Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: Sprawiedliwosc w Stargardzkim sadzie cywilnym

Co sadzicie na temat sprawiedliwosci w stargardzkim sadzie cywilnym?

anonim (83.11.186..) 23:20 13.04.2015
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Dno

as
(46.195.46..)
00:24
14.04.2015
2

Tak dokladnie, wszystko kolesiostwo i znajomosci, bez nich nawet nie ma co skladac wniosku jakiegokolwiek

anonim
(83.11.186..)
00:32
14.04.2015
3

Przesłanie jest w powiedzonku"sąd sądem ale racja musi być po naszej stronie".

Znany i
(89.229.101..)
10:02
15.04.2015
4

Do sadu nie chodzi sie po sprawiedliwosc,ale po wyrok hahahahh

Obserwator
(78.34.5..)
10:16
15.04.2015
5

Bo to jest jak z bacą co nazwał sąd "wysoka sprawiedliwość" a oni wyjaśnili że tam jest tylko sąd a nie sprawiedliwość.Ale jak wie każdy rozsądny człowiek Polska to państwo bezprawia.

Znany i
(89.229.101..)
10:19
15.04.2015
6

Tak tak idzie sie do sadu po wyrok, ale sprawiedliwy i obiektywny, a nie wydany z korzyscia dla znajomych po nazwisku czy bylych lub obecnych pracownikow, bez wzgledu na przedstawione dowody czy zeznania swiadkow

anonim
(83.20.90..)
22:06
17.04.2015
7

"panstwo bezprawia" to malo powiedziane, to co sie dzieje w naszym kraju nie miesci sie w glowie, a co do naszego sadu cywilnego brak slow, przekona sie kazdy kto bedzie zmuszony miec tam sprawe sadowa

anonim
(83.20.90..)
22:16
17.04.2015
8

chyba ze ma tam znajomosci

anonim
(83.20.90..)
22:18
17.04.2015
9

Zawsze jest nadzieja że sędziowie zostaną osądzeni.Do tego, jest znacznie gorzej-zachciało świniom z Wiejskiej wojny.Trzeba ich jakoś unieszkodliwić ale jak to zrobić nie uczestnicząc w wyborach?

Znany i
(81.190.37..)
22:57
17.04.2015
10

sprawiedliwośc w śadach pl to fikcja za baton zrżarty w supermarkecie z głodu 2 lata odsiadki za UKRADZIONE MILIONY PRZEDAWNIENIE

batony
(88.156.136..)
11:30
18.04.2015
11

Wyslac nastepny samolot do Smolenska, a wybory pewnie tez beda ustawione, juz nic mnie w tym zepsutym, skorumpowanym i chorym kraju nie zdziwi, niedlugo trzeba bedzie brac nogi za pas i wiac z tad gdzie pieprz rosnie

anonim
(83.20.91..)
23:21
19.04.2015
12

Kradna grube miliony, afera za aferą, nikt za to nie odpowie, a tym bardziej nikogo nie zamkna, sprawa przycichnie a ci dalej robia swoje, a staruszka pojdzie do marketu zwinie wedline z glodu bo jej z nedznej polskiej emerytury nie starcza na chleb to wiedza jak ukarac i to w blyskawicznym tepie,to wszystko to jakas chora paranoja

anonim
(83.20.91..)
23:30
19.04.2015
13

"11 Wyslac nastepny samolot do Smolenska, a wybory pewnie tez beda ustawione, juz nic mnie w tym zepsutym, skorumpowanym i chorym kraju nie zdziwi, niedlugo trzeba bedzie brac nogi za pas i wiac z tad gdzie pieprz rosnie anonim (83.20.91..) 23:21 " Obawiam się że tam gdzie pieprz rośnie mnie będzie już bezpiecznie bo tam będzie pieprzoszczur zamiast pieprzu.Trawa na 2 brzegu wydaje się bardziej zielona ale to może być oznaka daltonizmu.Ja spróbuję coś wykombinować bo nie będzie do czego wracać jak tacy będą rządzić. "12 Kradna grube miliony, afera za aferą, nikt za to nie odpowie, a tym bardziej nikogo nie zamkna, sprawa przycichnie a ci dalej robia swoje, a staruszka pojdzie do marketu zwinie wedline z glodu bo jej z nedznej polskiej emerytury nie starcza na chleb to wiedza jak ukarac i to w blyskawicznym tepie,to wszystko to jakas chora paranoja anonim (83.20.91..) 23:30 19.04.201" A czy myślisz że gdzie indziej będzie lepiej?Inwazja gmo syfu ,kiły i mogiły jest w wszystkich krajach UE i nie tylko.To GMO jest gorsze od atomówek bo te 2 przynajmniej się nie rozmnażają.

Znany i
(89.229.100..)
01:03
20.04.2015
14

Jedyne co mozesz wykombinowac to popisac sobie na tym forum, bo tego co sie wokol nas dzieje niestety nie zmienisz, choc nie wiem jakbys sie staral, ta cala machina od samej gory az do dolu jest nie do ruszenia,no chyba ze ta twoja atomowka pierdyknie i wszystko od nowa zaczniemy tworzyc:)

anonim
(83.11.69..)
22:08
20.04.2015
15

A czy gdzie indziej bedzie lepiej? a chocby zarobki, praca od pn do pt w normalnych godzinach, porzadny socjal, pomoc wielodzietnym rodzinom, szacunek dla pracownikow, normalne stosunki miedzy ludzkie, normalni ludzie przede wszystkim. a w Polsce? co mamy? najnizsza krajowa za ktora nawet oplat nie zrobisz, nie mowiac o wyzywieniu, lekach i kupnie odziezy gdzie indziej jak w lumpie, praca nawet w niedziele jezeli pracodawca sobie tego zyczy, opieka spoleczna zamiast pomoc to przyjdzie zwiedzi twoje katy i zaproponuje co moglbys jeszcze sprzedac z wlasnego domu, aby miec na chleb, pracodawca ci powie ze jak ci cos nie pasuje to na twoje miejsce ma na czarno 100 chetnych bo przyszedles zapytac czy da ci umowe o prace,a do tego wszystkiego czlowiek dla czlowieka wilkiem jest z tej biedy, braku pracy a co za tym idzie pieniedzy

anonim
(83.11.69..)
22:22
20.04.2015
16

Mentalnosc ludzka jest u nas straszna, dorobiles sie czegos oooo!!! to pewnie niezle kradniesz albo masz znajomosci, nie dorobiles sie niczego ledwo wiazesz koniec z koncem to jestes len, nierob itd, wszyscy ci wszystkiego zazdroszcza, mysla jak tu cie gdzies *** zebys takze nic nie mial, w pracy, wsrod sasiadow, wszedzie ogladac sie za siebie trzeba, to jest normalne? tego wszystkiego juz sie nie da naprawic, moze za 100-200 lat, my juz tego raczej nie dozyjemy

anonim
(83.11.69..)
22:31
20.04.2015
17

Właśnie trzeba ludzi zreformować.No i chyba tylko w dyktaturze się da .W PRL jakoś to się trzymało a teraz gorzej niż źle.Po prostu trzeba znaleźć odpowiednich ludzi i przynajmniej z tym nie jest u mnie tak źle.Wiem na pewno jakich unikać.1.Gada o wolności-osobnik który nie liczy się z nikim i niczym.2.Gada o tym jak dużo innym pozwala-domaga się tego samego.3.Obiecuje zieloną wyspę-ląduje się na kupie zielska.4.Obiecuje 2 Japonię-robota trwa 12 godzin.5.Zapewnia o wierności-gorliwie nadzoruje aby ktoś nie przerywał roboty.Ja generalnie robię założenie-obcych traktuje prawie jak wrogów a już na pewno podejrzanych bez względu na narodowość.Nigdy mi się nie zdarzyło aby ktoś co mi się zdecydowanie nie spodobał z samego wyglądu okazał się kimś przyzwoitym.Ale i tka jest z ym lepiej.A zarabiać można tylko trzeba wiedziec jak .Np. stworzyłem lekarstwo na raka ale jest kilka problemów-nie wiem jak z legalnością(chodzi o różne duperele a nie że jest to groźne dla życia w dawkach leczniczych) oraz o udowadnianie że się nie jest wielbłądem.Frajerzy wierzą konowałom ale ich nie przekonam mimo przedstawienia oczywistych argumentów nawet na szkodliwość tych"lekarstw" onkologicznych ze szpitala.No i zbyt dużo się nie zarobi i można to robić byle gdzie i by mogli kupować u innych.No i jest nawet metoda darmowa na nowotwory i na raka pisali że też działa.

Znany i
(81.190.38..)
00:19
21.04.2015
18

Z tym reformowaniem ludzi moze by sie powiodlo, choc marnie to widze, gdyz nikt juz nie wierzy w lepsze jutro, w PRL-u zylo im sie lepiej mieli przede wszystkim prace, ciezko bylo cokolwiek kupic, ale jakos to wszystko trzymalo sie kupy, ale tez wladza nauczyla ludzi kombinatorstwa ja ci zalatwie to ty mi tamto, z pracy cos tam sie przynioslo do domu, ustroj niby dyktatorski, ale wszystko szlo po ukladzie i znajomosciach, przenioslo sie to na nasze czasy, z ta roznica ze polikwidowali mase zakladow, PGR-row,gdzie pracowalo mnostwo ludzi, tym ktorym sie udalo dostali jakies tam odprawy, wczesniejsze emerytury, troche na koniec ludzie rozkradli, reszte co zostalo posprzedawaly grubsze ryby ktore wtedy byly u wladzy, wszystko sie rozwalilo na nasza zgube, teraz zaklady wykupil kapital zagraniczny, częsc PGR-row takze, reszta stoi odlogiem i niszczeje. Po okolicznych wsiach bieda az piszczy, ludzie poluja na zwierzyne zeby miec co do gara wlozyc, opal takze z okolicznych lasow kradna, czy tez kusuja po jeziorach za ryba, aby jakos przezyc.Taki wlasnie los zgotowali nam nasi rzadzacy, majac gleboko w d.... co sie z nami wszystkimi stanie, wazne jest dla nich napychanie wlasnych kieszeni, rodziny i znajomych, jak juz dostana sie do koryta. Co do oceny ludzi po czesci masz racje, choc nie zawsze zle pierwsze wrazenie przeklada sie na to ze czlowiek jest zly, czasem jest na odwrot, przekonalem sie nie raz. Twoj lek moze uratowac wiele istnien ludzkich, nie wpuszcza cie drzwiami to wchoc oknem, mam nadzieje, ze ktos wkoncu cie wyslucha i pomoze zalegalizowac ten lek, a co za tym idzie bedziesz wielkim i bogatym czlowiekiem, zycze powodzenia.

anonim
(83.20.237..)
00:17
23.04.2015
19

Platforma to złodzieje sami młyn w Kluczewie właśnie niszczą złom wycinają i po nocach wywożą po co nam maka z Hin przywiozą młyn przetrwał Niemca komunę sld pis ale platformy nie przetrwał jak ten popieprzony kraj platforma Polskę już zniszczyła

zaj po
(79.184.93..)
18:05
23.04.2015
20

Ostatni właściciel tego młyna w Kluczewie to były senator.Właśnie taki młyn zniszczyli, przyległe magazyny zburzyli,które powstały jeszcze za niemca ,ale żeby zbudować i pokazać co potrafią tego się nie doczekamy!!!!

xyz
(89.229.99..)
21:19
23.04.2015
21

Macie racje zniszcza i rozkradna co tylko sie jeszcze da, a czy to zrobi jakas partia czy byly senator to juz w tym momencie nie istotne, nasz kraj zmierza wielkimi krokami ku zagladzie, skonczy sie tym, ze ludzie rusza pladrowac i krasc co tylko sie da z tej biedy i glodu, tak jak to bylo w Argentynie jakis czas temu, co skonczy sie krwawa wojna domowa, bo ile mozna zniesc tego co sie u nas dzieje, to o czym pisze to tylko kwestia czasu, sami zobaczycie

anonim
(83.11.239..)
00:49
24.04.2015
22

o jakiej rewolucji piszecie dzieci? kanapke zjeść i do szkoły rewolucjoniści, pouczyć się żeby w przyszłości dobrze pracować a nie rewolucji szukać gimbazo, DO ROBOTY!!!!!!

mario
(79.184.97..)
08:42
24.04.2015
23

Ty Mario glabie kapusciany ze tak powiem, nie udzielaj sie na takie tematy skoro nie masz o tym zielonego pojecia, masz racje idz sie pouczyc zycia bo widze ze baran z ciebie jakich malo

anonim
(83.20.240..)
21:17
24.04.2015
24

A skoro nie widzisz co sie wokol nas dzieje do to tej swojej szkoly kup sobie jeszcze binokle, zebys dobrze widzial co sie dzieje wokol nas baranie skonczony( nie obrazajac zwierzat)

anonim
(83.20.240..)
21:22
24.04.2015
25

"Taki wlasnie los zgotowali nam nasi rzadzacy, majac gleboko w d.... co sie z nami wszystkimi stanie, wazne jest dla nich napychanie wlasnych kieszeni, rodziny i znajomych, jak juz dostana sie do koryta." Ale winę tez ponoszą frajerzy którzy ich wsparli. " Co do oceny ludzi po czesci masz racje, choc nie zawsze zle pierwsze wrazenie przeklada sie na to ze czlowiek jest zly, czasem jest na odwrot, przekonalem sie nie raz." Pisałem o sobie.Inni pewnie inaczej.Mi się zawsze sprawdza. " Twoj lek moze uratowac wiele istnien ludzkich, nie wpuszcza cie drzwiami to wchoc oknem, mam nadzieje, ze ktos wkoncu cie wyslucha i pomoze zalegalizowac ten lek, a co za tym idzie bedziesz wielkim i bogatym czlowiekiem, zycze powodzenia." Tyle ze ja go nie wymyśliłem i są jeszcze takie problemy 1. jest tani i dużo nie zarobię.3Jestem zdecydowanie nieprzekonywujący.4.Jest to 1 z wielu.5.Niejaki Max Gerson wymyślił inną nawet skuteczniejszą (ale niestety znacznie droższą)metodę(ale nie można jej chyba nawet solidnie przebadać z pewnych względów) i podobno został zamordowany przez wysłanników mafii farmaceutycznej.A tamtej 2 metody nie chcą stosować pewnie po części dlatego że niezbyt humanitarna ale ją przetestowałem z efektem pozytywnym w przypadku nowotworu łagodnego.Ale pisali że na raka itp. też pomaga i mam podstawy sądzić że tak. "Macie racje zniszcza i rozkradna co tylko sie jeszcze da, a czy to zrobi jakas partia czy byly senator to juz w tym momencie nie istotne, nasz kraj zmierza wielkimi krokami ku zagladzie, skonczy sie tym, ze ludzie rusza pladrowac i krasc co tylko sie da z tej biedy i glodu, tak jak to bylo w Argentynie jakis czas temu, co skonczy sie krwawa wojna domowa, bo ile mozna zniesc tego co sie u nas dzieje, to o czym pisze to tylko kwestia czasu, sami zobaczycie" Może być jeszcze gorzej.Szaleńcy z rządu mogą dokonać agresji np. na Rosję.Alternatywą jest wojna domowa z dodatkiem wojny z innymi krajami.W najlepszym przypadku dla nas będzie wojna jak we Francji jak Robespierre działał.A może być znacznie gorzej. "kanapke zjeść i " Mam rozumieć że dalej czekać na kulkę w plecy??Podejrzewam że jesteś wyznawcą badziewnej partii jak się tak obawiasz rewolucji.Pocieszam się ze w przypadku rewolucji zwykle najbardziej dokręcają śruby grubym świniom chociaż zwykle inni też mają kłopoty. "pouczyć się żeby w przyszłości dobrze pracować a nie rewolucji szukać gimbazo, DO ROBOTY!!!!!!" Wielu dobrze pracowało ale dzięki świniom rządowym dobrze nie zarabia . Nawiąże jeszcze do tego co pisałem o kuracji na nowotwory.Tu jest opisane dlaczego nie warto stosować kuracji oficjalnych: http://www.faceci.com.pl/r_rak_metody_konwencjonalne.html .Jakby ktoś chciał pomocy medycznej to mogę udzielić porad ale być może będą niekompletne wiec na wszelki wypadek radze się upewnić czy wszystko podałem co trzeba bo niektóre substancję nie są zupełnie bezpieczne i np. muszą być rozcieńczone.

Znany i
(89.229.99..)
21:59
24.04.2015
26

W calosci popieram post 25, "Znany i" jestem autorem wielu postow powyzej, powiem ci ze ciesze sie, ze ktos podziela moje zdanie i widzi ten caly balagan w naszym kraju, moim zdaniem bardzo madry z ciebie czlowiek

anonim
(83.20.240..)
22:45
24.04.2015
27

Potrzeba wiecej takich jak my, ktorzy widza co sie dzieje i nie beda sie bac czegos z tym zrobic

anonim
(83.20.240..)
22:53
24.04.2015
28

Przyznam że wiem znacznie więcej niż wynika z tego co tu pisze.Np. na podstawie Twoich co niektórych danych mogę określić kogo nie lubisz.Właściwie innych też.No i uważam ze siebie nie doceniasz.Zakładasz od razu że czegoś się nie da zrobić ale czasami się da.Z grubsza wiem co zrobić tylko mam niedopracowane metody.Do tego nie myślę za szybko.Wiele rzeczy dałoby się wykonać co w rzeczywistości się nie udało.Np. aby ograniczyć ilość ludzi głodujących w Polsce wystarczyłoby masowo sadzić drzewa owocowe.Co prawda zajadli prawicowcy by mogli protestować ale to by były dla każdego i nawet jeżeli to by kosztowało 50 milionów to społeczne korzyści by były sporo większe.Chociaż przyznam też że jest to często niektórych ludzi wina że tego nie używają.Widuję czasami drzewa owocowe i prawie nikt nie zbiera z nich owoców.chociaż przyznam że wiele z nich jest nie najlepszej jakości np. dzikie śliwki ale ja czasami sobie łykałem.A jak sobie radzisz z różnymi zadaniami?Uważam że dobrze by było jakbyś sobie testy zrobił.Byś wiedział do czego się w miarę dobrze nadajesz.Albo nawet bardzo dobrze.I sknociłem i nie było w poprzednim wpisie 2.

Znany i
(89.229.99..)
23:28
24.04.2015
29

"o jakiej rewolucji piszecie dzieci? kanapke zjeść i do szkoły rewolucjoniści, pouczyć się żeby w przyszłości dobrze pracować a nie rewolucji szukać gimbazo, DO ROBOTY!!!!!!". Tak tak zjesc kanapke i do szkoly, uczyc sie dlugie lata, a pozniej wyjechac i ciezko pracowac w innym kraju, tak sie wlasnie dzieje glabie jeden, ludzie madrzy i wyksztalceni w naszym kraju pracuja za granica, a dlaczego bo tacy myslacy jak ty nigdy nie odwaza sie niczego w tym kraju zmienic, tylko pisza pierdoly zamiast rozgladnac sie dookola do czego to wszystko zmierza

anonim
(83.20.240..)
23:34
24.04.2015
30

Pewnie masz racje, ze siebie nie doceniam przewaznie za nim sie za cos zabiore widze to w ciemnych barwach, ale jak juz sie za to wezme prawie zawsze mi sie udaje i to z duzym powodzeniem. Czy nie lubie innych? zawsze jestem pozytywnie nastawiony do ludzi i mam takie usposobienie, ze kazdemu w razie potrzeby bym pomogl, chyba ze ktos zajdzie mi za skore to juz nie ma zmiluj wtedy i dlugo bede o tym pamietal. Z zadaniami radze sobie doskonale i nie mam z tym zadnego problemu. Testy? o jakie ci chodzi dokladniej?

anonim
(83.20.240..)
23:48
24.04.2015
31

A co do tych drzew owocowych masz racje, jest pelno w okolicy takich, z ktorych nikt nie zbiera owocow, tylko powiedz mi jak zmniejszyc glod owocami? bo to tak nie do konca by wypalilo, rozumiem przetwory, kompoty itd, a co dalej?

anonim
(83.20.240..)
23:55
24.04.2015
32

Podejrzewam że do niektórych jesteś zbyt pozytywnie nastawiony a później okazują się łajdakami.A czy byłeś na jakichś olimpiadach itp.?A testy abyś stwierdził jakie umiejętności masz.Nie wiem ile masz czasu ale do testów mogą posłużyć gry.Np. zręcznościowe to do sprawdzenia zdolności manualnych.Strategiczne i logiczne to do tego jak myślisz z tym ze nie zawsze widać ocenę w grze wyniku i trzeba czasami więcej interpretować z gry.I czy jesteś w stanie rozwiązać bardzo trudne zagadki takie jak były w książce"po rozum do głowy"?

Znany i
(89.229.99..)
00:07
25.04.2015
33

Ja nie pisałem żeby tylko to łykać ale dodatkowo.Zwłaszcza że tak zdrowiej chociaż też niekoniecznie do końca bo jak w mieście to na pewno jakieś spaliny będą.Czytałem że noni jest zdrowe ale nie wiem czy może w Polsce rosnąć dziko i na pewno nie dotarło do mnie aby rosło w Stargardzie ale wiem że morwy są podobne a wiem że są drzewa koło pierdla na boisku i obok tego boiska pomiędzy ulica i garażami oraz koło ronda przy tesco ale w stronę centrum Stargardu ale tam już jest mniej zdrowo bo tam dużo samochodów jeździ.Czasami sobie zrywałem.Najważniejszy problem jest taki że świeże są prawie tylko w lato i ewentualnie na jesieni .Na wiosnę chyba nie ma nic gotowego.A głód to kwestia indywidualna i w tej sprawie nie jestem w stanie doradzić.Właśnie ta kuracja na nowotwory to głodówka i pisałem że trudno zachęcić bo niehumanitarna i co gorsze efekty były u mnie dopiero po 10 dniach.I nie robiłem to z tego powodu ale ubocznie zauważyłem.

Znany i
(89.229.99..)
00:18
25.04.2015
34

I tu trafiles w 10, wlasnie tak sie czasami okazuje, ze dla kogos zrobie bardzo duzo dobrego i pomoge mu na maxa, a pozniej ten ktos okazuje sie nic nie pamietajaca, nie wdzieczna swinia, ktora jeszcze chetnie pograzyla by mnie w klopotach. a co do gier to doskonale sobie radze ze wszystkiego rodzaju grami, co do olimpiad to bralem udzial za mlodych lat jeszcze w podstawowce i szkole sredniej: olimpiady matematyczne, historyczne, konkursy krasomowcze, olimpiady z jezyka polskiego itd, a bardzo trudne zagadki to takze dla mnie nie wielki problem, wystarczy logicznie pomyslec i po sprawie, kiedys ktos powiedzial mi, ze nadawalbym sie na sledczego do jednostki kryminalnej, gdyz jestem bardzo spostrzegawczy i wszystko zauwaze, nawet najmniejsze szczegoly widze, wystarczy ktos inaczej cos postawi na polce czy szawce w moim domu, zaraz rzuca mi sie to w oczy,czesto znajduje rozne rzeczy jadac autem zauwaze wszystko na ulicy czy chodniku obok ktorego jade, tak juz mam:)

anonim
(83.20.240..)
00:25
25.04.2015
35

Tylko nie pomysl, ze pracuje w policji:), jestem zwyklym smiertelnikiem, ciezko pracujacym na dom i rodzine

anonim
(83.20.240..)
00:42
25.04.2015
36

Co do gry to później poszukam takiej w jaką grałem abym mógł porównać.Najlepiej aby były też dostępne wyniki innych dla porównania.No i nie mogę się zgodzić że stwierdzeniem"wystarczy logicznie myśleć".Trzeba jeszcze myśleć w odpowiednim tempie i mieć dobrą pamięć a mam z tym problem.Pomijam patologie intelektualne typu wiara w dogmaty twierdzenie że jak kogoś się krytykuje to się popiera jego wroga itd.. Później wymyślę sam zagadki i sprawdzę czy jesteś w stanie rozwiązać.I jeszcze jedna sprawa-w przypadku gdy w zagadce będą błędy byś musiał je podać. tym że od razu uprzedzę-w moich zagadkach.Przykładowo w pytaniu"czy popierasz pis czy po" i w tym przypadku trzeba wyjaśnić że w pytaniu znajduje się niekoniecznie prawdziwe twierdzenie.A na naukach przyrodniczych jak się znasz?Ja akurat z polskiego bylem kiepski jak i z innych języków.A co gorsze jest teraz jeszcze gorzej.Ale jak widzę co wypisują różne dzieci neostrady to dochodzę do wniosku że 30 lat temu to większość by wylądowała w szkole nr. 9 .A marnie widzę karierę śledczą w tej sytuacji.Byś mógł zobaczyć za dużo według niektórych i byś miał problem z seryjnym samobójcą.

Znany i
(89.229.99..)
00:55
25.04.2015
37

Wcale o tym nie myślałem że tam pracujesz.Ja nie dopuszczam się przynajmniej takiego kalibru nadinterpretacji.Tak samo stwierdzenie że się kogoś zabije nie koniecznie musi być zapowiedzią przestępstwa bo np. można (przynajmniej teoretycznie) zabić legalnie w niektórych krajach jako kat.

Znany i
(89.229.99..)
00:58
25.04.2015
38

gry i zagadki to moja specjalnosc, mysle ze nie mialbym z tym problemu, ale nie chodzilo mi o to abym sprawdzal swoje umiejetnosci na forum i poddawal sie twoim porownaniom, raczej chodzilo mi o sprawdzenie samego siebie dla wlasnej wiadomosci.Co do twojego , leku na raka to zdecyduj sie czy jakiej tam proporcje trzeba rozcienczac czy tez to glodowka. rodzaj twoich zagadek o tematyce politycznej absolutnie mnie nie interesuje, poniewaz gdy slysze pis, po czy tez sld to flaki mi sie przewracaja bo to jedna wielka sciema z tymi partiami, zygac mi sie chce jak ich poslucham. Co do nauk przyrodniczych tak srednio sie czuje, zalezy w jakim temacie." Dzieci neostrady" dziwnie powiedziane, wiekszosc tematow i postow jakie tu mozna poczytac to banialuki, a ludzie, ktorzy sie tu wypowiadaja maja problem sami ze soba, nie wszyscy ale wiekszosc i sa tak zlosliwi i zawistni, ze brak slow.30 lat temu szedlem to pierwszej klasy podstawowki takze nie mi oceniac gdzie by trafili. z kariera sledczego masz racje nawet w naszych czasach za duzo bym moglbym zobaczyc wedlug niektorych i bylbym nie wygodnym czlowiekiem na takim stanowisku."problem z seryjnym samobojca", trudno by bylo aby byl on seryjny, raczej chodzilo ci o zabojce.

anonim
(83.11.181..)
01:55
26.04.2015
39

I nie po to dalem ten temat na forum, aby skupiac sie tu na sobie, interesowalo mnie zdanie mieszkancow naszego miasta i okolic na temat sprawiedliwosci w naszym sadzie, gdyz jestem ofiara wymiaru sprawiedliwosci. Przegralem sprawe z powodztwa cywilnego o spore pieniazki, ktora moim zdaniem byla w 100% wygrana na moja korzysc, ale przekonalem sie na wlasnej skorze co znacza znajomosci tych ktorych pozwalem. Smieja sie teraz prosto mi w twarz i uwierz mi, ze jest to bardzo upokarzajace. jedyna nadzieja w tym na gorze, aby wyrownal rachunki po swojemu. modle sie o to co wieczor.

anonim
(83.11.181..)
02:10
26.04.2015
40

Ta, a w więzieniach siedzą sami niewinni

sędzia
(88.156.156..)
09:13
26.04.2015
41

Co ty porownujesz baranie wiezienia do sprawy cywilnej? Podpisujesz sie "sedzia" no tak najlepsza obrona jest atak

anonim
(83.11.181..)
12:46
26.04.2015
42

Tak szczerze zastanawiam sie czy nie pojsc z tym do tv, wtedy dobraliby sie wam do tylkow i cala sprawa ujrzalaby swiatlo dzienne, ciekawe jak wtedy ten sedzia po wyzej madrowalby sie przed kamerami:)

anonim
(83.11.181..)
13:09
26.04.2015
43

"jedyna nadzieja w tym na gorze, aby wyrownal rachunki po swojemu. modle sie o to co wieczor." Przestań wierzyć w bajki.Żadni bogowie nie pomogą.Ale może ja cos pomgę jak zasłużysz ale z tym to na pewno by był problem.Zwłaszcza że nie wiem co chcesz osiągnąć. Co do gry proponuję ta grę: http://www.giercownia.pl/gra/46829/city_wizard .Trochę podobna do szachów.Należy jak najwięcej budynków zrobić i dbać o to aby było miejsce do wkładania.Poza budynkami są kloce i typy co zawadzają .Jeżeli jesteś spostrzegawczy i dobrze grasz w szachy to przynajmniej 40000 punktów powinieneś nabić.Piorunami można likwidować wszystko na polu.z 3 drzew czy budynków powstaje coś nowego.Później poszukam innych gier. "Co do twojego , leku na raka to zdecyduj sie czy jakiej tam proporcje trzeba rozcienczac czy tez to glodowka." To nie ja bym decydował jaką kurację stosować i oczywiście w czasie głodówki(tj. nie spożywania produktów dających energie) można łykać tylko odżywki mineralne bez witamin i oczywiście w odpowiednich proporcjach.Dodam ze w czasie głodówki niedobory nie są aż tak duże ze względu na to ze mimo braku spożycia np. witamin problem jest nieduży bo witaminy często potrzebne są do czynności związanych z trawieniem i dlatego zwykle nie ma groźnych niedoborów jak się nie przesadza.Jeżeli chodzi o dawki to z grubsza wiem jakie powinny być przynajmniej u mnie. ""problem z seryjnym samobojca", trudno by bylo aby byl on seryjny, raczej chodzilo ci o zabojce." To był żart.Wielu tak pisze i oczywiście nie chodzi o seryjnego samobójce tylko że ci zabici niby byli samobójcami. "I nie po to dalem ten temat na forum, aby skupiac sie tu na sobie, interesowalo mnie zdanie mieszkancow naszego miasta i okolic na temat sprawiedliwosci w naszym sadzie, gdyz jestem ofiara wymiaru sprawiedliwosci." Tu raczej zbytni się nie interesują.Ale wiem że mój znajomy miał problem w stargardzkim sądzie któremu winien jest sąd.Stwierdzili że obowiązuje prawo ue to go w robili.Ja bym wobec nich zastosował chętnie prawo irańskie,saudyjskie czy północnokoreańskie to ciekawe czy by byli zadowoleni. "Przegralem sprawe z powodztwa cywilnego o spore pieniazki, ktora moim zdaniem byla w 100% wygrana na moja korzysc, ale przekonalem sie na wlasnej skorze co znacza znajomosci tych ktorych pozwalem." Nie jestem zaskoczony.Ja wyznaję powiedzonko"może wy macie rację ale my mamy karabiny".Gdyby ktoś z takimi środkami perswazji przyszedł do sądu w odpowiedniej ilości(w przypadku gdyby był większy problem przydałyby się czołgi i bombowce a nawet rakiety jadrowe) karabinów i ludzi ich trzymających.Z doświadczenia nauczyłem się że dominującym argumentem na świecie jest argument siły.Oczywiście może być wzmocniony wyrafinowaną strategią i genialną finezją ale nawet geniusz nie uciekłby ścigany przez tysiące bombowców z rakietami jądrowymi na pustyni bez schronu. "Tak szczerze zastanawiam sie czy nie pojsc z tym do tv, wtedy dobraliby sie wam do tylkow i cala sprawa ujrzalaby swiatlo dzienne, ciekawe jak wtedy ten sedzia po wyzej madrowalby sie przed kamerami:)" Wtedy bym sie martwił o Twoją szynkę.Nadal wierzysz w bajki serwowane w przedszkolu.Jak masz prawie 40 lat to wypadałoby z tego wyrosnąć.A jeżeli chodzi o media to ja bym zaproponował zupełnie inną "reklamę" dla sądu ale do tego trzeba zdolnego informatyka jakbyś chciał robić na dużą skalę.Na małą -wystarczy obmalować anonimowo na stronie typu onionforum .Oczywiście jeżeliby to było ni e do końca zgodne z prawem to byś musiał się solidnie zabezpieczyć.Ja nie namawiam do popełniania przestępstw ale też są sposoby dokuczania w sposób legalny.Mniej legalna metodą jest telewizja ale nie publiczna tylko własny nadajnik ale trzeba się na tym znać i zbyt daleko sygnał by nie dotarł.A nawet jeżeli to nie wiem czy by to coś dało.Bandytów czasami filmowali i im uszło na sucho. A czy masz jakieś nagrania z sądu?Ja wychodzę założenia że lepiej się postarać ale niektórzy bezczelni"cwaniacy"zabraniali nagrywania co nawet jak na moje standardy jest mocną przesadą. No i czemu w kółko robisz błędy jak twierdzisz że jesteś taki dobry z języka polskiego?Ja czasami robię ale nigdy nie uważałem się za fachowca od języków.

Znany i
(89.229.98..)
22:40
26.04.2015
44

rozmawiał niemowa z głuchym a ślepy ich obserwował

jadźka
(83.11.115..)
10:36
27.04.2015
45

O proszę jaka mądra jadzka, tak dosrala, az się zesrala

anonim
(83.11.243..)
08:15
30.04.2015
46

akurat post 44 to najmądrzejsze co tu zostało napisane

ferdek
(79.186.63..)
09:10
30.04.2015
47

Ferdek czy zeznasz to pod groźba kary śmierci w sądzie północnokoreańskim?

Znany i
(89.229.99..)
21:36
30.04.2015
48

Ja takze nie jestem fachowcem od jezykow, a to ze popelniam bledy na tym forum, to efekt tego, ze tutaj nie przywiazuje do tego tak duzej uwagi, gdyz to nie dyktando.A co do moich prosb o sprawiedliwe ukaranie, klamliwych ludzi, przez pana Boga, to wyznaje zasade, ze cale dobro, jakie dasz blizniemu, wraca do ciebie 10-cio krotnie, a cale zlo 20-sto krotnie, zawsze sie to sprawdza, bynajmniej w moim przypadku. Co do tv to nie masz racji, gdyz jak zaczna weszyc, pytac, co, jak i dlaczego, wtedy sprawa zaczyna miec nowe swiatlo, a ci ktorzy przyczynili sie do nie sprawiedliwego wyroku trzesa tylkami, ze wszystko sie wyda i straca w oczach wszystkich wokol. Zadnych nagran z sadu nie posiadam, gdyz nie dopuszczalem nawet mysli, ze moge przegrac.Wszystko podane na talerzu, faktury, rachunki,zeznania swiadkow, takze nie spokrewnionych, sprawa na mln% wygrana, ale coz przyszli pozwani na sprawe, nie jedna z reszta, odegrali teatrzyk z zaprzysiezeniem, klamali jeden przez drugiego, kazde pytanie moje, czy mojego adwokata, ujawnialo ze klamia i matacza i co z tego? znajomosci pozwanych zrobily swoje. Dlatego jestem tak tym wszystkim rozczarowany i oburzony. A co bym chcial osiagnac? Na zwrot straconych przeze mnie pieniedzy nie mam co liczyc, raczej chodzi mi o to, aby przestrzec kazdego kto chcialby w naszym sadzie skladac pozew i aby uwazal, wiedzac ode mnie co sie tam wyprawia.

anonim
(83.11.152..)
13:33
01.05.2015
49

Posty "mario","jadzki",czy "ferdka" pokazuja wlasnie jakie ciemnogrodzie panuje wsrod nas, znieczulica i brak wiedzy na temat calej chorej sytuacji w naszym kraju

anonim
(83.11.152..)
13:53
01.05.2015
50

Po co sobie ubliżacie zamiast myśleć CO ZROBIĆ BY BYŁO LEPIEJ ??!!!! , BY RZĄDZĄCY przestali rządzić , matać , okradać nas ze wszystkiego , oszukiwać, kraść i "wałować" na każdym kroku i w każdej dziedzinie życia. Czas POpaprańców POŻEGNAĆ. Głosuję na KUKIZA , może coś zmieni.

znudzony
(80.245.179..)
17:42
01.05.2015
51

Mimo wszystko sprawiłbyś lepsze wrażenie gdybyś się postarał pisać poprawnie.Ja mam pewne problemy ale przynajmniej się staram. "A co do moich prosb o sprawiedliwe ukaranie, klamliwych ludzi, przez pana Boga, to wyznaje zasade, ze cale dobro, jakie dasz blizniemu, wraca do ciebie 10-cio krotnie, a cale zlo 20-sto krotnie, zawsze sie to sprawdza, bynajmniej w moim przypadku" Przecież to nie jest zasada tylko sobie coś ubzdurałeś.Jak zauważyłeś spotykasz niewdzięczników.A jeżeli chodzi o mnie z tym zwykle jest na odwrót-tak jakby coś czy ktoś chciał powiedzieć-bądź bezlitosnym sukinsynem i nie pomagaj innym.Dlatego moje dobre uczynki ograniczam tylko do niekłopotliwych dobrych rada aczkolwiek czasami bardzo przydatnych. "Co do tv to nie masz racji, gdyz jak zaczna weszyc, pytac, co, jak i dlaczego, wtedy sprawa zaczyna miec nowe swiatlo, a ci ktorzy przyczynili sie do nie sprawiedliwego wyroku trzesa tylkami, ze wszystko sie wyda i straca w oczach wszystkich wokol." Akurat z władzą zwykle nie zadzierają(chodzi o ogół a nie np. samo PO).Co najwyżej z jakimś mało znaczącym obszczymurkiem. "Wszystko podane na talerzu, faktury, rachunki,zeznania swiadkow, takze nie spokrewnionych, sprawa na mln% wygrana, ale coz przyszli pozwani na sprawe, nie jedna z reszta, odegrali teatrzyk z zaprzysiezeniem, klamali jeden przez drugiego, kazde pytanie moje, czy mojego adwokata, ujawnialo ze klamia i matacza i co z tego? " Czyli jest sprawa dla prokuratora związana z krzywoprzysięstwem.A może ktoś inny to nagrał?A grę czy sprawdzałeś?Podawałem punktacje z ostatniej planszy. "Głosuję na KUKIZA , może coś zmieni." To jest banderowiec więc na lepsze nie zmieni.Może jakiś z tych kotków w worku by pomógł ale nie znam tych mało znanych a znanych znam od najgorszej strony.Do tego nie chodzi tylko o PO.Każdego kandydfata trzeba dokładnie prześwietlać.

Znany i
(89.229.101..)
21:13
01.05.2015
52

Masz rację, że spotykam niewdzięczników, ale już taki mam charakter, że lubię pomagać ludziom, czasami to silniejsze ode mnie. Po prostu nie mogę obojętnie patrzeć na czyjąś krzywdę. Czy zrobię dobre wrażenie nie robiąc błędów? Nie dbam o to, mam gdzieś co o mnie myślą, robię swoje i to mi wystarczy. Z tą moją zasadą to akurat prawda w moim przypadku zawsze się sprawdza i nic sobie nie ubzdurałem. Co do gry to nie patrzyłem, będę miał więcej czasu to zajrzę i zagram. Z tego co się orientuję nikt nic nie nagrywał na żadnej sprawie. Krzywoprzysięstwo? o czym ty mówisz? przecież to normalne w sądach.

anonim
(83.11.179..)
00:49
02.05.2015
53

Post 50 masz świętą rację, a na kogo głosować? Obojętnie na kogo byś nie zagłosował i tak nic to nie zmieni, to całe łajno, które u nas rządzi, będzie miało swoje macki wszędzie, gdzie się tylko da, a co za tym idzie nic się nigdy nie zmieni, choćby nie wiem kto wygrał. Już mówiłem wcześniej, z całej tej biedy i beznadziejnej sytuacji ludzie ruszą w końcu i rozpierniczą ten cały syf w drobny mak, to tylko kwestia czasu, sami zobaczycie.

anonim
(83.11.179..)
00:58
02.05.2015
54

Tym razem perfidnie pokiełbasiłeś.Nie może być tak że twierdzisz ze wyznajesz zasadę że ktoś coś zrobi bo nie masz na to wpływu!To od innych zależy co zrobią i powinieneś to zrozumieć.Możesz mieć zasadę że coś robisz ale w takich zasadach nie może być zawarte twierdzenie że z nich wynika ze ktoś inny coś zrobi!Tu chodzi tylko o zasady innych. "Nie dbam o to, mam gdzieś co o mnie myślą, robię swoje i to mi wystarczy." Z takimi zasadami na pracodawcy dobrego wrażenia możesz nie zrobić. "Krzywoprzysięstwo? o czym ty mówisz? przecież to normalne w sądach." Nawet jeżeli normalne nie znaczy legalne.Z tym ze nie namawiam do zgłaszania bo oczywiście wiem ze marne szanse aby był efekt.Jedynie pisze o tym abyś przyjął do wiadomości że nawet jak coś jest normalne może też być nielegalne,niemoralne i karygodne.A cod o głosowania-być może jakieś kotki w worku są lepsze ale nie znam ich wcale.Wszyscy znani politycy i ze znanych partii odpadają.

Znany i
(81.190.33..)
10:05
02.05.2015
55

dopiero co było głosowanie. w szczecinie wygrał kosmita. ślepi jesteście. ludzie chodzili po komisjach w stargardzie bo oddawali głosy a kandydat nic nie uzyskał. wstyd i wstyd i wstyd. na necie są nagrania jak komor przewidział że samolot sie rozbije, boniek przewidział że błękitni będą z trybun finał oglądać. przecież po dobroci tu tylko można zęby stracić.

jakiśnik
(193.106.155..)
00:28
03.05.2015
56

Nic nie pokiełbasiłem, po prostu na własnej skórze się przekonałem, że jak dajesz z siebie dużo dobra, to dobro po prostu wraca do ciebie 10-cio krotnie, nie mają na to wpływu inni ludzie, to przynosi po prostu los, a całe zło jakie komuś wyrządzisz wraca do ciebie ze zdwojoną siłą, czyli 20-sto krotnie, żle powiedziałem, że jest to zasada, to zrządzenie losu po prostu, rozumiesz teraz? Wrażenia na pracodawcy nie muszę robić, gdyż obecna pozycja jaką mam wcale mnie do tego nie zmusza, także spokojnie. ."Jedynie pisze o tym abyś przyjął do wiadomości że nawet jak coś jest normalne może też być nielegalne,niemoralne i karygodne". Już dawno przyjołem to do wiadomości i dobrze o tym wiem, że tak jest. Po prostu nie mogę się pogodzić z tym, że tak w biały dzień i bezkarnie mnie ktoś okradł, zrobił teatrzyk w sądzie i dzięki znajomością ze mną wygrał, a teraz śmieje mi się prosto w twarz, ta nie moc sprawia, że czuję się poniżony do zera

anonim
(79.186.61..)
22:22
03.05.2015
57

A w moim przypadku stało się tak jak się stało, gdyż nasz kraj jest chorą, zasraną patologią, zepsutą do szpiku kości od samej góry do samego dołu, gdzie nigdy nic się nie poprawi, tylko będzie coraz gorzej, aż w końcu się to wszystko rozdupcy i będzie święty spokój.

anonim
(79.186.61..)
22:31
03.05.2015
58

" Nic nie pokiełbasiłem, po prostu na własnej skórze się przekonałem, że jak dajesz z siebie dużo dobra, to dobro po prostu wraca do ciebie 10-cio krotnie, nie mają na to wpływu inni ludzie, to przynosi po prostu los, a całe zło jakie komuś wyrządzisz wraca do ciebie ze zdwojoną siłą, czyli 20-sto krotnie, żle powiedziałem, że jest to zasada, to zrządzenie losu po prostu, rozumiesz teraz?" Tego nie wiem.Ja pisałem tylko że to nie zależy od tamtego.No i lepiej spróbuj się zabezpieczyć.No i czasami można się odwołać od decyzji sądu.Ale czy to ma sens to nie wiem.

Znany i
(89.229.101..)
22:46
03.05.2015
59

Ok ok rozumiem. Odwołanie już było, sąd apelacyjny w Szczecinie podtrzymał wyrok ze Stargardu, gdyż córka pozwanych pracuje w sądzie rejonowym w Szczecinie. Myślę o sadzie najwyższym, ale nie wiem czy to ma sens, gdyż wystarczy telefon ze Stargardu lub Szczecina od znajomych znajomych i po ptakach. Jedyne co pozostaje, to wziąć pałe i iść spuścić wpierdziel temu co trzeba na własną rękę, może wtedy zatriumfuje sprawiedliwość:):):)

anonim
(79.186.61..)
01:22
04.05.2015
60

A jaką masz religię?Niektóre zabraniają takich działań jak nawet ktoś zasłuży.Do tego działanie pałą to metoda prymitywna.Ja zdecydowanie bym wolał zastosować coś bardziej finezyjnego np. zadbać o to żeby z tymi osobami zapoznali się mafiozi co by mieli z nimi solidnie na pieńku.

Znany i
(89.229.100..)
09:55
05.05.2015
61

Jestem chrześcijaninem. Metoda może i prymitywna, ale napewno skuteczna, choć twój pomysł jest także całkiem dobry. Powiem ci, że to już nie chodzi o kasę, ale o honor i nauczkę, aby nigdy więcej nikogo tak nie oszukali i okradli w biały dzień i to za przyzwoleniem sądu.

anonim
(31.61.138..)
18:19
05.05.2015
62

Okazało się że mój znajomy ma podobny problem.Nie wiem jaką dokładnie sprawę miałeś ale stwierdził że powinno się do końca robić proces i on będzie tak robił.Do tego adwokat wyraźnie stwierdził że powinien tak robić.A w razie czego do Strasburga.NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA-jakie były zwroty w uzasadnieniu wyroku itd.Jeżeli miałeś być wrabiany to najprawdopodobniej jest tam sporo bzdur,niedorzeczności i spamu oraz istotnych nieścisłości i ewentualnie istotnych braków.Np. u znajomego pisali o obowiązkach ale nie wspomnieli że nie ma się zajmować tym cały czas-co tez jest bardzo istotne.Np. teksty typu"byłeś niewiarygodny","coś tam gdzieś tam" itp.Jeżeli takie coś było radziłbym dalej drążyć temat a przynajmniej wyszukać co tam było czego nie powinno być.Jakbyś chciał to bym podał email to jakbyś wysłał to że szczegółami to może by znajomy i ja byśmy to przeglądnęli i jeżeliby coś rażącego było to on by mógł się spytać adwokata co o tym sądzi.Dodam że mój znajomy to miał problem z osobą która już była obmalowywana w internecie.To napisz czy byś mógł złożyć odwołanie bo może jednak warto.Jeżeli masz konkretne zarzuty wobec wywodu tych co wydali wyrok to napisz coś o tym.

Znany i
(89.229.101..)
22:07
07.05.2015
63

Jest pełno bzdur i nieścisłości. Od samego początku procesu sądowego pozwani robili "teatrzyk" na każdej sprawie zaprzysiężenie, zeznawali jedno po drugim kłamiąc jak najęci. Wspomnę jeszcze, że gdy przed całym procesem sądowym, mój adwokat złożył pozew, to pozwani dostali wezwanie do zapłaty na moją rzecz, mieli prawo się odwołać i zrobili to wiedząc doskonale, że mają tam znajomości.Sprawy ciągnęły się parę lat, nawet biegły rzeczoznawca sądowy był wycenić całokształt poniesionych przeze mnie kosztów w ich nieruchomości, co także moim zdaniem nie było zbyt dokładne i pozostawiało wiele do życzenia. Dokumenty, jakie przedstawiłem dla sądu, zeznania świadków mówiących PRAWDĘ tak jak rzeczywiście było, pytania jakie zadałem pozwanym razem z moim adwkokatem rażąco pokazujące że kłamią, to wszystko nic nie dało, według sądu nie zdołałem udowodnić swojej racji, mimo tego że moja racja wynikała sama z siebie z moich dokumentów, jakie przedstawiłem. Po całym procesie, który oczywiście przegrałem wniosłem apelację, na której sąd podtrzymał wyrok ze Stargardu, do tego momentu koszty jakie poniosłem na sam proces to ok 11 tyś złotych, nie mówiąc nawet ile winni są mi pozwani, także sporo tego się nazbierało.

anonim
(83.21.51..)
23:15
11.05.2015
64

Będę o tym mówił i pisał gdzie tylko się da, bo to kradzież w biały dzień.

anonim
(83.21.51..)
23:19
11.05.2015
65

Ale czy byś mógł się odwołać do innego sądu?No i z tego wynika że dopuścili się przestępstwa i by był powód aby ich podkablować do prokuratora.Ale byś musiał do odpowiedniego prokuratora bo inaczej efektu by nie było odpowiedniego.

Znany i
(81.190.34..)
09:06
13.05.2015
66

Pozostaje sąd najwyższy, gdzie zawsze mogę się odwołać, ale nie wiem czy miałoby to sens, gdyż to są następne koszta jakie poniosę, a po drugie straciłem już wiarę w sprawiedliwość w jakimkolwiek sądzie. Z drugiej zaś strony nie mogę tego tak zostawić, aby ludzie, którzy mnie okradli, chodzili sobie tak po Stargardzie z usmiechnietymi mordami i mysleli ze nikt i nic im niczego nie udowodni, bo honor mi na to nie pozwala.

anonim
(83.20.74..)
21:04
15.05.2015
67

A do tych że Strasburga czy się da?Bo jak tak to lepiej jednak tak zrobić.W Strasburgu by to olali.A tym bardziej wątpię aby tam mieli znajomości.

Znany i
(89.229.107..)
22:10
15.05.2015
68

Aby tam pisać trzeba najpierw wyczerpać wszystkie możliwości w kraju, a ja tego jeszcze nie zrobiłem. Moim zdaniem telewizja tzn. programy typu "interwencja" czy też "uwaga" zrobiłyby swoje. Cały czas się nad tym zastanawiam.

anonim
(83.11.79..)
23:31
15.05.2015
69

To pisałem że najpierw do Warszawy a w razie czego później do Strasburga.

Znany i
(89.229.102..)
01:42
17.05.2015
70

A co myślisz o pójściu z tym do tv?

anonim
(83.11.62..)
23:17
22.05.2015
71

Jestem sceptyczny ale jak koniecznie chcesz to możesz spróbować.

Znany i
(81.190.38..)
00:12
23.05.2015
72

Anonim ogarnij się , wiem ,ze nie masz powodów aby narzekać . Uderz się w pierś i podsumuj swoje życie i zachowanie . I nie myśl , że jak piszesz jako anonim to jesteś anonimowy .

Czesława
(83.21.22..)
14:07
23.05.2015
73

Dodam że w "NIE"lubią pisać o rożnych aferach.

Znany i
(89.229.103..)
00:08
25.05.2015
74

Mam to w nosie czy jestem anonimowy czy też nie, swoje życie już dawno podsumowałem, jest niestety tak, że jeżeli masz miękkie serce i ufasz ludziom, chcesz im pomóc i wykładasz serce na talerzu, to potem musisz mieć twardy tyłek, bo ci którym pomogłeś najczęściej ci go skopią. A czy mam powody żeby narzekać to już inna kwestia, bo radzić sobie dobrze w życiu, nie znaczy dać się okradać w biały dzień i to za przyzwoleniem sądu, także daruj sobie Czesławo te durne aluzje

anonim
(83.21.73..)
01:51
27.05.2015
75

Tak coś na pewno chcę z tym zrobić, czy to będzie sąd najwyższy, Strasburg czy tv, to już w tym momencie nie jest aż tak istotne, ale tak tego nie zostawię, honor mi na to nie pozwala

anonim
(83.21.73..)
01:58
27.05.2015
76

I ciesz się Czesławo, że nie używam imion, nazwisk, oraz adresów jak na razie, ale wszystko jeszcze przed nami:)

anonim
(83.21.73..)
02:06
27.05.2015
77

"I ciesz się Czesławo, że nie używam imion, nazwisk, oraz adresów jak na razie, ale wszystko jeszcze przed nami:)" A może powinieneś?Do tego nie wydaje mi się aby ja to wzruszyło czy byś podał kto jak się nazywa.Chyba że ona sama narozrabiała w tej sprawie.W każdym razie radziłbym w internecie sprawdzić czy ich nie obmalowano.znajomy ma problem przez sędzinę którą reklamowali już dawniej na tej stronie: http://www.aferyprawa.eu/ .

Znany i
(81.190.38..)
21:50
28.05.2015
78

Wszystko w swoim czasie spokojnie:) Tak na pewno Czesława maczała w tym paluchy, pisze mi żebym się w piersi uderzył żałosne, a ja jej proponuje żeby się rozpędziła i z przytupem ***** swoją pustą makówką w twardą ścianę to może zastanowi się co pisze następnym razem

anonim
(79.184.165..)
22:23
29.05.2015
79

I co droga Czesławo? Zatkało mordę, dobrze wiem kim jesteś, boisz się że użyję twojego imienia i nazwiska? Że wyjdzie na jaw kto mnie okradł w biały dzień? Ciesz się póki możesz bo to długo nie potrwa, gdyż oddasz to co ukradłaś i to z nawiązką moja droga. Bo ja tego tak nie zostawię wiedz o tym

anonim
(83.11.156..)
00:09
04.06.2015
80

Anonim dawaj dawaj zniosę wszystko oprócz ZŁOTEGO JAJA . Buziaczki

Czesława
(83.21.32..)
19:46
04.06.2015
81

A co żal dupę ściska? Wez się lepiej do roboty, a nie z zazdrości wrzucasz tu jakieś bzdurne posty nie na temat. Boli cię, że sobie świetnie radzę i mam głowę na karku? A do tego ktoś jest mi winien dużo kasy i zapewne mi to zwróci? Ogarnij się lepiej moja droga i tak jak proponowałem wcześniej już zasuń sobie barana z przytupem to może zmądrzejesz choć wątpie. Może się przedstawisz wszystkim hmmm?

anonim
(79.186.215..)
01:31
05.06.2015
82

ANONIMIE z której choinki ty się urwałeś ? Weź nie świruj poszukaj zawieszki wracaj na gałąź i dalej rób za pajaca bo to jeszcze najlepiej ci wychodzi . Buziaczki .

Czesława
(83.21.25..)
15:12
05.06.2015
83

Oj Czeslawo Czeslawo, czemu ty nie jesteś taka mądra na żywo, tylko łeb spuszczasz, a to że maczalas paluchy w sprawie anonima, to jasna sprawa,cala ta wasza rodzina gremlinow to banda złodziei, a że pani gremlin ma znajomości w sądzie,to nachapaliscie się co nieco, albo dała tylnej części ciała, któraś z pań z ulicy gdzie przyjmuje bardzo dobry pediatra, wyremontować chatę za czyjeś pieniądze każdy potrafi, ale,tupetu takiego jak ty i twoja rodzina blondynek to ostatnia świnka nie ma. Także Czeslawo bądź odważna i powiedz jak się nazywasz naprawdę, bo tak świrować to każdy debil potrafi.... Buziaczki droga Czeslawo :-):-):-)

Julita
(83.11.180..)
07:49
06.06.2015
84

Hehehe no proszę droga Czesławo i po co ci to było? Widzę nie tylko ja wiem trochę o was:)

anonim
(31.61.138..)
08:56
06.06.2015
85

ale jazda , dzieją się tu rzeczy ciekawe

ptasznik
(79.184.22..)
10:31
06.06.2015
86

Dziękuję za buziaczki moje prosiaczki . Papatki .

Czesława
(83.21.23..)
00:12
07.06.2015
87

Czesława tu spamuje od rzeczy.A jeżeli to prawda że narozrabiałaś to lepiej zacznij się obawiać wizyty smutnych panów.Przynajmniej jak Polska przestanie być państwem bezprawia.A może wolisz na front na Putina?

Znany i
(89.229.97..)
09:32
08.06.2015
88

Znany i..no teraz to cię poniosło trochę, to raczej Czesława powinna obawiać się wizyty "smutnych panów", bo ja nie mam sobie nic do zarzucenia, po prostu dałem się w biały dzień jak dzieciak wydoic z kasy i to wszystko. Mając pewność że na drodze sądowej odzyskam co moje sprawiedliwie jak Bóg przykazal ale się pomyliłem licząc na obiektywny i uczciwy wyrok. A Czesława sobie spamuje bo albo jest była stroną w mojej sprawie, albo coś tam wie na ten temat i próbuje mnie oczernic na forum. Mam to gdzieś kim jest i co jeszcze tam wymyśli ciekawego, ja po prostu chcę odzyskać co moje, gdyż tak się nie naciąga ludzi w biały dzień. To tyle

anonim
(31.61.138..)
17:58
08.06.2015
89

Przecież pisałem o niej.Napisałem"narozrabiałaś" więc dlaczego twierdziłeś ŻE TO DO CIEBIE?Następnym razem czytaj dokładnie.Przez takie duperele możesz przegrać proces jak się pomyli sąd z sadem czy kata z kątem.A na boga nie licz.

Znany i
(89.229.97..)
22:11
08.06.2015
90

O kurczę no rzeczywiście zle odczytałem, zwracam honor Znany i.., masz rację takie duperele a wiele mogą znaczyć. Pozdrawiam:)

anonim
(83.11.244..)
22:20
08.06.2015
91

Myślę że mimo wszystko zamiast myśleć o zemście lepiej byś zajął się czymś pożyteczniejszym.Przynajmniej nie polecam działania daleko przekraczającego kosztami wartości tej szkody.Być może zostaną ukarani kiedy indziej.Ja nawet jak ktoś sobie solidnie u mnie nagrabił to się nie spieszę.Co ma wisieć nie utonie.

Znany i
(89.229.97..)
22:35
08.06.2015
92

Masz rację co ma wisieć nie utonie, chociaż nie nazwał bym to zemstą, to już nie chodzi o kasę w tym momencie, ale o honor, a także o to, że zrobią to jeszcze raz komuś innemu, jeżeli im nosa nie przytrę, bo czują się bezkarni. Mam wielką nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, a tak a apropo zauważyleś jak Czesława zamknęła nagle gębę?

anonim
(83.11.244..)
01:17
09.06.2015
93

Przestraszyła się cara . Buziaczki .

Czesława
(83.21.26..)
16:22
09.06.2015
94

religia i pANI NAWIEDZIONA ZA CHO RO WAŁA jak fajnie dzieci są wolni od ocen jak na studiach od szantażu że jak nie dadzą do puszek miłosierdzia to pójdą do piekiełka na piwo teraz są WOLNI WOLNI WOLNI OBY JAK NAJDŁUŻEJ RADOŚCI NIE MA KONCA SZKOŁA 5 WOLNA OD FANATYZMU ZA KASĘ

OCENA 1
(93.105.182..)
17:56
09.06.2015
95

Tak więc Znani i..wróćmy do naszej ciekawej, mądrej i mającej jakiś cel polemiki, pomijając wtrącone w naszą dyskusję niedorzeczne, absurdalne i nie mające żadnego sensu posty ludzi całkowicie niekompetentnych i chamskich, wtrącających się gdzie nie trzeba. Dodałem swój temat i chciałbym dzięki niemu coś osiągnąć, a nie czytać jakieś bzdury rodem z "ciemnogrodzia", choć podejrzewam, że i tam byłoby prędzej z kim podyskutować jak z Czesławą i jej pokroju dyskutantom. Pozdrawiam Znany i.., oraz mam nadzieję na dalszą rozmowę na tym forum.

anonim
(83.11.64..)
20:45
09.06.2015
96

Chciałbym zakomunikować także, iż bzdurnych postów pani Czesławy z "ciemnogrodzia" i jej pokroju ludzi nie zamierzam nawet komentować. Pozdrawiam

anonim
(83.11.64..)
20:51
09.06.2015
97

To dla mnie komplement . Buziaczki .

Czesława
(83.21.26..)
22:08
09.06.2015
98

Nie wiem czy oglądałeś film"W imieniu narodu włoskiego".Tam jest o tym jak łobuza skarcono alternatywną metodą.Chociaż ten łobuz to nie był sędzia.No i czy planujesz się odwołać w tej sprawie?

Znany i
(89.229.96..)
00:01
10.06.2015
99

Anonim, ty nie wiesz że OWA CZESŁAWA, ma zakola i w pasie 40cm:-)jak ktoś w oczy boi się powiedzieć co myśli, to właśnie do takich sposobów się posuwa...... Olej Czeslawe, bo nie warto dyskutować, tym bardziej nie na temat.Co ma temat o Stargardzkim sądzie, do tego co pisze ta..ten... Czesław (a) ,można poznać po tekstach, kto to jest, już do tego doszłam.

Julita
(83.11.69..)
15:30
10.06.2015
100

ANONIM a czy ty wiesz , że ty i JULITA to ta sama osoba , bo jeśli nie wiesz to cię o tym informuję . Buziaczki . Wiem ,że Czesławy są okropne . Papatki .

Czesława
(83.21.32..)
16:09
10.06.2015
101

Tyś chyba z byka spadła w tym swoim ciemnogrodziu i to na głowę, bo pleciesz takie banialuki że aż mi cię szkoda, ale tak jak mówiłem wcześniej nie zamierzam komentować więcej postów ludzi mało inteligentnych i prostaków, wsadzających nos w nie swoje sprawy, nie mających bladego pojęcia o takich sprawach, szukających zaczepki bez żadnego powodu. Wsadz droga Czesławo ten długi nochal gdzie indziej, bo zaczynasz być żałosna, a i wyjmij w końcu tą słomę z butów co ci wystaje.

anonim
(83.11.69..)
21:56
10.06.2015
102

"Nie wiem czy oglądałeś film"W imieniu narodu włoskiego".Tam jest o tym jak łobuza skarcono alternatywną metodą.Chociaż ten łobuz to nie był sędzia.No i czy planujesz się odwołać w tej sprawie?" Przykro mi, ale nie oglądałem tego filmu. Tak mam taki zamiar, może w końcu ktoś kompetentny wszystko to przejrzy i sprawi, że odzyskam wiarę w sprawiedliwość sądu w Polsce.

anonim
(83.11.69..)
22:02
10.06.2015
103

"ANONIM a czy ty wiesz , że ty i JULITA to ta sama osoba , bo jeśli nie wiesz to cię o tym informuję . Buziaczki . Wiem ,że Czesławy są okropne . Papatki ." Być tą samą osobą, a korzystać z szeroko dostępnego wi-fi do dwie rożne sprawy głąbie.

anonim
(83.11.69..)
22:10
10.06.2015
104

Buziaczki dla wszystkich .

Czesława
(83.21.32..)
22:33
10.06.2015
105

"Tak mam taki zamiar, może w końcu ktoś kompetentny wszystko to przejrzy i sprawi, że odzyskam wiarę w sprawiedliwość sądu w Polsce." Musi być nie tylko kompetentny ale też rzetelny.Niektórzy są mądrzy ale gorzej z moralnością.

Znany i
(81.190.36..)
23:18
10.06.2015
106

Tak dokładnie masz rację Znany i... Mam nadzieję że będzie i przytre nosa zlodziejom:)

anonim
(31.61.138..)
01:21
11.06.2015
107

Czesława jesteś boska!!!!!!!

car
(83.20.88..)
09:38
11.06.2015
108

No bez przesady ja tylko przesyłam buziaczki . Buziaczki .

Czesława
(83.21.32..)
10:04
11.06.2015
109

ale jak.........jestem Twoim wielkim fanem

car
(83.20.88..)
10:36
11.06.2015
110

Także Znany i...mam głęboką nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Pozdrawiam

anonim
(31.61.138..)
18:53
11.06.2015
111

Lepiej pomyśl sobie o tym że mogą być inne problemy.No i gorsze niż Czesława i inni co różny spam produkują.

Znany i
(89.229.97..)
00:24
13.06.2015
112

Spokojnie, niech sobie piszą różne bzdury, wcale się tym nie przejmuję, mam obrany cel i robię swoje, taki już jestem czy się to komuś podoba czy też nie. Pozdrawiam:)

anonim
(83.11.77..)
20:27
15.06.2015
113

Mam problem bo już nie wiem co w tym temacie pisać.Ale jak chcesz mogę podać moje porady-ale raczej medyczne bo z prawem jest znacznie gorzej.Do tego nie lubię tego typu przedmiotów-wystarczy np. rewolucja i możliwe prawie wszystkiego by trzeba było się uczyć od nowa.Wolę nauki przyrodnicze bo prawa przyrody się nie zmieniają.Aczkolwiek z historii nie jestem specjalnie dobry ale pod tym względem jest najlepsza- bo przeszłości się nie zmieni.

Znany i
(89.229.101..)
23:31
16.06.2015
114

Powiadasz rewolucja? To nastąpi i to szybciej jak nam się zdaje, obracam się wśród wielu różnych warstw społecznych i z tego co mówią i jak żyją wnioskuję, że jest to nie uniknione, to tylko kwestia czasu. Nie życzę nikomu zle broń boże, ale czasy w jakich przyszło nam żyć są niestety bardzo ciężkie, przeraża mnie ta znieczulica społeczna i dbanie wyłącznie o siebie samego, nie bacząc na innych, to co się dzieje po prostu nie mieści się w głowie. Co na ten temat myślisz Znany i...?

anonim
(83.21.71..)
00:41
17.06.2015
115

Rewolucja to w najlepszym przypadku.Może być jeszcze okupacja albo wojna.CZUBKOM SIĘ ZACHCIAŁO WOJNY Z ROSJĄ.Oni już dawno przekroczyli granicę rusofobii i i to można nazwać tylko obłędem.Ja nie lubię Niemców ale gdybym rządził nigdy bym bez bardzo radykalnych powodów nie wypowiadał im wojny.W najgorszym dla nich przypadku bym wysłał grupę do likwidacji antypolskich bandytów zamiast masowo narażać życie polskich żołnierzy .Obrzydliwe są też gadki o doświadczeniu żołnierzy w walce i o rzekomym korzystnym wpływie na umiejętności.Idiocie nagrali się gier RPG i teraz wydaje im się że żołnierz po walce zawsze jest podrasowany.Niestety ale wielu doświadczonych bez nóżek,rączek a czasami nawet chorobami psychicznymi jest zdecydowanie mniej przydatnych od tych niedoświadczonych.Takich powinno się tak doświadczyć i wysłać jako gladiatora.Jakby takiemu wypaliło się gały,ogłuszyło no po łapce i nóżce obcięło to byle małolat by ich kamieniami mógł unieszkodliwić na zawsze.

Znany i
(89.229.97..)
09:08
17.06.2015
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2019   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl