Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: ZESPÓL PRESTO OPINIE

CZY KTOŚ MOŻE PODZIELIĆ SIĘ OPINIĄ NA TEMAT TEGO ZESPOŁU????

ASIA (89.229.102..) 22:16 11.11.2015
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

zespół PRESTO grał mnie na weselu i jak najbardziej polecam!!! Super chłopaki, cudownie zabawiali gości podczas wesela. Polecam w 100%

Marta
(79.184.103..)
23:28
11.11.2015
2

Ponawiam pytanie - zespół PRESTO- opinie o zespole, czy warto brać ?

Ala
(83.11.238..)
22:49
19.01.2016
3

Nie wierzyłam w opinie, które są na ich temat na różnych forach internetowych, więc umówiłam się na spotkanie. Po obejrzeniu materiału oraz rozmowie z panem Piotrem przekonałam się, ze to będzie trafny wybór. Podpisaliśmy umowę. Oczywiście przez cały okres oczekiwania do naszego wesela był jakiś wewnętrzny niepokój, czy oby na moim weselu będzie tak jak opowiadał ten pan. Od 4-ch miesięcy jestem szczęśliwą mężatką i mogę potwierdzi wszystkie dobre opinie na temat tego zespołu. Kontaktowi, uczciwi, sympatyczni, grzeczni i znający swój fach, to tylko kilka przymiotów którymi mogę opisać tych braci. Moi goście byli bardzo zadowoleni, a moje wesele za przyczyną tych chłopaków wspominają do dziś.

klaudia
(89.228.10..)
07:39
20.01.2016
4

Moja opinia tego zespołu jest taka. Grają śpiewają fajnie, ale jest jedno ale. Graja max 3-4 kawałki, pózniej siedzą pół godziny i nic nie robią, istna masakracja. Gdy zaczynasz się fajnie bawic oni wtedy kończą kończą i siadają pić i jeśc. W skali od 1 do 10 daję naciągane 3!!!

GOŚĆ
(94.254.145..)
10:59
09.10.2017
5

Gościu chyba nie o tym zespole Presto mówisz. Bo znani są z tego,ze graja naprawdę długie bloki i maja bardzo krótkie przerwy. Mam wesele w następnym roku i zaciągałam opinie na ich temat od moich znajomych, pytałam w lokalach na etapie wyboru sali o ten zespół a także u kamerzysty i pana fotografa. Wspólnym mianownikiem ich wypowiedzi było to, że maja krótkie przerwy między blokami i graja długie bloki. Jeśli ktoś nie wierzy w to co piszę sam może zweryfikować moja wypowiedz i GOŚCIA dzwoniąc na sale weselna lub innych podmiotów obsługujących wesele.

Marzena
(89.228.10..)
14:03
09.10.2017
6

O zespole Presto braci Krawczyńskich mogę tylko wypowiedzieć w samych superlatywach. Nie mam zamiaru opisywać tutaj jakiś pochwał w ich kierunku, bo nie o to chodzi. Miałem wesele w czerwcu tego roku i nie zawiedli mnie. Co więcej jak na każdym weselu, tak i na moim było sporo młodzieży planującej w niedługim czasie ślub i wielu z nich było zainteresowanych w przyszłości oprawą muzyczną tych chłopaków na swoim weselu. Jak podczas przygotowań z obecną żoną na etapie wyboru sali pytałem o dobry zespół muzyczny na moje wesele i w prawie wszystkich lokalach, które odwiedziliśmy padała nazwa Presto. Ci ludzie mają przede wszystkim porównanie w tej dziedzinie i przecież nie będą sobie "strzelali w placy" polecając swoim klientom coś co się nie sprawdza na weselach. Przypadkiem można by był nazwać jeśli na dwóch lub salach by nam ich polecano, ale tych podmiotów było wiele więcej. Oczywiście należy wspomnieć o dwóch mankamentach tego zespołu: brak wolnych terminów i nie posiadają strony internetowej. Z tym drugim sobie poradziliśmy i po otrzymaniu nr telefonu do braci od menagera sali umówiliśmy się z nimi na spotkanie.

jarek
(83.11.85..)
21:10
09.10.2017
7

jest jeszcze jeden mankament...fatalne brzmienie muzyki i wokal wycwiczony ale bez emocji i lidera wokalnego. poza tym ok

darek
(94.254.231..)
14:08
12.10.2017
8

Byłam na weselu w październiku gdzie grał zespół Presto. To mój pierwszy kontakt z tym zespołem, a ponieważ sama planuje wesele więc od jakiegoś czasu rozglądam się za oprawą na wesele. Moje wrażenie: kontaktowi, fajnie prowadzą wesele- co według mnie jest podstawową rzeczą na takiej uroczystości no i cały czas jak grali to parkiet był pełen ludzi i chyba o to chodzi. Maja krótkie przerwy i grają po 5-7 kawałków. Goście byli zadowoleni. Według mnie godni do polecenia

kasia
(79.189.126..)
12:36
04.11.2017
9

Czesto graja z playbacku. Idzie to wylapac. 5 - 7 kawalkow a potem niestety 20 min przerwy. Goscie i tak beda sie bawic bo nie maja troche wyjscia. Bardzo pomyslowi i mili panowie. Mogli by troche sie doinwestowac.

katalonius
(188.146.146..)
00:47
05.11.2017
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2017   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl