Regionalny Informator Internetowy Stargardu

Przejdź:  

Wybierz dział tematyczny:
  Wyszukaj na forum:
 Temat: Kierownicy, którzy zapomnieli jak zaczynali

Czy tylko ja uważam, że większość tych kierowników i liderów jest siebie warta? A piszę to dlatego, ponieważ nie rozumiem dlaczego większość z takich ludzi, którzy są na wyższych stanowiskach jest tak chamska, wredna i myśli, że jak wybiła się po latach to może wszystko i pastwić się nad młodszymi i starszymi ludźmi. Jak młody ma później nie zrazić się pracą, jak gdzie nie pójdzie to uczą go chamstwa, prostactwa i kłamania? Jak taka starsza kobieta ma nie czuć się jak ostatni śmieć, jak zasrany liderek pastwi się nad nią, mimo, że kobieta ma o wiele większe doświadczenie i po prostu życie ją pokarało? Mam nadzieję, że większość tych durnych kierowników i liderów straci swoją pozycję i zejdzie na najniższą krajową i wtedy zobaczy, że tylko dzięki ludziom i ich ciężkiej pracy ma tak dobrze!!!! Gdyby nie ludzie, to nie mielibyście nawet swoich głupich premii i co tam jeszcze pokradniecie. Połowa z was nie nadaje się do kierowania ludźmi, nie znacie się na podstawowych rzeczach i nie macie w sobie ani wiedzy ani kultury, żeby w ogóle coś sobą reprezentować! A ludzie siedzą w tych pracach i się nie odzywają, bo każdy ma jakiś nóż na gardle, opłaty i kredyty- ale gdyby tylko nie te usrane opłaty itp.- to na pewno byście usłyszeli co większość o was myśli! Oby w 2018 dużo ludzi odważyło się i nie bało się walczyć o siebie i przede wszystkim- szanować siebie. Taki kierowniczek jest nic nie warty i gówno wie, co przeszliście w życiu i nie ma prawa was poniżać! A jak mi zaraz ktoś napisze, że tacy też nie mają łatwo- bo zarządzanie, opłaty i w ogóle to niech się schowa lepiej, bo nie po to tacy ludzie startują na takie stanowiska, żeby potem płakać jak im źle, ze musza wszystko robic SAMI- bo im SZKODA zatrudnic kogos do pomocy. Chytrusy;/

a przestan (81.190.34..) 20:39 11.01.2018
L.p.
Opinia
Autor
Data
1

Ty tez nie zatrudniles sie żeby plakac tylko zeby robic. Nie podoba sie, to zmień prace. Teraz to nie problem. Zazdrość cie zżera, ze ktos jest kierownikiem a ty nie. I tyle

klaudiusz
(94.254.132..)
21:01
11.01.2018
2

Jak harujesz za grosze w jakiejs fabryce czy magazynie i na dodatek jakis pizdus cie wykorzystuje, to pierdol to i jedz za granice np do UK, tam wyplata tygodniowa bedzie Cie motywowala do pracy i nie ma takich h u j ó w jak tutaj. Bierz rodzine i jedz na zachód. Pier_dol tych popaprańców!

Klejnot
(157.25.152..)
21:10
11.01.2018
3

Dokładnie. Pracy jest tyle, że trzeba być jakimś sadomasochistą , by chodzić do pracy, w której ci źle i cie maltretują. A jak słychać tu na forum to co praca to lepsza. Problem jest taki, że te lepsze to tam, gdzie nie pracujemy. Dziwne to .

Bronisław
(213.155.171..)
08:09
12.01.2018
4

na wiekszości forum ludzie się skarża , mało kto pisze że jest zadowolony. Ja osobiście nie narzekam , jestem szeregowym pracownikiem , ale też potrafię wstawić się za kolegami bo kierownik nieraz "zapomni" albo nie ma motywacji. :) trzeba pamiętać że nikt na nikogo nie może krzyczeć bo to może podlegać pod mobing. pozdrawiam

qaz
(31.0.125..)
12:14
12.01.2018
Przed dodaniem opinii konieczne jest zapoznanie się z regulaminem
Opinia:
Autor:
Przepisz kod:

Copyright © 2001 - 2018   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl