Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: przedszkole na Limanowskiego

Jakie opinie o tym przedszkolu? Córcia dostala sie tam ale im blizej rozpoczecia tym mam wiecej obaw. Słysze skrajne opinie zwlaszcza na temat dzieci chodzacych tam pochodzacych glownie z hmmm... nieciekawych rodzin

mamcia (89.228.244..) 23:51 12.08.2017
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

są tacy rodzice, którym nikt nie dogodzić a tak pozatym wszędzie znajdzie się jakieś hhhhmmmm... zależy jakie masz nastawienie i w jako sposób wychowujesz swoje dziecko a panie mogą cie jedynie wspomóc. ja jestem zadowolona,

ja
(188.146.35..)
09:22
13.08.2017
2

Co to znaczy z nieciekawych rodzin? Czy ten Pis przeżarł ci mózg już do końca? Teraz chcesz dzieci klasyfikować według gorszego sortu? Stuknij się w ten ***** łeb, bo przez takich jak Ty jest tyle zła na tym świecie. Jak nie pasują ci ,,dzieci gorszego sortu,, to daj dziecko do prywatnego przedszkola wtedy będziesz wybierać sobie gorszy lub lepszy sort;(

Monika
(79.160.53..)
09:24
13.08.2017
3

Ile ludzi,tyle opinii .W przedszkolach na zachodzie tez bywa roznie.Sama musisz sprawdzić i nie wyciągaj wnioskow zbyt szybko,na zapoznanie się z takim miejscem trzeba trochę czasu.Powodzenia.

gosia
(176.58.16..)
09:30
13.08.2017
4

Do autorki tematu: proszę Pani, radzę poszukać innego przedszkola, tzn. takiego, gdzie jest mniej dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Starsze rodzeństwo przedszkolaków, chodzące tam do szkoły, to w większości dzieci zdemoralizowane, mające niewłaściwy przykład zachowania w domu. Matki, których dzieci miały chodzić do szkoły przy Limanowskiego, postarały się o miejsca w innych placówkach, aby oszczędzić stresu sobie i dziecku. Nauczyciele często są bezradni. Po prostu problem polega na nadmiernym nagromadzeniu patologii w tej okolicy. Podobne zdanie o tym rejonie mają pracownicy socjalni.

Cirilla
(95.160.152..)
11:56
13.08.2017
5

Moje dziecko chodzi do tej szkoły i jest z normalnej rodziny, a rodziny dysfunkcyjne zdarzają się także w "wyższych sferach", jak nie pasuje przedszkole czy szkoła to może indywidualne nauczanie, aby wychować odludka.

zzzz
(95.160.153..)
14:13
13.08.2017
6

Ad 5,zgadzam się.Mieszkam na os Zachod i niestety tu tez mieszkają dzieci,ktore potrzebują pomocy psychologow bo niestety tatuś i mamusia nie naleza do przykładnych rodzicow (przemoc,alkohol).Z takimi tez dziecmi bawi się i uczy mój 10 letni syn.Nie jestem w stanie odseparować go od nich wiec staram się uważnie go obserwować i oczywiście rozmawiać.Takze patologia jest rozproszona po całym miesci ;)

gosia
(176.58.16..)
14:18
13.08.2017
7

Myślę, że problem leży w czytaniu ze zrozumieniem. Napisałam bowiem, że w szkole na Limanowskiego jest nagromadzenie patologii i nauczyciele sobie z tym nie radzą. Wolę, aby moje dziecko chodziło do szkoły, gdzie nauczyciele od razu ukrócają patologiczne zachowania, a w klasie nie dominują przyszli przestępcy. Wychowanie z mniejszą ilością patologii nie oznacza bycia odludkiem.

Cirilla
(95.160.152..)
14:30
13.08.2017
8

chodziło mi dokładnie o to co napisała Cirilla. Spacerując w okolicy widzę co się dzieje np na tamtejszym placu zabaw - jak starsze dzieci demoluja plac zabaw przedszkolaków itp. I nie chodzi mi o dzieci gorsze, biedniejsze tylko dokładnie o patologie pełną gębą. Dzieciaki biegające samopas całymi dniami z rynsztokowym słownictwem, agresywne z zerowym szacunkiem do ludzi. I piszę to o dzieciach kilkuletnich, które wraz z młodszym czy starszym rodzeństwem wałęsają się po okolicach. Sama byłam świadkiem jak takie "biedne" dziecko zwyzywało dyżurującą nauczycielkę. Inny "aniołek" ok 3 letni z premedytacją zrzucił moją córkę ze slizgawki. Kiedy chciałam zareagować cos powiedziec dzieciakowi to mnie opluł i uciekl. Matki oczywiscie nie było, bo tak jak pisałam dzieciaki biegaja bez opieki. To chyba normalne, że zależy mi na bezpieczeństwie dziecka.

mamcia
(89.228.244..)
23:13
13.08.2017
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2017   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl