Regionalny Informator Internetowy Stargardu - Stargardzka Izba Gospodarcza - Zachodniopomorska Grupa Prawna
 
reklama
 
Przejdź:  
 
 
  Konkurs fotograficzny:
 

Ogólne informacje o konkursie fotograficznym FOTOPLENER


   Konkurs fotograficzny FOTOPLENER jest inicjatywą  KDRC Inkaso sp. z o.o., Regionalnego Informatora Internetowego oraz Stargardzkiej Izby Gospodarczej.

   Celem powstania tej inicjatywy jest promocja lokalnych przedsiębiorców oraz regionu stargardzkiego poprzez pokazanie ciekawych miejsc znajdujących się w naszym regionie.

   Naszym zamiarem jest fotografowanie stargardzkich przedsiębiorstw, które otworzą przed nami swoje drzwi i wejście do miejsc, które z reguły są zamknięte dla osób z zewnątrz (fotografia przemysłowa i industrialna). Najlepsze zdjęcie zdobędzie nagrodę pieniężną, ustaloną każdorazowo przez przedsiębiorcę fotografowanego obiektu.

   Jednocześnie w porozumieniu z Muzeum w Stargardzie przedsiębiorca, który wyrazi chęć udziału w Konkursie jest zobowiązany do wykupienia „cegiełki” na rachunek depozytowy Muzeum, z którego finansowane są zakupy muzealne związane ze spuścizną artystyczną i historyczną Stargardu, znajdujące się nawet poza granicami naszego Państwa.  W zamian Muzeum zobowiązało się do wystawienia tabliczek przy zakupionych eksponatach z informacją o sponsorach.

   W najbliższym czasie planujemy fotografowanie stargardzkich przedsiębiorstw, raz na kwartał, a  przyszłość przyniesie nowe pomysły.

FOTOPLENER: 29.10.2015r. zbiórka o godz. 14.00

Gdzie: Firma PESTA ul. Pierwszej Brygady 35, Stargard Szczeciński
Data Pleneru: 29.10.2015r. zbiórka o godz. 14.00
Zgłoszenia: w dniach 14.10.2015r. - 28.05.2015r.
Prosimy o przesłanie na adres e-mail : biuro@sig.stargard.pl imienia, nazwiska, nr telefonu.
Pierwsze 20 osób zostanie zaproszonych do udziału w Konkursie.
Nagrody pieniężne:
I miejsce - 700 zł
II miejsce - 200 zł
III miejsce - 100 zł
 
Copyright © 2001 - 2019   Regionalny Informator Internetowy   rii.pl