęka okienna ,rodzaj budynku,uzbrojenie pod oknem i wiele wiele innych,najważniejsza jest regulacja zwłaszcza w różnych porach roku masz bolce które się przestawia(docisk) ale 90% ludzi o tym nie wie:)a zamontowanie okna to nie ,żadna filozofia nie przesadzajcie.I jeszcze jedno najważniejsze "tanie mięso psy jedzą"tacy z was biznesmany remontujecie się ,budujecie a szukacie najtaniej kup okna mahoniowe itp. np.za 60tyś zł na mały domek i nie będziesz narzekał jeden z drugim,typowe polactwo kupić za grosze i narzekać.

budyń
(31.1.201..)
10:16
15.01.2017
25

Tam się nie kupuje okien i tyle. Koniec bomba. Kto kupił ten tromba hehe

trembecki
(91.226.236..)
12:46
15.01.2017
26

Witam zainteresowanych. Nie polecam firmy p.Wegnera bo ma kiepskich pracowników.Zakładali mi okna pod koniec stycznia 2017 roku i do samach okien nie mam zastrzeżeń/ na razie/ ale ich osadzenie jest spartaczone. Cały tynk przy oknach popękał i odpada,a do tego parapety zewnętrzne/ blachy/ założone są tandetnie i niczym nie zabezpieczone przed ściekającym z szyb deszczem. Pracownik spóldzielni mieszkaniowej nie chciał mi odebrać tych okien gdyż za blachą może dochodzić do zawilgocenia i grzyba. Kiedy zgłosiłam usterki u pana,który faktycznie był mało tym zainteresowany,obiecał iż kogoś tam podeśle. Niestety nie doczekałam sie nikogo.

Halina
(94.210.142..)
13:31
15.06.2017
27

Ta pseudofirma to pomyłka, też w poprzednim mieszkaniu miałem od nich okna wstawione przez dewelopera. Tragedia. Reklamacje na poziome załatwiania czegoś w afrykańskim buszu, ani się wysłowić nie potrafią ani towar który sprzedają nie nadaje się do europejskich standardów. Odradzam każdemu, szczerze.

32djq
(5.174.96..)
22:29
15.06.2017
28

aaa handlują drutexem, czyli najtańszym syfem to też o czyś świadczy

32djq
(5.174.96..)
22:30
15.06.2017
29

Do wszystkich biznesmanów Stargardzkich kupujecie najtaniej a później narzekacie najpierw się sprawdza skąd jest towar jaki i kto montuje nie znasz się poszukaj ogłoszeń w necie oferowanych przez ludzi o fachowym doradzaniu i pilnowaniu, sprawdzaniu wykonywanych prac itp. nie musi być kierownik budowy tylko ogarnięty budowlaniec itp. 32djq(5.174.96..) pisze ,że syf a kupiłeś mieszkanie z syfiastymi oknami?kto je montował wiesz?to świadczy ,że ty jesteś "frajerem"jeśli płacisz krocie za syf i kupujesz kupe :)uwierz mi na Stargardzkim rynku zwłaszcza deweloperce okna to twój najmniejszy problem narazie pewnie nawet pojęcia nie masz jakie masz kable,rury,tynki itd.ale przekonasz się po kilku latach :)

gałybrały
(95.40.35..)
09:15
16.06.2017
30

Właściciele to chamy i ***, reklamacja nie istnieje. Omijać wegnerów szerokim łukiem, da się z tymi *** rozmawiać do momentu zapłaty.

klient
(83.3.70..)
09:17
18.07.2018
31

Szanowny Panie " Kliencie" opinia Pana świadczy tylko o Panu jakim jest Pan "chamem i ***". Wysławiając się w ten sposób reklamuje Pan siebie. Ja osobiście omijałbym takich pacjentów jak Pan "szerokim łukiem" Współczuję Panom Wegnerom załatwiania spraw z Panem. Ja wielokrotnie kupowałem u tych Panów okna, drzwi , rolety i nie doświadczyłem złych intencji, załatwiony byłem zawsze fachowo, w okresie rękojmi jeżeli coś się przydaży ( nie z winy sprzedawcy) zawsze mogę liczyć na fachową pomoc. Pozdrawiam Pana oraz wszystkich "pacjentów".

czytelnik
(213.136.234..)
16:13
25.07.2018
32

A co powiecie na okna stolarka na Podleśnej ?

gosciu
(83.23.168..)
20:19
12.03.2019
33

UCIEKAJ!!!!

vonvon
(83.11.231..)
08:34
13.03.2019
34

Szkoda mieli tanio ale też mi coś śmierdziało w tej cenie.Lepiej nie ryzykować wpłaty kasy.

Marek
(83.8.106..)
21:10
28.08.2019
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2019   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl