Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: Warunki Szkoła Podstawowa Nr 2 i inne szkoły.

Drodzy rodzice, chciałbym sie dowiedzieć jakie według was panują warunki socjalno-bytowe w szkołach podstawowych, do których uczęszczają wasze dzieci. Czy budynki wewnątrz i na zewnątrz spełniają wasze oczekiwania i jakiś podstawowy standard na dzisiejsze czasy? Oglądam niektóre szkoły w mieście, ale tylko z zewnątrz i wydaje mi się, że w większości z nich przeprowadzono w ostatnich latach jakieś remonty. Moje dziecko uczęszcza zaś do SP 2. Szkoła, która poza byciem szkołą integracyjną, zawsze uchodziła za nowoczesną, z podejściem do edukacji przekraczającym konwencjonalny standard. Wiem, że opinie zawsze miała średnie, ale jak ktoś trafił na dobrego nauczyciela i miał chęć (przymus przez rodziców) do nauki, to nie miał sie czego wstydzić w dlaszej edukacji. Kończyłem tę szkołę ponad 20 lat temu i jak teraz wchodzę w jej mury, wydaje mi się, że czas tam stanął w miejscu. Poza kilkoma zasponsorowanymi salami, nic się nie zmieniło. Obskurna stołówka, korytarze, klasy, szatnie ... Świetlówki świecą co 3, w klasie cały czas słychac ich "świergot", okna stare, sala gimnastyczna z kablami na wierzchu. Nie jestem roszczeniowy i nie wymagam wiele, ale czy dyrekcje innych szkół potrafią lepiej walczyć o wsparcie finansowe? Podpowiedzcie jak to wygląda z waszej perspektywy.

Ojciec (195.116.25..) 15:47 29.12.2017
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Krótko, należy zadać pytanie do ekipy obecnego prezydenta, dlaczego nie wyremontowano boiska - to była wygrana w Budżecie Obywatelskim 2015 !!! I nie interesują mnie tłumaczenia, ze czekają na jakąś dotację na CAMPUS. Boisko miało być z BO - te pieniądze były (powinny być zabezpieczone na 2016). Jeszcze raz, dlaczego nie wykonano inwestycji z BO w roku 2016 - pierwsze miejsce to boisko ZSO2

...
(176.221.121..)
16:07
29.12.2017
2

??? Śmieszny jesteś albo zmień okulistę, w SP 2 wszystkie okna są wymienione, na korytarzach nowe podłogi, wymieniona elektryka...

dg
(5.172.232..)
19:09
30.12.2017
3

OK, stare płytki zamienione na ładne linoleum - zgadza się. okna przyglądnąłem się - tak wymienione na plastiki - najtańsze i niekompletne , ale masz rację nie ma juz starych drewnianych okien. Elektryka - nie wiem, co jest w ścianach, ale w wielu miejscach widzę na wierzchu masę przewodów, w korytkach. Szatnie - niezmienione od lat 90tych, łącznie ze świetlówkami, sala gimnastyczna podobnie, sale lekcyjne też w większości przypadków nie za ciekawe, świetlica - główny punkt programu to wielki telewizor, na którym dzieciaki non stop oglądają bajki, reszta wyposażenia to kanapa, 2 stoliki i chyba z 10 krzeseł.

Ojciec
(195.116.25..)
09:48
04.01.2018
4

poczekajcie będzie remont, nowe boisko, elektryka Co do nauczania cos byle pracownice Tesco, są nauczycielkami zenada tej szkoly

artur
(81.190.38..)
14:49
13.07.2018
5

Do: artur. Żenada to ty i ten komentarz. Niedługo nikt nie będzie chciał uczyć waszych wspaniale wychowanych i przede wszystkim inteligentnych dzieci. Powoli brakuje kadry w szkołach- marne pieniądze natłok obowiązków. Tym Panil., które tam pracują należy się szacunek.

Rodzic
(178.235.183..)
16:50
13.07.2018
6

Na ich miejsce sa inni:) Niech sie zwolnia, damy rade:)

po studiac
(178.235.182..)
20:03
13.07.2018
7

Szkoła była i jest bardzo fajna. Przyjazna Dzieciom i Rodzicom. Fajni i cudowni Nauczyciele. Na pewno Grono Pedagogiczne zmieniło się, jedni odeszli na zasłużoną emeryturę, i przyszli nowi, młodzi z głową pełną pomysłów. Ja o tej Szkole mam jak najlepsze zdanie. Moja najmłodsza córka ukończyła tą Szkołę, przepraszam, że się pochwalę- ze złotą tarczą i dziś sama jest Nauczycielem i uczy dzieci w innym mieście. Przykro czyta się komentarze krytykujące Szkole i Nauczycieli. Nie wiem i pewnie nigdy nie zrozumiem Ludzi- Rodziców, którym NIC i NIKT nie pasuje!

Elżbieta
(81.27.118..)
09:35
15.07.2018
8

MatnoNi
(95.215.0..)
18:21
12.04.2019
9

Patologia tam chodzi:))

magnolia
(37.8.230..)
18:56
12.04.2019
10

do każdej szkoł chodzi patologia, sp2 jes wrakcie remonów będzie nowe boisko i wiele sal do nauki zwodu dla niepełnosprawnch niese dzieci normalne są pomijane

a
(81.190.38..)
10:57
14.04.2019
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2019   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl